1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
29. črc 2012

@briuska nemas zaco, treba si odovzdavat skusenosti 🙂 .... u mna bolo 8 embryjok, a hned na 2 den dve zamrazili, takze teraz mame na PK 6. To sa divim, ze hned mrazili dve, tak ale oni vedia, asi maju s tym lepsiu skusenost, kto vie 🙂

radina
29. črc 2012

@martina_81 Ano, tak to vraj spravili .... je to divne, ze vam vsetkym mrazili az neskor. Ak bude priestor, tak sa na to zajtra opytam embryologicky. 😉

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 no teď sem optimističtější ale to víš když je máš rok a půl a pak ti řeknou že to přirozeně nepujde.. tak sem se na ně nemohla ani podívat..Ty máš krev jasnou, ted jen jestli 1 mimčo či 2 😉 TO by mě taky zajímalo jak se cítíš? Já měla prsa citlivý a ted už nemám.. ☹
@mmirunda a jak ty to máš že chlap má barák, ale jen tam jezdíte? Proč tam nebydlíte?
@saraha2 nebud ještě negativní! Musíš věřit!A mužu se zeptat proč ste nešli na 4 pokusy - když dáš 1 embryo ?

bes22
29. črc 2012

@saraha2 Ahojky, a jak to probíhalo dál, ať se mám na co těšit 🙂

mmirunda
29. črc 2012

@malinka_02 No já bydlím v bytě v Brně a chlap pochází z Opavy, kde má barák a on tu bydlet nechce. Není tady moc práce. Někdy příští rok chtějí se ségrou barák prodat ( už nemají rodiče, jsou jen oni dva ) a peníze si rozdělí. My se konečně pak přestěhujeme z podnájmu do vlastního. něco si v Brně koupíme. Já bych sem klidně šla, pro děti je to tady pohoda. zahrada, klid ale on prostě nechce, tak ho nutit nemůžu

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 @malinka_02 pořád stejný, holky, břicho sem tam zabolí jak na ms (tak pak chodím kontrolovat, jestli není červená) a prsa citlivý nemám, jen nalitý, takže Jirka je konečně spokojenej 😀 😀 😀 , ale jinak se nic neděje, kromě divných pocitů v žaludku, ale to už jsem tady psala včera, že nevolnosti to snad nejsou,že na to je ještě brzy.

saraha2
29. črc 2012

@malinka_02 protože u nás v caru se neptají,kolik chceš zavést..pokaždé zavedly dvě,aniž by se ptali..nejen v mém případě,ale u všech,co tam byly se mnou....a navíc..když do toho jdeš poprvé,tak věříš,že vědí,co dělají a proč dávají dvě.....teď po tom,co tady a tak různě slyším už vím,že chyba je i v tom,že zavádí všem už 4tý den po PK..nenechají to dojít do blastocysty..a hlavně!když do toho jdeš,tak opravdu nemyslíš na to,že budeš potřebovat 4pokusy..doufáš v mražáčky a v úspěch.....

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 já bolesti na MS nic,prsa nalitý nejsou,ani citlivý...

saraha2
29. črc 2012

@bes22 co jak probíhalo??

bes22
29. črc 2012

@saraha2 po tom píchání injekcí od 22Dc

martina_81
29. črc 2012

@malinka_02 když mně ve 20ti řekli,že nebudu mít nikdy děti, tak se mi zhroutil svět a nejhorší byly období, když okolo všichni rodily,to jsem měla depky jak blázen. Postupem let se to tak nějak změnilo a hlavně mě dost držel přítel, který se občas sám chová jak dítě, tak vždycky říkal, že mám přece jeho. 😀 😀 😀

saraha2
29. črc 2012

@bes22 já začla stříkat sprej od 21dne cyklu..pak jak jsem to dostala,tak jsem volala a druhý den MS šla na krev a na ultrazvuk..čekalo se na výsledky krve a dali mě léky a začla jsem píchat..no a pícháš,chodíš na krev a ultrazvuky a pak ti řeknou,kdy bude odběr vajíček...

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 tak to je taky divný,že se Tě ani nezeptají. 😒 to nás na to hned upozornili a s přítelem jsme byli rozhodnutí, že kdybysme měli málo embryjek, tak budeme dávat 1, kvůli tomu, abysme měli nárok na ty 4 pokusy.

unkarka
29. črc 2012

krásné poledne omlouvám se za dlouhou odmlku ale nejak nic nestíham.a taky jsem otravená.IVF se odkláda o 3 měsíce tak když vše pujde dobře a léčba zabere tak bychom si mohli IVF dat pod vánoční stromeček.Beru hromadu léku z kterych je my tak blbě že jen zvracím a jsem protivná sama sobě:DDD

saraha2
29. črc 2012

tak jsem oblečená a jedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vy zatím namyslete,jestli mám testnut ještě dnes,ju? 😉 pak se hned napíchnu 😉

briuska
29. črc 2012

@unkarka drž se...přeju ti brzkou úlevu a ať vám vyjde IVFko 🙂

unkarka
29. črc 2012

@briuska děkujiiii :D

malinka_02
29. črc 2012

@mmirunda aha tak to jo, tak zase si kozpíte něco pěkného v Brně 😉
@martina_81 a prsa se ti nalily hned po ET? Já totiž nic takovýho nemám 😒 No moje kamarádky všechny čekají nebo už porodili druhé, jedna švagrová má 2 malý se narodil loni a druhá čeká teď druhé. KDyž mi švagrová a nejelší kamarádka řekli před 2 měsíci v jeden den že čekají druhé tak to sem měla co dělat 😢
@saraha2 no já jsme velký pesimista tak já jsem chtěla 4 pokusy a i na druhé dítko pak případně, i když dnes budu ráda za jedno.. A dvojčatka to se bojím, je to hodně nebezpečné a strašných komplikací..Mě právě také zaváděli už 4 den, přitom ta holčina co tam byla na OPU se mnou tak šla až v sobotu tak si myslím, že jí jakbyla podruhé nechali na 5 dní PK a mě jen na 4..
@unkarka jé.. to čekání je hrozné.. tak držím palce at ti uteče.. !

malinka_02
29. črc 2012

@saraha2 jasně že dneska! Stejně to s testem doma nevydržíš 😉

rory_g
autor
29. črc 2012

@saraha2 rozhodně dneska!!!!
@malinka_02 mě začaly prsa bolet až klasicky jako před MS 😉
@unkarka to mě mrzí, že máš takové komplikace! Přeju Ti od Ježíška samé dobré zprávy 😉

martina_81
29. črc 2012

@malinka_02 já ani nevím,kdy se nalily, řekla bych,že už při té stimulce, a pak celkově byly hodně citlivý.

martina_81
29. črc 2012

@mmirunda @saraha2 @malinka_02 tak já teda nevím,začínám se toho zítřka bát čím dál víc, mám pocit,že ta druhá čárka je čím dál slabší, než aby sílila. ☹ ☹ ☹

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 beruško nezapomeň,že jsi testla až ted odpoledne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je koncentrace HCG vždy menší,než ráno!!jsme doma.........

rory_g
autor
29. črc 2012

@saraha2 tak coooo 😀 jsou tam, viď? 😉
@martina_81 Sára má pravdu, neztrácej naději 🙂

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 jenže ve čtvrtek jsem testla taky odpoledne. ☹ ☹ Já se toho zítřka snad nedočkám. 😖
A co Ty, už má taky "testnutý"?
@rory_g naději neztrácím, jen jsem z toho lehce rozhozená. 😒

saraha2
29. črc 2012

no..jsem kaput..dolítla jsem-manžel že už má velký hlad,tak honem vybalit nákup,dát do trouby křidélka...udělat tzaziky..pak jsem hledala nějakoou malou sklinku-mám jen velký zavařovačky 😀 no nakonec jsem tajně prchla na wc a testla.......a.....je tam důůůůůůůůůůůůch!!!!!!!!!!!!mě jebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!manžel tady sedí u tv,nic neví....jo!!a byly jsme v hypernově a tam měli jen jeden poslední test-jakýsi pepíno,ale citlivost 10..pak jen s 25..takže jsem vzala jen ten jeden...další nemám...a teď raďte..mám volat do caru?????špinění začlo tmavnout,tak bojím ☹ ☹ ☹ pokusím se to vyfotit,ale nevím,jestli něco uvidíte...ale duch to je..já nikdy ani ducha neviděla,takže tam JE!

rory_g
autor
29. črc 2012

@saraha2 Sáríííí, nikoho nezajímá manželovo jídlo!!! Okamžitě fotkůůů prdelko, moc Ti gratuluju!!!! Špinění neva, nesmí být krev 😉
@martina_81 nebuď, ono ta čárka zpočátku skáče, proto se radí testovat min. obden...ale kdo to má po těch letech vydržet, co 😅 😀

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 supeeeeer!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_81
29. črc 2012

@rory_g dík za uklidnění, já když tady v albech vidím, jak to pak holkám sílí, tak jsem z toho zmatená, no uvidíme zítra, stejně nic nevymyslím. 😉

saraha2
29. črc 2012

@rory_g já vás chtěla trošku napínat 😀 😀 😀 schválně jsem to napsala 😀 😉

rory_g
autor
29. črc 2012

@martina_81 a nechceš nám to také odfotit? Třeba poslat bluetooth, nejde?
@saraha2 potvůrko 😀 Mám ohromnou radost holky, jak tu krásně těhotníme 😎