1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 v 9:30 no sem zvědavá..jjj úroda to teda je...

saraha2
30. črc 2012

@pawlla tak se na to vyprdni a jdi jindy!!napiš,že ti není dobře a fertig....no co..i ženy mají své dny 😉 ano,ano..jak pojede manžel z práce,tak mě vyzvedne a frkneme do vedlejšího města do lékárny-my lékárnu nemáme tady a ráno testnu 😉 ale pojedu už v 7hod,takže se vám nahlásím až jak přijedu.
@janulkaa23 píšu si s jednou,co chodí do jiného caru a ta píchá agolutin,jako
@pawlla

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 tak nezapomeň od půlnoci nepít,nejíst,nekouřit 😉

saraha2
30. črc 2012

@pawlla
@janulkaa23 já si dnes z nudy četla příbalový leták utrogestanu a tam zas píšou,že právě MS s ním může přijít dřív...tak babo raď.. 😀 tam píšou tak,někomu to zpozdí MS...špiním pořád ☹ a dnes mě bolí břicho..dnes mám termín MS,tak mě přijde,že se t tam pere..ráda by se spustila,ale doufám,že mimísek ji nenechá se spustit!!!!potvoru jakousi 😖

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 nebo mimísci teda 😉

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 neboj nezapomenu 🙂))) dnes v 22:00 si musím píchnout pregnyl..

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 sama píchneš??????mě to píchal vždy manžel 😉

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 neboj určo nepřijde mrcha jedna... taky si chci nechat zavést 2 mimísky 🙂))

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 mě to taky pícha přítel..i ten gonal mi píchal..já nemohla

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 mě vše manžel..puregon,menopur..vše..já jsem srajda 😀 já měla zavřené oči vždy 😀

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 tak dobře,že jsou ještě tak dobří,že jim to neva,že?,to pawla si sama píchala i agolutin do zadečku!!!!!!!!klobouk dolů před ní..fakt,že jo....já se ani nedívám,natož si to píchat 😀

saraha2
30. črc 2012

@martina_81 martinkoo!!tak coooo??????moooc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
30. črc 2012

@saraha2 jasne nikam nejdu a fertig si lehnu a odpocinu pac jsem jak zombie moc jsem toho ted nenaspala. Ja mam pichat agolutin uz 5 dni pred ET a pak 14 dni po et az to tehotenskeho testu a pak az davaji utros

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 to já na to koukám, ale nepíchnu 🙂 jj ještě, že ty chlapi máme že?? 🙂) no sem zvědavá co a jak bude...

pawlla
30. črc 2012

@saraha2 no jo tak taky bych rada aby mi to nedko pichal ale neni kdo manzel neni doma nikoho tu moc neznam a chodit kazde rano k sestricce k doktorovi a jeste to musi byt ve stejnejncas a o vikendech platit 90 kc za pichanec na pohotovosti to se mi fakt nechce tak to poroste musim zvladat sama

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla šikulka a chápu..kdybych neměla přítele doma tak bych to taky musela zvládnout sama...

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 úroda je krásná jde o to kolik se oplodní atd...🙂 to už neovlivním že??

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 neboj!!určitě všechny!!!!!!!!!! 😉
@pawlla ale i tak jsi borec!!!!pokud se necítíš,tak fakt nikde nechoď...to kamarádka pochopí..

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 noo všechny asi neeeee 🙂

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 prosím Tě po tom OPU byl s tebou manžel na pokoji než Tě pustili domů??

malinka_02
30. črc 2012

@janulkaa23 to je super uroda!Ted uz se jen modlit 😉
@pawlla to si fakt husta..ja si teda vse pichala sama ale do bricha, u nas v caru to i preferuji ze se stane ze chlap nekde je nebo tak a takhle sem si to pichla ja i kdyz sem byla sama.A taky byxh tam nesla kdyz se necitis..
@saraha2 ja zase mivam cykly i 23 dni a 3 dny predtim spinim a dnes sem 19 dc. tak doufam ze mimisek se umi zahnizdit rychle!

radina
30. črc 2012

Ahojte kocky, hlasim , ze som po ET. Takze uz len dufat, ako to pan Boh a priroda zariadia 🙂

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23my tam byly poprvé dvě-tak to za nama hned přišly,protože jsme byly fit..podruhé jsme byly 3,tak to manželé čekali v čekárně..dvě jsme totiž už šly a jednu dovezli později,tak ta ještě ležela..

malinka_02
30. črc 2012

@janulkaa23 u nas teda ne, pokoj je u salu a nikdo tam nechodi, byli sme tam jen my po opu.

saraha2
30. črc 2012

@malinka_02 umí!určitě!!je to šikulka!!!a ty máš taky morulku,že? 😉

malinka_02
30. črc 2012

@radina tak drzum palce, ted se budem modlit spolu .. A kolik embryek nakonec mas? A mas mrazacky? A ty mas PN?

malinka_02
30. črc 2012

@saraha2 me stadium nerekli ale. OPU v pondeli a ET v patek takze 4 denni PK tak asi taky morulka.

melisska
30. črc 2012

@malinka_02 drzim ti palceky, ale ja mam test negativny

martina_81
30. črc 2012

@saraha2 tak jsem se tam konečně dovolala a vypadá to blbě, hcg mám jen 46, takže příští pondělí znovu na krev. ☹ ☹

radina
30. črc 2012

@malinka_02 Dakujem, tak to veru ano, ja sa modlim kazdy den, aj pred ET na izbe som si v hlave hovorila modlitby 🙂
Zaviedli mi dve blastocysty, a zajtra sa uvidi ,ako sa bude darit tym mojim styrom, a ak z nich budu blastocysty, tak mi ich zamrazia. PN mam zatial , DR. mi ju dala az do konca augusta, ale ja by som sla uz buduci tyzden do prace.