1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
27. lis 2012

@evikj33 cystu mi nenašli, říkali, že tam žádná není...děkuji za gratulaci...

evikj33
27. lis 2012

@kive76 Ono to pořád muže být i těhu,na UTZ před 14dny to nemusela zahlédnout.Myslím že krev rozhodne-to by byl dar ke svatbě 😉

unkarka
27. lis 2012

ahojky děvčátka tak ultrazvuk v poho mam 10 vajíček v patek jeste kontrolní ultrazvuk a v neděli na odběr,ještě mi sestra vynadala že musí kvuli me v nedeli do prace.Tak jsem se nadechla ze ji neco reknu ze za ty prachy co tam nechame by mela makat makat makat 😅 ale radsi jsem se otočila a šla pryč 🙂

pupidu
27. lis 2012

@kive76 Taky přeji do manželství jen to nejlepší, ať se máte stále rádi, jste si oporou a brzy se dočkáte miminka 🙂

Ahoj holky, musela jsem se smát, jak jste tu popisovaly noční vstávání na záchod. Já se z toho můžu zbláznit, večer už se pomalu bojím něco pít, abych se aspoň trošku vyspala a manžel si ze mě dělá srandu vždycky, když "vystřelím" z postele 😀 Jo, jinak zítra jdu na tripple testy, tak snad to dopadne v pohodě, když screening byl dobrej 🙂 Jinak konec týdne bude horší - jdu zase k zubařce, udělaly se mi dva kazy (snad po 8 letech 😠 )

danny38
27. lis 2012

@unkarka Asi bych milou sestru nakopala kamsi 😠 Jinak parádička úrodička 😉 Budu na tebe myslet a držet pěsťule 😵

adriene
27. lis 2012

@unkarka Kráááásná úroda 🙂 držím palce na odběr a pak povedený transfer 😎

adriene
27. lis 2012

@pupidu Stejně mě udivuje, že Tě táhnou na tripple, když máš screening OK... No a toho zubaře teda nezávidím vůbec!! Já se teď objednala též na zubní, na tu prohlídku v těhu... no nechce se mi!! 😀

pupidu
27. lis 2012

@adriene no jo, taky to moc nechápu. Doktor není špatnej, ale trošku mi uniká jeho způsob myšlení 😕 No ty zubařky jsou fakt nepříjemný. Nejradši bych na ní jen vycenila zoubky, řekla, že mě nic nebolí a zase slezla z křesla 😀
@unkarka Teda, ty máš ale zásobičku! 🙂 Na tu babiznu se vykašli, ale stejně tě obdivuju, že jsi jí nic neřekla, to já bych to asi nevydržela 😠 😀

zelvik
27. lis 2012

@adriene Já byla u zubaře dneska na normání preventivce. Takže si to zopakuju za pár týdnu nejspíš znova co?

adriene
27. lis 2012

@zelvik Ještě nemáš průkajdu, že? Tu dostaneš po UZ... já myslím, že stačí se s nima pak domluvit a dají ti tam razítko 😉

zelvik
27. lis 2012

@adriene No právě že nemám, jinak už bych s ní na ně mávala od dveří 😀 Tak uvidíme, chodí se kolem toho 20. týdne a dál , že? Tak to vyjde někdy v únoru a to asi to odbydu aspn jako zase jednu návštěvu v roce.

evikj33
27. lis 2012

@unkara Gratuluji pěkná urodička,tak at to tak dobře pokračuje. 😉 Ta sestra je pěkná kr... to se mně nestalo a byli jsme i na UTZ jak rostou folici v ned. a v sob.na zákroku a vždy se všichni usmívali. @zelvik Tak já už měla prukajdu od 10tt a u zubajdy a obvodní jsem byla cca v 15tt a pak ještě na EKG,jinak říkala at se ještě stavím v prosinci že po porodu už asi nebudu stihat tak honem,takže mně to čeká během 14dnu 🙂 ale umně to zatím byla prohlídka jak píšete ukazala jsem zoubky a dr.škrábla kámen a šla jsem 😉 navíc se snima vždy dobře pokecá,tak mně to tak neva.

sarah321
27. lis 2012

@chilinkaxxx to mě moc mrzí,nevím ani co napsat snad jen že mooc držím palce a hodně sil do příštího kola.Určitě to vyjde 😵

sarah321
27. lis 2012

@harley26 tak to jsme na tom stejně krom těch prs který mě bolí i stejně jak před mrškou tak nic.chci být vědma a vědět co se tam teď děje 😠 doufám,že něco ano 😒

sarah321
27. lis 2012

@unkarka já to měla stejné v pátek kontrola píchnutí poslední injekce a v neděli odběr, na nas byli naštěstí moc hodní jako ostatně vždycky.Tak držím palečky 😵

saraha2
27. lis 2012

@evikj33 tak to se hlásím do klubu..já dnes vrhla dvakrát..jednou ráno a pak kolem 17hod ☹ už mám strach někam jít ☹ ,že nedoběhnu..achjoo..první 3měsíce nic a teď bojím udělat krok z baráku...

saraha2
27. lis 2012

@unkarka juchů!to je fofr!!!!! 😉 tfuj,tfuj.tfuj!!!!!!!!!!!

radina
27. lis 2012

@malinka_02 Ked mam ovulku, desne citim rastuce vajka. Najidealnejsie je chodit na folikulometriu, tou mi napr teraz zistili, ze mi vajka rastu pomalsie, a dokonca v oboch vajecnikoch, 2 dominantnejsie v lavom, a ich rast sa spomalil a dohana ich vajko v pravom. 😖 Este by si si mohla merat bazalnu teplotu a vraj aj podla hlienu, vacsinou ovulka nastava posledny den toho hlienu. U teba by asi fungovalo meranie teploty. Lebo ja mam teraz hlien a vajka este nie su dost velke na to aby pukli a to som dnes 14DC.

radina
27. lis 2012

@majka43 No paradox je , ze on ich moc nema a este aj na to malo som alergicka 😖 😝

majka43
27. lis 2012

@radina Prednison to spraví, hlavně, že vám na to přišli,

pentagras
27. lis 2012

@kive76 moc ti blahopřeju a přeju spoustu štestí do společného života a hlavně dětátko 🙂

winterska
27. lis 2012

@mmirunda ještě netestuji - na špatné zprávy času dost 🙂 a jestli tam mají být // tak tam prostě budou i o víkendu 🙂

saraha2
28. lis 2012

@winterska souhlasím,na DOBRé zprávy si člověk rád počká,že? 😉

saraha2
28. lis 2012

dobré ráno!tak wc je můj kamarád ☹ ☹ ☹ achjooo..žmoulám tady suchej rohlík a bojím jít do obchodu..co toto mě potkalo ☹ 😒 dnes potřebuju odvést věnečky a truhlík do květin,tak snad to nějak rozdýchám a budu schopná...

saraha2
28. lis 2012

@kive76 taky se přidávám a gratuluju!!!!!!!!!!!

evikj33
28. lis 2012

Hezké ráno všem 🙂 @saraha2 Sis dneska nějak přivstala,mně nejvíc pomáhá banán a pak nějakej bonbon pocucavat 😅 je to docela boj. @winterska Moc drží pěsti at to tam konečně je.

jahodarka
28. lis 2012

Dobré ranko, tak bych řekla, ze to asi pregnyl nebude... 😵 😵 😵

adriene
28. lis 2012

@jahodarka Dobré ránko 🙂 Ne, to už rozhodně pregnyl není.... moooooc gratuluji, maminko! 😀

saraha2
28. lis 2012

@jahodarka krááásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adriene
28. lis 2012

@saraha2 Holka, co tě to potkalo?? Tohle sis měla "vyžrat" na začátku... ale teď?? Suchý rohlík byl též můj kamarád... naopak jak píše @evikj33 banán nemůžu téměř doteď, hned bych ho vrhla. Tak držím palce, ať dovezeš kytííí 🙂