1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
21. čer 2012

@danny38 zkus se zeptat, když už jsi těhu, jestli můžeš snížit na půlku!

marmina
21. čer 2012

@sheronka
@unkarka holky, já byla na OPU normálně jemně nalíčená, nikdo mi neříkal, že se mám odmalovat, to bych byla teda hodně nesvá!!!

alinah
21. čer 2012

@winterska to me tedy hodne mrzi. drz se! a priste uz to musi vyjit!!!!

danny38
21. čer 2012

@marmina Zkusím tam zítra zavolat a zeptám se, vlastně ani nevím k čemu je dobrý.

unkarka
21. čer 2012

@marmina fakt jo tak mě bylo nakazano nemalovat,nevonět a veškeré zlato stříbro sundat.Tak asi jak kde 🙂

martina_81
21. čer 2012

@unkarka @sheronka čtu jak se tady bavíte o OPU. Mně teda nikdo nic neřekl, jak mám nebo nemám být na OPU nachystaná, ale po zkušenostech z dvou laparek jsem vytáhla kontaktní čočky, sundala všechno stříbro včetně piercingu a nehty nalakovala bezbarvým lakem, aby jim to nevadilo. A trochu jsem se nalíčila, abych nevypadala jako strašidlo. Joo, a taky jsem se normálně navoněla, nevím, čemu by to mohlo vadit. 😉

rory_g
autor
21. čer 2012

@malinka_02 nevím, jestli Ti někdo odpověděl, nestíhám 😅 Ale ano, i při míchání se píchá do břicha, vůbec to nebolí a není to žádná věda, zvládneš to s přehledem sama 😉

marmina
21. čer 2012

@danny38 asi aby tvoje imunita neohrozila embryjko, ale brala jsem ho taky velice nerada 😝
@martina_81 @unkarka @sheronka to já si nechala i náušnice, ale takové drobné a nikdo mi nic neřekl. Jinak jsem byla připravená jen tak, že jsem byla děsně hladová a šíleně žíznivá!

rory_g
autor
21. čer 2012

@malinka_02 jo a KET se do pokusů na pojišťovnu nepočítají, jen stimulace 😉

rory_g
autor
21. čer 2012

@winterska ježiš to ne ☹ Moc mě to mrzí, posílám spoustu energie, abyste to zvládli... 😔

malinka_02
21. čer 2012

@rory_g dekuju 😉

malinka_02
21. čer 2012

@danny38 piercing se vyndavs kdybys skolabovala a museli defibrilovat tak nemuzes mi v sobe kov a nehty kvuli anestezii kdyz je problem modraji a to pres zadny lak neuvidi..

marmina
22. čer 2012

Dobré ráno,
je tu hodně nových tváří, tak jen připomínám, pokud chcete do tabulky (viz strana 304), napište mi do IP ve stručnosti co máte za sebou, co vás v nejbližších dnech čeká a do jakého CARu chodíte. Je to pro lepší orientaci nás všech, ale samozřejmě nikoho nenutíme. 😉

mmirunda
22. čer 2012

krásné dobré ráno 🙂 zase je venku pařák ☹ já se z toho zblázním. Břicho mě opět bolelo celou noc a mrcha mrchovatá se nehodlá rozjer. No co taky po mrše chtít, že jo, tak snad se dneska uráčí 😠 😠 jinak si dám panáka rumu 😉

absti
22. čer 2012

@rory_g tak to jsme na tom s diagnozou stejně :-/

Takže holky žádost mám sepsanou a mám jí u sebe. Do pojištovny k potvrzení jí donesu až později, protože na věc půjdeme někdy kolem 12.8.
Rozhodla jsem se pro zavedení jednoho embryja, pro aplikaci hormonů v peru, prodloužená kultivace, metoda ICSI a zamražení.
Včera mi také nabrali krev na nějaký tem AML nebo AMH test. O tom jste tady psali, že??

strapula
22. čer 2012

@b.bardyova schvalenie ziadosti trvalo mesiac,na moj vkus dost dlho 😀

strapula
22. čer 2012

@marmina (iscare BA) zac. stimu v juli 1.IVF

kacaul
22. čer 2012

@malinka_02 já jsem byla s nalakovanými nehty i s piercingem, nelíčila jsem se, protože mi to na spánek pod narkozou přišlo zbytečný ;) nikdo mi nic neříkal, vše okej.

zelvik
22. čer 2012

@winterska Achich, asi to nechceš slyšet, protože to teď říká každý - ale je mi to moc líto.. Proč to ten drobeček nezvládl? ☹ To není fér tohleto :(

lolitka25
22. čer 2012

@rox ... mohla by si mi prosim pomoct a napisat co sa presne stalo, nech viem naco si dat pozor? Nas to ivf bude stat okolo 3400e aj s liekmi ako samoplatcov a to nevravim o vysetreniach ktore sme museli absolvovat ako povinne... preto mam troska stres. dakujem

malinka_02
22. čer 2012

@kacaul ono kdyz mas bezny prubeh tak to nevadi, ale urcite bych neriskovala, ze se mi neco stane protoze sem si neodlakovala nehty i kdyz me to stvalo..
@strapula mesic na zadost? A kde? Ja myslela ze se to dela az behem stimulace a je to hned..

danny38
22. čer 2012

@holanci Myslím, že je to asi u každé jiné. Já jsem myslím byla na kontrole 3x.

strapula
22. čer 2012

@malinka_02 bohuzial nie,musi sa podat ziadost a cakat na poistovnu,ci to vobec schvali...je to rozne a zavisi to od poistovne,niekedy to trva aj dlhsie ☹

malinka_02
22. čer 2012

@strapula me rikali holky, ze v Podoli se podava az behem stimulace, tak doufam, ze to tak je..taky neznam, ze by to nekomu zamitli..

vall83
22. čer 2012

ahojcek babulky, poslusne se hlasim, dneska som sa dostala za PC, tak vam pekne pisu,...u mna vse v poradku, i som raz trocha zacala krvacat, ale to som robili krsnatku dortu a pri hneteni marcipanu to nebolo moc dobre, tak som druhy den len lezala a dalo sa to do poriadku, takze telo ma stale upozornuje ze nemam nic robit..a poslednu dobu sa mi to i dari, nic nedelam....sem lemra lina....
babulky moc vam vsem prajem len to najlepsie, nech kazda zazivate len stastne konce....citam to tu a je mi do breku....a to necitam vse....takze babulky, moc drzim vsem palecky a hodne se modlite...mam vas rada , myslim na vas i ked tu tak casto niesom.....

strapula
22. čer 2012

@malinka_02 my sme v centre v Bratislave v iscare,tak to je vsade asi individualne..

marmina
22. čer 2012

@vall83 ahoj sluníčko naše, tak to vidíš, miminko si tě pěkně hlídá, abys poctivě odpočívala a šetřila se! ať se ti daří a vše jde tak jak má 😵 😵 😵 Jj, máme tady teď smutnou náladu...ale jsme silný holky, co jen tak něco nevzdají 😉

strapula
22. čer 2012

@winterska velmi ma to mrzi 😢 drzim palce a posielam vela,vela pozitivnej energie..

radina
22. čer 2012

@absti Ahoj, amh test je to vlastne antimullerian hormon, ukazuje tvoju ovarialnu rezervu, cize kolko vajiciek mas v sebe, ja ho mam pod normu, cize znizena plodnost. Jeho zle hodnoty vybehnu este pred zhorsenym fsh.
mrkni : http://amh-test.com/images/AMH_folliculo.gif

saraha2
22. čer 2012

@marmina my jsme musely být odlíčené,nenakrémované,nehty odlakované..jako na klasickou operaci..jen bez klystýru 😉 ale ta,co byla se mnou si na nohách odlakovala a na rukách měla umělé..což by nemělo být..a anic jí neřekli..
@mmirunda dej si vínečko červené 😉