1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
14. kvě 2012

@plumeria dakujem...vidzis...to mas pravdu...
takze se nemusim tak nalivat? 😀 😀 😀 😀 😀

plumeria
14. kvě 2012

@vall83 Kvůli OHSS určitě ne 😉 , ale pravda je, že víc pít nemůže být ani teď na škodu, právě naopak 🙂

unkarka
14. kvě 2012

@rox no celkem jsme platili 19000,brala jsem utrogestan.prednisol a injekce jsem mela gonal a cetrotide.

evikj33
14. kvě 2012

@rory_g já měla porve celou dobu 2ampule150j,tentokrát od začátku 3ampule 225j a Patek+Orgalutan,sob.už jen Orgalutan a Pregnyl5000.Jinak jsem to měla uplně jiné než poprve,minule 2vaja,bolelo mne před OPu hrozně břicho,až křeče,a ted mně to jen tak tlačilo až jsem měla strach že tam nic nebude,ale po odběru už jsem to pocítila,minule nic a ted fest pícháni.Nemužu ti radit,je to na dr.ale ten muj říkal že každý ciklus muže tělo reagovat jinak.Minule jsem pila Kontryhel,atd.Ted nic jen beru calibrum bejbyplán a po Et bych si vzala Femion.Příště už ti to určo lépe nastaví 😉

rox
14. kvě 2012

to ja mela jednou Ovitrelle (z toho zamkle tehu) a jednou Pregnyl (neuspesne IUI), tak do tretice to musi vyjit, nic jinyho me nenapada, ze by z toho mohlo vylest 😀 Ale pokazde me tak bolelo bricho ze jsem nemohla chodit, sedet,lezet...no vubec nic. Desny bolesti a tolik hlenu,ze jsem mohla zdimat kalhotky. Nejvice me bolelo den po injekci,ale bolesti v podstate ve stale mirnejsi forme pretrvavaly az do menses.

sheronka
14. kvě 2012

Ahojte kocky. Na ktory cca den cyklu vam robili punkciu vajicok?

rory_g
autor
14. kvě 2012

@evikj33 snad na druhý pokus zareaguju lépe...jsem zvědavá, co poví dr...
@sheronka ahojky, záleží na tom, jaký budeš mít protokol, já byla na OPU 11DC, přičemž stimulka začala 2DC, měla jsem krátký protokol 😉

vall83
14. kvě 2012

@sheronka ahojcek mne na 13 DC...

rox
14. kvě 2012

@rory_g
@vall83
Holky a jak velky jste mely folikuly?

rory_g
autor
14. kvě 2012

@rox já nevím, měla jsem jen dva, na každé straně jeden a pak spoustu malých...nakonec při OPU našli jen jedno vajíčko a to se neoplodnilo...

saraha2
14. kvě 2012

@unkarka já taky...volali mě až po 15hod..pak jsem si s manželem šla "odpočnout" a te´d vstávám 😉 mě to nějk zmohlo to čekání asi..

vall83
14. kvě 2012

@saraha2 no a jak si dopadla?

saraha2
14. kvě 2012

@evikj33 téda!!krásná úroda!!!gratuluju!

saraha2
14. kvě 2012

@vall83 no negativní!takže jsem zvědavá,kde se zatoulala mrška červená..měla přijít ve čtvrtek a nic ☹ mám ji pravidelnou..ted mě čeká ultrazvuk po MS.jestli je teda děloha čistá,nebo co s tím polypem a domluvíme se co dál..

vall83
14. kvě 2012

@rox ja ti nefim...viem ze pri prvom ultr. boli male a potom dost poporostli ale kolko to neviem sklamem ta 😢 😢

verry
14. kvě 2012

ahojte kočky moje! 😉 vy jste toho napovídali, nemám šanci dočítáát 😀 díky všem co si na mě vzpomněli 😉
jinak průběh byl stejný jako u ET, poleženíčko, svačinka s džusíkem...dneska jsem vyfasovala i ovladač nejen od tv ale taky od klimošky 😀 takže jsem mačkala a mačkala 😀 😀
mám zavedený dva bobísky 😵 😵 a ted nezbývá než čekat.... 🙂
@saraha2 jak jsi dopadla??

unkarka
14. kvě 2012

@saraha2 tak to mě opravdu mrzí ale my tu smulu porazíme:já přijela dneska domu a hned jsem z toho všeho menses dostala 😒 já ani na ultrazvuk nejedu.

vall83
14. kvě 2012

@saraha2 jaj a ja tak stale ufala v zazrak u tebe....sem to najivka...to je mrcha jedna kdyz ji chceme tak neni.... 😒

unkarka
14. kvě 2012

@verry přeju hodně štěstíčka at se bobíci uhnízdí 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@verry teda ty máš servis tam!! 😀 tak ať se pěkně uhnízdí mimísci!!!!!!!já si taky myslím,že zítra přijde mrcha červená..já musím na ultrazvuk,protože jak mě ho dělali před iui,tak tam jedna doktorka napsala,že tam je nějaký stín-asi polyp..tak mě ho za 3dny dělala druhá doktroka a nic tam nenašla,ale říkala,že sliznice už byla narostlá,takže se chce podívat,at bude pryč a děloha čistá..a pokud tam bude,tak ho musíme dát ven ☹ a pak další IVF...

rory_g
autor
14. kvě 2012

@saraha2 áááááááách jo...no co, KET určitě dopadne, jedeme dál!! 😵
@verry ať se u Tebe bobískům líbí 😵

saraha2
14. kvě 2012

@verry pokud dobře počítám,tak první testík bude ve středu,že???????????? 😉 😀

rory_g
autor
14. kvě 2012

@saraha2 jasně že druhé kolo, ne KET, promiň 😝

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g Ket néé,ale ET 😉 nemáme mražáčky ☹

verry
14. kvě 2012

@saraha2 co mi to děláš,holka? a já právě u tebe čekala,že to výjde... chjoo
ale ok, neboj utz bude ok, a půjdeš do druhýho kola! 😉

verry
14. kvě 2012

@saraha2 ale kuš s testíkama 😀 😀 to budu teprv přemejšlet,jestli testovat 😀 😝

verry
14. kvě 2012

@unkarka
@rory_g díkyyy 😉

saraha2
14. kvě 2012

@verry půjdu,neboj! 😉 jen si jeden cyklus počkám ještě..no co...ty jsi to dostala po iui?nebo taky nee??utroš mě to nebrzdí,to mám nazkůšené po ET,tak nevím,kde je potvora teda ☹

rox
14. kvě 2012

@verry Drzim palecky verry!!! Urcite se chytnou oba kdyz jsi tak usilovne mackala ty cudliky 😀

saraha2
14. kvě 2012

@verry já myslela příští středu! 😀 to bude 9tý den už! 😉