1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
20. zář 2012

Holky vite co je nejhorsi ze jak ted ste vsechny otehotnely a i v te moji diskusi tehotnely holky po roce a pul tak si rikam ze to je jasny ze to vyslo i me a vubec si nedokazu predstavit ze tam ty// neuvidim 😉

adriene
20. zář 2012

@malinka_02 Tak prsa me nebolela a necitila jsem je vubec, vlastne dodnes nezacaly byt citlive. Tak klid 🙂

malinka_02
20. zář 2012

@pawlla no nevim.. ☹

malinka_02
20. zář 2012

@lucynka46 to byla legrace.. Mam strach ze to spis nevyslo ..
@mmirunda 😀 😀 😀 Vis jak me to ted lakaaaa!!! 😔

malinka_02
20. zář 2012

@adriene a boli te treba jeste ted brisko? Me treba ted tak poboliva ze si rikam jestli by to takle melo treba byt 9 mesicu to by bylo husty..

mmirunda
20. zář 2012

@malinka_02 Ale ty máš silnější vůli než já 😉

adriene
20. zář 2012

@saraha2 Prosim Te, no v Podoli kazdy den zaregistruji cca 12 matek a kdyz prijde 13. tak ji uz nevezmou, musi jinam. A kazda registrovana ma cislo a to se pise na prukazku dopredu. Ja tam mam navic velkymi cervenymi pismeny napsano GEMINI s vykricnikem 😀
Prukazku mi vystavili dnes, az po tom screeningu, tady to tak delaji 🙂

pawlla
20. zář 2012

@malinka_02 ja byla taky tak kliiiido u prvniho tehu 😀 😀 Sladka nevedomost

adriene
20. zář 2012

@malinka_02 Bricho me boli, ted me zacala bolet i trochu kostrc... to je hodne neprijemne. Ale co se toho bricha tyce... zpocatku to byla i takova pichava bolest, nekdy jsem sla az do predklonu. No a ta se pak zmenila spis na problemy s vetry 🙂 , mam s tim problemy dodnes. Pripadam si furt nafoukla, jen vzletnout 😀 a obcas dost bolestive.

adriene
20. zář 2012

@malinka_02 Ale jinak musim rict, ze to pobolivani bricha je lepsi, nez to zvraceni a migreny... to je pro me hruza 😒

adriene
20. zář 2012

A na dnesni vecer jsem si nalila 2dc burcaku... vitaminy 🙂

malinka_02
20. zář 2012

@mmirunda ale vetsi strach..!
@adriene jee ro je hezky 😵

malinka_02
20. zář 2012

@adriene no ja se citim nafoukla z toho utrogestanu..a to bricho me popichava tak normalne zase do predklonu ne..a vis co na to my snazilky rikame..klidne zvracet i 9mesicu!

adriene
20. zář 2012

@malinka_02 rozumim 😀 😀

evikj33
20. zář 2012

@adriene Ju burčak,mi máme slíbenej z moravy,ale já se bála at to nějak neuškodí-mám ho ráda,ale ted stačí i hlt piva a jsem opilá 😀 Jinak mně po dlouhé době chutná slabé nesko s mlékem. @malinka_02 zvracet jo,ale 9měsícu néééé 😝 Já už mám dost ted.Na prázdnej žaludek poránu se blbě blinká. 😠

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Na prazdnej zaludek po ranu se davi 😀 uz bych byl rada bez techto "dochucovadel" tehotenstvi 😉
Burcak beru jako neskodnou limonadicku... a je teda vyborny 🙂

malinka_02
20. zář 2012

@adriene Ja mela minuly tyden cerveny burcacek na vinobranni a byl luxusni!
@evikj33 hele klidne! 😉

malinka_02
20. zář 2012

@mmirunda Miru a ty si ten 5den testovala z ranni moci?

ivapo
20. zář 2012

@saraha2 ňo .. Já proste fakt nic neplatila.....

evikj33
20. zář 2012

@adriene @malinka_02 Holky nedělejte chutě 😀 Jinak Miruš určo testila z ranní moče,ale nesmíš nanoc moc bumbat,at není naředěná-jinak já taky testila 5den po Et 2blastiček a taky jsem měla ducha-ale opravdu dušíčka

majuska4401
20. zář 2012

baby možte mi poradiť....mali sme s manželom nechránený styk 6 .9 ...poslednú menštruáciu som mala presne pred mesiacom čiže dvadsiateho...ešte doteraz som nedostala krámy...ale robila som si testy a obidva boli negatívne ...ale robila som si ich ešte skorpretože som bola nedočkavá..ale teraz neviem že čo...poradte mi mohla by som byt tehotná?

adriene
20. zář 2012

@majuska4401 Tezko rict, to uz by se na testu melo pomalu ukazat... co to zkusit znovu cca za 2-3 dny?

luciavalasikova
20. zář 2012

Majuska ahoj 🙂 no mohla by si byt tehotna, ale tak na test sa velmi nespoliehaj...ja som tiez bola na tom podobne, robila som si 2 testy s 2 tyzdnovym rozdielom a tiez mi vysli negativne...ani gynekolog ti to nemusi zistit hned, mne to zistil az skoro v 3 mesiaci. ale ak ti mozem poradit, a ak to chces zistit testom, kupi si ten cleer blue, ten je najspolahlivejsi, ten ti ukaze aj priblizny tyzden tehotenstva 🙂

mmirunda
20. zář 2012

@malinka_02 ano ano, z ranní moči 😉

radina
20. zář 2012

@majuska4401 Tehotna mozes byt vzdy, kazde telo je ine, niekto ma ovulku presne v strede cyklu a ine na konci. Preto by si mala poznat svoje telo, odsledovat si priznaky ovulacie, BT, krcok, atd. na nete toho najdes vela, ako sa to naucis rozpoznat. 😉

malinka_02
20. zář 2012

@evikj33 fakt jo? 😲 Tak ted me 5 den laka jeste vic!! Holky!! Vy me zlobite!

saraha2
21. zář 2012

@pawlla jsme úplné mudr,co??? 😀 já taky vysvětluju kamoškám,co mají dvě děti co a jak a koukají a nechápou 😀 😀 😀 nebooj!!vše dobře dopadne!!!!uvidíš!!!!!a už brzy nebude v postýlce jen panenka 😉
@malinka_02 žádný brečení nebude!!!!!!!!!!jasný!!??

saraha2
21. zář 2012

@malinka_02 já taky prsa necítila!!!!!to je ještě brzo..ale ty bolesti v podbřišku jsou velice dobré!!já poprvé nic..všichni psaly,že bolí podbřišek atd a já nic..taky se to nepovedlo..podruhé už jsem sem tam ucítila píchnutí,zabolení a vidíš 🙂 jinak já za sebe nedoporučuju testit moc brzy..já měla ducha až 9tý den...takže aby jsi se zbytečně nestresovala,když tam nebude vidět dušík..samozřejmě tam bude,ale opravdu bych vydržela..ale testni určitě!!já nebýt tady holek,netestnout,tak nevím,nevím,jak bych dopadla....měla jsem den před MS,už několik dní jsem špinila a možná nebýt píchnutého agolutinu by se MS spustila..pak potvrdila i mudr.,že HCG roste pomalu,tak jsem dopichovala ještě estrogen a každý čtvrtý den agolutin...nakonec to mimi vše dohnalo a vidíš.. 😉 takže testnout doma určitě,ale ne moc brzy 😉

saraha2
21. zář 2012

@malinka_02 píšeš,že máš strach,že to spíš nevyšlo....já nemyslela ani na to spíš...vůbec,ale vůbec jsem nevěřila,že to vyjde,zvlášť,když se mnou na OPU byly dvě,co měly třetí pokus.......takže v pátek byl ET..ten den jsem přijela domů VLAKEM 😀 ..prý v caru:máte odvoz??jasný,manžel čeká venku..a prdlajs..poprvé mě odvezl a nebylo to nic platný...lítala jsem s konvou,zalívala kvítí,koupala se v bazéně,máme živý plot,takže jsem lezla po žebříku a stříhala to...v neděli jsem žehlila,v pondělí vysála,umyla země...takže tady vidíš,že jsem dělala vše..protože jsem fakt nevěřila,že zrovna nám to vyjde...........

saraha2
21. zář 2012

@malinka_02 mě bříško pobolívalo ještě dlouho..ted je to pár týdnů,co to přešlo.... 😉 takže klid,mimi se zavrtává,dělá si místečko a pohodlí 😉