1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

strapula
8. srp 2012

@lenkavav vitaj🙂 tie vselijake nalady mam aj ja,nic si z toho nerob🙂 je to z hormonov,musime to len vydrzat...velmi ti drzim palce!!!!! myslim,ze to je na dobrej ceste a podari sa to!!!!!

radula12
8. srp 2012

@lenkavav na laparo jsem byla k vyloučeni endometriozy a na drilling vaječníků, mám stejné příznaky jako si měla ty 🙂 ale bohužel pomalu mizí ☹ zajímavé je, že jsem měla 9 den test pozitivní, mám ho pořád schovaný jako naději .... ale dneska 11 den, negativní, začalo mě píchat v podbřišku a malinko jsem špinila, u těch vaječníku co se týče menstruace nikdy nevím, tak se tím nemůžu řídit ..... a chápu,že si plakala, já taky, už druhý den brečím jak želva, bojím se zítřka atd. ! přítel má v pátek narozeniny, tak jsem si říkala, jak to bude krásný dárek, on pořád věří, já už bohužel ne, nějak to cítím, že je to v háji .... takže tobě moooooc a moooc držím pěstičky !!!!!

lenkavav
8. srp 2012

@strapula diky! no asi to je z hormonov. Minule som tiez mala nalady, ale priatela som mala v praci (uci na univerzite v Zline), tak som bola sama, tak som to tak nevnimala. Teraz to vnimam viac voci nemu....obcas ho aj lutujem, ale musi to vydrazat...ale je skvely...bozkava a hladka... 😉

lenkavav
8. srp 2012

@radula12 dakujem!!! ja dufam, ze to tentokrat dopadne dobre. 15. septembra sa mi vydava sestra a ja idem za svedka, tak jej tvrdim, ze uz budeme svedkovia traja 🙂 No a darceky, to tiez chapem. Ak by sa nam to podarilo v aprili, tak by mi termin porodu vychadzal na moje narodeniny....no zial...ale dufam,ze budem oslavovat uz s poriadnym bruchom a radostou.... No a plakat treba....aspon clovek zo seba dostane ten zial a bolest...

melisska
8. srp 2012

dievcatka aj vas prosim nezvysil vam menopur/fostimon po stimulke? velmi by ste nam pomohli, dakujem

melisska
8. srp 2012

@lenkavav neviem preco su az take bolesti, ja som chodila do splnu a mala som aj 27 vajok a nemala som velke bolesti, asi to je individualne 😉 drzim palceky

melisska
8. srp 2012

@radula12 aj tebe siiiiiiiiiilne drzim na zajtra palceky, nech motyka vystrelí🙂 😉

lenkavav
8. srp 2012

@melisska Ahoj, zial mne sa nic nezvysilo, ale su zmeny v plateni a ja som mala fostimon teraz zadarmo. Mam union poistovnu a vraj je zmena platby liekov od 1.7.

melisska
8. srp 2012

@lenkavav ale ja som uz samoplatca na 5.ivf, nic nemam zadarmo 😔

lenkavav
8. srp 2012

@melisska Zial, tak to neviem pomoct. Mozno sa budem pytat blbo, ale ked si mala tolko vajiciek, nejdete len na KET?

melisska
8. srp 2012

@lenkavav moja to bolo v roku 2007-2008, vtedy som chodila do splnu, vtedy som mala prve tri ivf ak 5x KET, teraz chodim do brna, aj na sk by som bola samoplatca, uz som vycerpala 3x IVF 😉 rozumies?

lenkavav
8. srp 2012

@melisska jasne, uz ano. ak mas skusenosti, tak skus popisat, porovnat Kosice a Brno. Zaujima ma to, lebo ja som tiez zvazovala CR,kedze pritale je Cech. Inak pozeram, ze si odniekial od Gelnice. Ja som zo SNV.

melisska
8. srp 2012

@lenkavav ano viem ze snv, pozrela som si 😉

NO BRNO JE SUPER 😵 iny pristup, lekari s tebou komunikuju ako kamarati, pomahaju, vyberaju najlepsie blastocysty na vklad, ked im pisem mail, hned ako mozu odpisu, poradia, pomozu, ked vidia, ze sa uz dlho trapis niekedy aj zlavia z ceny, no su ako taka rodinka 😵 a to sa mi velmi pacim chodim tam velmi rada, zatial som tam absolvovala jeden soft a jeden KET, ideme do druheho 😉 no vies, normalne mi je za nimi smutno 😀 😀 😀 ked ich dlhsie nevidim, suuuuu velmi zlati a odbornici 😎 ja by som uz nemenila, a je mi velmi luto, ze som tam nesla skor 😔

radula12
8. srp 2012

@melisska děěěěěěěkuju jsi zlatááá 🙂

pupidu
8. srp 2012

Ahoj holky, po delší odmlce se hlásím 🙂 U nás jsou změny jen takový, že su objednaná na hematologii (září), endokrinologii (říjen) a i s manželem na reprodukční imunologii do Plzně, protože jsem na paní doktorku Ulčovou-Gallovou slyšela chválu a i po telefonu byla moc milá. Tak snad nám s něčím pomůže 🙂 Jakpak se máte vy? Omlouvám se, ale dočíst vás nezvládnu 😒

radina
8. srp 2012

@malinka_02 Ahoj, ako sa mas? ako si na tom. Sme tusim skoro v rovnakom dni cyklu a dni po ET. Uz sa nam krati krv, co....uz nech mam za tym, lebo uz ma to nebavi cakat. Chcem uz vediet vysledok nech je akykolvek, nech sa mozem pohnut dalej.

malinka_02
8. srp 2012

@radina ahoj ja mam testy negativni takze vim ze to nevyslo od pondeli a dnes i spinim.Takze vim ze nic.Na krev pujdu zitra at mohu vysadit utros a mam pokoj..

radina
8. srp 2012

@malinka_02 Tak zajtra to budes mat za sebou , aspon ze tak ... kamoska mi vravela, ze jej pri oboch tehu vysli nesty negativne aj ked jej uz niekolko dni meskala mrcha, a aj ked bola tehu, vzdy mala testy slabucke a vraj aj spinila.
Ono fakt kazda reaguje inak. Tak ci tak drzim na zajtra palce !

pawlla
9. srp 2012

Dobre ranko tak mi horecky konecne trochu ustupuji 🙂 ale vecer se mi tak nalila prsa a pekne me boli a asi jsem ne o snedla pac jsem ve 4 mi bylo dost nevolno tak jsem spala s lavorem u postele 😀

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla hojky Pavli, to jedobře,že je ti lépe ...

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla A dneska začínáš s lékama co??? Ketík se blíííížíííííí 😵 😵

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda jo jo dneska zacinam uz mam jednu injekci v bruchu 🙂 a estroferm nooo ket je uz prist tejden a uz tejden se mi o tom zda no des 😀 uz ted jsem z toho nervni 😖

saraha2
9. srp 2012

@pawlla tak to nakonec uteklo a dnes startuješ!hurá!!a brzy se budeme těšit na testíky 😉

pawlla
9. srp 2012

@saraha2 jej testy to je neco nebo spis to bude zase neco ale nejdriv budu testovat 12 den kvuli pregnylu hlavne mam strach aby miminku nevadilo ze jsem ted prodelala takove horecky a taky mam strach jak se rozmrazi ani nevim jak a kdy se to dela az v den ket? Nebo drive?

renlu
9. srp 2012

Ahoj,ráda bych se zeptala co bylo třeba,aby Vás vzali na kliniku asistované reprodukce?Musím mít doporučení od svého gynekologa?

saraha2
9. srp 2012

@pawlla já myslím,že tak den před,ne?,netuším,já nilkdy mražáčky neměla,tak jsem to ani nezjišťovala...to jsi dobrá,že chceš vydržet do 12dne,protože já vždy desátý den měla termín MS,takže u mě by čekání na 12tý den bylo jaksi zbytečné ☹

saraha2
9. srp 2012

@renlu ahoj!já měla papír od mého gynekologa,ale co vím,tak nic nepotřebuješ..zavoláš,objednáš ase a už to frčí 😉 jediné,co požadují je potvrzení o vyšetření cytologie..

renlu
9. srp 2012

@saraha2 Děkuji.No proberu to se svým gynekologem,snad bude vstřícný...Mám jednoho syna 14 měsíců.S přítelem jsem se snažila 2 roky.Pak nastala krize a já ulítla jednou jedinkrát s kamarádem.A byla těhotná.S přítelem jsem se daly dohromady,Kryštůfka přijal za svého,je i v jeho RL.A teď se 6měsíců snažíme o druhé a nic.Ovulace probíhá tak jak má.Podle ovulačních testů a nic.Přítel tehdy byl před 2ma lety na spermio a vše bylo v pořádku.Kde může být chyba?

pawlla
9. srp 2012

@saraha2 no jo to cekani bude nejhorsi ale uplne nejhorsi je to ze ani dve carky jeste nezarucuji uspech to moc dobre vim z minula. A MS si po estrofermu a agolutinu ktery mam pichat 14 dni po ket asi neprijde obavu mam co bude pak az to vysadim a navic termin MS vubec ted nevim po vsech tech lecich si chodi jak chce 😠 ale mam v planu ze pokud to vyjde tak 14 den si mam udelat test a pak zavolat a oni me obednaji za dalsich 14 dni na utz tak mezitim jit na krev do laborky at vim jak na tom jsem

zelvik
9. srp 2012

@rory_g Ahojky všem. Dlouho jsem tu nebyla a nemám šanci vás dočíst, takže se trochu zorientuju podle tabulky, která je teda pěkně veliká 🙂 U mně nového nic, v sobotu čekám mrchu a nasazuju na měsíc antikoncepci, aby se snížila ta sliznice. Měla jsem ji brát už minulý cyklus, ale jeli jsme na dovču a chtěli jsme tomu dát poslední přirozenou šanci. A že jsme se teda poctoivě snažili🙂 Užili jsme si s mm nejbáječnější dovolenou - jen válečka a žranice all inclusive v Turecku. 12 dní úžasného nicnedělání, žádné starosti, bylo to super a oba jsme to moc potřebovali.

Jinak tebe sleduju a mám z tebe moc moc velikou radost!!!!!! Ještě tu někde na MK musím objevit @vall83, kam se nám přesunula a jak se jí daří.

Snažím se sledovat i všechny ostatní, jde to ztuha, když tu tak často nejsem, ale z každé pozitivní zprávy mám radost a všem, co na pozitivní čekají, držím PALCE!!!!!