1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
13. lis 2012

@zelvik dolů??no to máš z toho,že se stresuješ...a neprovokuj,joo????nám to všem leze nahoru 😀 😀 😀

lkarolina
13. lis 2012

@saraha2 Nemám mrazáčky..........Jestli jsem si neměla říct o PK?? Proč mi to nenabídli....byla jsem poprvé a neměla jsem ještě tolik informací....

saraha2
13. lis 2012

@lkarolina my měli PK a stejně mražáčky žádný..ani při jednom pokusu.. ☹

zelvik
13. lis 2012

@saraha2 Možná je to tím, že jsem konečně začla jíst pravidelně. Sice málo, jen tak něco zobnu, aby mi nebylo blbě, ale hodně často. To jsem dřív nedělala.

adriene
13. lis 2012

@lkarolina A kolik ti jich odebrali?

malinka_02
13. lis 2012

@saraha2 dekuju moc..no ja ted do toho sla taky ze bud anebo a nejak extra tomu uz neverim takze se taky extra neomezuju ale vis co 3 pokus je 3 pokus..

malinka_02
13. lis 2012

@adriene vis ja sem do prvniho pokusu sla taky plna optimismu a nepripoustela si ze to nevyjde, ale nevyslo a muzu ti rict ze pocity pri 3 sou uplne jine s bud rada ze si na 3.nemusela..ono tam udrzet optimismus je dost tezke.

kive76
13. lis 2012

@rory_g to jo...radši bych si už píchala 🙂

pupidu
13. lis 2012

Ahoj holky, tak jsem doma z 1. screeningu - byla to nádhera. Prcínek sice moc nespolupracoval, prý je to trošku lenoch, ale hlavní je, že je krásný a zdravý 😵 Musela jsem po prvním utz chodit půl hodiny po chodbě, ale aspoň byla sranda, když jsme se drobečka snažili trošku pošťouchnout 😀 Doktorka udělala spoustu krásných ostrých fotek, ale my jsme dostali takovou rozmazanou a moc na tom poznat není, tak snad příště 🙂

kive76
13. lis 2012

@mmirunda ahojky, pořád čekám na menzes ,,,jsem 44. den bez menzes..od včerejška píchnutá vyvolávačka...tak uvidíme..neobjeví-lise do 14 dní...uvidí se co dál...

mmirunda
13. lis 2012

@pupidu takže jsi byla u doktorky a ne u Vlašina? A nepoznala co to bude??

mmirunda
13. lis 2012

@kive76 To je mi líto kočko ...

pupidu
13. lis 2012

@mmirunda Nebyla šance si vybrat, ke komu půjdeme. Byl tam docela frkot, dost lidí. Po příchodu jsme se nahlásili na recepci, já si ani nestihla sundat boty (vezmi si s sebou pantofle - mají jich tam málo, tak abys nemusela chodit bosá) a už mě volali na krev a pak jsme asi 20min. čekali. Už u krve věděli, ke které doktorce půjdeme. Ale nebyla špatná, všechno nám hezky popsala a vysvětlila (srdeční akci, ukázala mozek a rozdělení na hemisféry, nosní kůstku atd.). No, a na 80% to prý vypadá na holčičku 😵

mmirunda
13. lis 2012

@pupidu Jééééé tak to ti strašně závidím a začínám se dost těšit 😵 Ještě týden a budu to třeba vědět taky. Děkuju za info 😵

petruska83
13. lis 2012

@pupidu Moc gratuluju k holčičce a hlavně, že je zdravááááá...🙂

ivapo
13. lis 2012

@saraha2 ahoj.. Jo Jo .. Tak trochu strach bude porád... Mala se chvilku nehýbe a hned se leknu. Pak si říkám .. Nebudu ji budit... Jaky by mi to bylo. Ale za pul hodinky se vždy ozve!!

pupidu
13. lis 2012

@mmirunda
@petruska83 Holky, moc děkuju :-* My si mysleli, že to bude chlapeček, tak jsme překvapení, ale krásně 😵
Mirí, ten týden uteče a pak si najednou uvědomíš, že seš na lehátku a koukáš, jak krásně se miminko hýbe a buší mu srdíčko. Budu se těšit na dobrý zprávičky od tebe 😵

mmirunda
13. lis 2012

@pupidu Děkuju zlato, já jsem nějaká nervózní, už 14 dnů jsem broučka neviděla, příznaky se někam vytratily, břicho nic moc a navíc jsem zhubla 1,5kg, tak nevím kde je zakopanej pes .... tak snad je vše o.k.

pentagras
13. lis 2012

Ahoj holky, ze mě tak spadly nervy, jak už mám Blastičku u sebe, prostě tedka už je to na nás jak to spolu dáme 🙂

pupidu
13. lis 2012

@mmirunda Z toho hubnutí si nic nedělej. Na mě to sice není poznat (su docela silná), ale taky jsem zhubla 2kg. Doktorka říkala, že to na začátku těhotenství není nic neobvyklého. Bývá ti špatně? Mně teda až posledních pár dní k večeru není nic moc, ale třeba to byly jen nervy...

zelvik
13. lis 2012

@mmirunda No vítej v klubu, já jdu pozítří po 3 týdnech na kontrolu a už lezu po zdi 🙂

zuzullik1001
13. lis 2012

mozem sa opytat mali ste OHSS syndrom idem v decembri na IVF a bojim sa toho......dakujem

mmirunda
13. lis 2012

@zelvik 😀 😀 teď už se člověk nemá moc čím ujiš´tovat, že jo 😀

mmirunda
13. lis 2012

@pupidu Tak já jsem taky oplácanáá, ne li tlustá. Po OPU a všech těch hormonech jsem měla 84kg a pak jsem přibrala ještě tím estrofemem na 87 a teď mám 85,5, ale tak co, snad si malé bere ze mě a nijak nestrádá 😉 Možná je to taky pravidelná strava, jak jsem teď doma. V práci to prostě nešlo ...

zelvik
13. lis 2012

@mmirunda No přesně, taky se nemám jak ujišťovat - blbě mi už není. Jen teda spím za pochodu.
A taky jsem zatím zhubla a taky si myslím, že je to tím že jím pravidelněji a malé porce.

mmirunda
13. lis 2012

@zelvik Tak mě blbě taky není, jen mě občas trochu natahuje, když se dlouho nenajím, ale jinak nic. Bolí mě teda záda a někdy fest podbříšek, ale to je všechno 😖

pawlla
13. lis 2012

@pupidu ahojky ja jsem mela to same taky prcek nechtel spolupracovat a chodila jsem po chodbach a tak 😀 a fotka taky nic moc ale hlavne ze to dopadlo

Jinak vsem pekny den ve ctvrtek mam kontrolu odbery a kdo vi co jeste tak jsem zvedava, posloucham srdicko a prcek se uz i casteji hejbe 😀

saraha2
13. lis 2012

@malinka_02 chápu..ale ty máš třetí transfer a ne třetí pokus,néé??já šla rovnou do druhého pokusu....

pawlla
13. lis 2012

@mmirunda no me taky nekdy boli podbrisek a mam z toho nekdy docela strach co z toho bude 😒 a dnes rano me pekne natahovalo no fuj fuj

pawlla
13. lis 2012

@zelvik taky mi nekdy prijde ze mi nic neni a kdyz o sobe prcek neda dlouho vedet tak hned posloucham srdicko mam strach po tech vsech komplikacich