1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Dělala sem si test a negativní, tak nevím zda nemůžu být těhotná bez IVM. jen nevím zda jít do gennetu nebo ke svýmu gynekologovi...

pawlla
8. črc 2012

@mmirunda psali email v patek coz byl svatek ze v pondeli mame volat tak ji mi to cele nejake divne psali ze mame zavolat a domluvit se kdy zacnem tak jsem fakt jako moc zvedava uz od patku nespim 😀

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 tak jim zavolej do gennetu urcite co nekdriv a on ti reknou co a jak kam mas zajit jestli k nim nebo ke svoji dr.

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

zavolám tam zítra ráno a uvidím..jen nevím proč ta bolest, bolí to i při sexu:(

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla zavolám tam zítra ráno a uvidím..jen nevím proč ta bolest, bolí to i při sexu:(

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 no me bolely pokazde vajecniky na obou stranach byl to des ted jsem s tim nedavno byla i na pohotovosti

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla a řekli Ti příčinnu??

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 no ja mela problem po prvnim ivf jsem v 7tt musela na revizi pak jsem dostala ms pak antiko ale ms porad bezela tyden silneho krvaceni a pak skoro 3 tydny spineni strasnych bolesti a kreci a muj dr rek to je v poradku pridte pristi cyklus no nakonec mam jineho dr a s tim jsem skoncila na pohotovosti kd slouzil prave on

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Aha, no uvidím zkusím zavolat ráno do gennetu a zeptám se co mám dělat. Ještě mě napadlo udělat si ještě 1x test, ale nevím..trápí mě, že nevím čím to může být. na IVF sem ještě nebyla a jdu na IVM a doufám, že to vyjde a budeme mít třeba i dvojčátka 🙂

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 noo ja bych take chtela dvojcatka nechavali jsme si zavest dve embryjka a ted si take dame dve 🙂 doufam ze tentokrat to vyjde

mia75
8. črc 2012

@malinka_02 Neviem, ani sa domov nepýtam, mám strach. Tie bolesti a špinenie sa vrátili aj pred týždňom, takze sa bojím riskovať. Aj keď so mnou nič špeciálne nerobia, majú injekcie, infúzky a ultrazvuk, kdyby něco 🙂 doma by som bola vo väčšom strese... Akurát predvčerom odišla riziková tehulka na reverz domov a dnes je už späť ☹

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Určitě to vyjde, držím palečky 🙂

pawlla
8. črc 2012

@mia75 no to je jasne v nemocnici mas trosku vetsi jistotou a co vcheno ti davaji nebo davali kdyz jsi mela krvaceni a krece

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 to ja taky drzim palecky a urcite si tak zitra zavolej neni dobre nic podcenovat

saraha2
8. črc 2012

@marmina téda!to je ale mega tabule přímo!! 😉 šikulka!!!

saraha2
8. črc 2012

@verry tak na zítra tfuj,tfuj!!!!budu na tebe myslet!i na
@pawlla samozřejmě..já jdu ráno na odběry a uvidíme,jak to vypadá po menopuru na ultrazvuku..

pawlla
8. črc 2012

@saraha2 tak pak jed vedet jak jsi dopadla kdy mas mit opu ?

saraha2
8. črc 2012

@pawlla no to se dozvím..ale minule jsem měla dvě kontroly a až na té druhé řekli,kdy bude OPu,takže zítra se to asi ještě nedozvím ☹ minule jsem píchala 8dní-10tý den pregnyl a 12tý den OPu..tak uvidíme teď..

pawlla
8. črc 2012

@saraha2 tak to bude asi i podle toho jak na tom vajucha jsou to uvidis na utz 🙂 ale uz to nebude dlouho trvat a co vse vlastne beres za leky

saraha2
8. črc 2012

@mia75 není potřeba nic uspěchat a je dobře,že jsi poctivá pacientka..v dnešní době pokud nemusí,tak by tě tam nedrželi..takže to ber spíše jako plus,že si tě chtějí ohlídat 😉 a to je dobře..

saraha2
8. črc 2012

@pawlla stříkám synarel do nosu,mám prednison kvůli hraničním protilátkám na spermijky a menopur píchám 4ampule..dnes mě to píchla neteřinka,protože manžel byl pryč a měla jsem tam chvíli takové bílé trošku nafouklé-jako když tě něc štípne,tak doufám,že to nic nebylo..stříknutý to tam je a to je důležitý..aspoň doufám 😀

saraha2
8. črc 2012

@pawlla zatím píchám od středy a nemám žádné zvláštní pocity v podbřišku..ale to jsem neměla ani při puregonu..tak uvidíme,co vysedím..

pawlla
8. črc 2012

@saraha2 tak hlavne ze je to tam 🙂 ja mela ke konci stimulace od toho agolutinu zadek uplne rozpichanej a bolavej 😀 😀 no to byl des a mela jsem tam i zatvrdlinky

ramdy
8. črc 2012

@saraha2 ani se mi nic dělat nechce, jsem líná jako snad nikdy a strašně mě bolí prsa, takže raději ležím, aby se nic moc nehýbalo 🙂

ramdy
8. črc 2012

@marmina děkuju moc, no ještě týden a uvidíme

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky a jak vypadá těch cca 14 dní po zavedení oplodněných vajíček do těla, musí se jen ležet???🙂

mia75
8. črc 2012

@pawlla Dávali mi nejakú kombináciu injekcií na zastavenie krvacania (Kanavit + niečo), Pambu, magnezium a nejaký mierny oblbovák. Teraz mám len magnezko, železo a Utroš. Veľa toho nie je, vraj len ležať a modliť sa.
@saraha2 sú ku mne fajn, nevyhadzujú ma, pamätajú si ma z minulého roka, keď mi po spont. potrate robili kyretáž ☹ Keď berú do úvahy minulý potrat, vek, ivf, teraz to silné krvácanie a moje stresovanie, tak si ma tu radšej nechávajú

ramdy
8. črc 2012

@janulkaa23 Ahoj, já jsem neležela, až dnes ano a na ET jsem byla v pondělí, ale asi to záleží jak ti bude.

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 nemusis celou dobu dlezet ale tak 4 dny klidovy rezim a pak podle toho jak se bude citit v posteli byt nemusis zavrena ale zadna velka namaha

mmirunda
9. črc 2012

Dobré ráno kočenky 🙂 Opět v pracovním procesu 😠 😠
@pawlla pro Tebe jen dobré zprávy od googla 😀