1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
9. črc 2012

@rox no to zas néé 😀 ted byla mrcha červená,tak to musíme dohnat 😉 včera jsem nechtěla kvůli dnešnímu ultrazvuku,takže manžel už se hlásil,že dneska ale už teda joo 😀

rox
9. črc 2012

@saraha2 No tak kdyz se tak hezky objednal...... 😀 😀

malinka_02
9. črc 2012

@martina_81 přesně tak jen čekat na mrchu ale mám jen 150 jednotek tak doufám že to není málo??!!!! Proč sexovat. kvůli OPU ? O sexu nám neřekl nic..A co třeba víno?
@rox nevím když tam bude víc foliku. aby nebyly třeba patercata
@rory_g super!

marmina
9. črc 2012

ahoj holky, dneska je toho na mě nějak moc. Máme velmi smutnou událost v rodině, tak nás to všechny sebralo. Tabulka bude, jen co ji po večeři dám dohromady, je spousta novinek, za dobré zprávy jsem dnes vděčná.

martina_81
9. črc 2012

@malinka_02 no aby byly dobrý spermie v den OPU,tak nesmíš mít dlouhou pauzu v sexu. 😉

mmirunda
9. črc 2012

@marmina Ahojky beruško to je mi moc líto ☹ Ale bude zase dobře 😉

mmirunda
9. črc 2012

Jinak ahojte holky, vy mě zase dáváte. tady se jenom píchá a píchá 😀 😀 😀 Já mám zítra ovu takže copak to znamená? 😵 😵 😵 no co za zkoušku nic nedáme 😀

rory_g
autor
9. črc 2012

@marmina Marmí vyprdni se na tabulku...hlavně ať je Ti brzy líp zlatíčko naše, posílám obejmutí
@mmirunda vlítni na něj už dnes! Lepší, aby spermijky počkaly na vajíčko, obráceně to nejde

zana21
9. črc 2012

@rox Tak musím říct, že dneska máš sup hlášky. Jsem se nasmála, až mě moje vaječníky a nafouklé břicho bolelo. Ještě mi zhoršíš moje OHSS 🙂
@rory_g No to je krásná hodnota, moc moc gratuluji 🙂 Já bohužel budu vědět hodnoty až ve středu, doufám. Sestřička mi odmítla vypsat žádanku, protože dr naspala, že ve středu chce kontrolní krev kvůli tomu OHSS (což mi tedy neřekla a ani před tím sestřička po telefonu, tak jsem o tom neměla páru). Tak říkala, že mi dnes nebudou brát HCG a za 2 dny zase něco jiného, že to všechno vezmou najednou. Tak mě z toho klepne, každý den plaším více a více, aby bylo vše v pořádku...Já se asi nedočkám 🙂 🙂 @dadenka111 @marmina
@marmina Tak to je mi moc líto, klidně se na dnešní tabulku vyprdni, určitě na to nemáš náladu. Novinky jsme si tady o sobě určitě napsaly a přečetly 🙂 Drž se, všechny na tebe myslíme 🙂

zana21
9. črc 2012

@rory_g ty mi bereš slova z pusy a píšeš to stejné 🙂

mmirunda
9. črc 2012

@rory_g Jooo to já vím, ale dneska brzo zvadnu a on přijde v noci z práce a to už bude půlnoc. Vlítnu na něj ráno 😀

rory_g
autor
9. črc 2012

@zana21 to nevadí, že ve středu...je to škoda teda a chápu Tě, mě to taky vzalo náladu, když mi řekli, že až zítra...
To víš, mušketýrky se nezapřou 😀
@mmirunda skoč, ráno moudřejší večera 😀 😀

ramdy
9. črc 2012

@verry jééé to je krásný, moc ti gratuluju a přeji hodně zdravíčka

mmirunda
9. črc 2012

@rory_g 😀 😀 pravda

vy mě dneska boříte holky 😀 😀

verry
9. črc 2012

@ramdy kujůůů 😵 😵

zana21
9. črc 2012

@rory_g 🙂

verry
9. črc 2012

@marmina to mě mrzí kočko, však se na tabulku dnes vyprdni a oddáchni.
Bude líp 😉

unkarka
9. črc 2012

@rox no s tím pichanim u nas byl taky problem bud si pry zajedu na pohotovost nebo mi to pichne nejaky zdravotnik.nevim proc bych se nemohla dobnout sama ne 😀

unkarka
9. črc 2012

@rory_g gratulace to je nadheraaaa 🙂

unkarka
9. črc 2012

@marmina je my to lito a tabulku ti vsichni odpustime ☹

rory_g
autor
9. črc 2012

@unkarka děkuju, hlavně aby to vydrželo a bylo všechno v pořádku 🙂

rox
9. črc 2012

@mmirunda To znamena ze se bude pichat i u vas 😀 😀 😀
@unkarka Jasnacka, neni nad to si zapichat sama 😉 😉 Jen saraha do toho furt plete manzu 😀
@marmina Pokud se ti do toho nechce tak my ti ji dneska odpustime,ale pokud by ti to melo myslenky odehnat do kouta, tak sup sup sem s ni!!! Vsechny si ji poctive prostudujeme!!

mmirunda
9. črc 2012

@rox 😀 😀 ty raději pícháš v soukromí 😀 😀 a beze svědků? 😀 😀

marmina
9. črc 2012

@rory_g @mmirunda @verry @zana21 @unkarka @rox
holky díky moc, jj, ráda ji udělám, hlavně kvůli rory, dneska má přeci velké stěhování 😉

ramdy
9. črc 2012

@marmina na tabulku se vyprdni a odpočívej, my to bez ní přežijeme, rodina je důležitější

rox
9. črc 2012

@mmirunda No exhibicionista sice jsem, ale neco si fakt nechavam na doma 😀 😀

mmirunda
9. črc 2012

@rox 😀 😀

mmirunda
9. črc 2012

@rox ale zase píchání bez manžela 😕 😀 😀

rory_g
autor
9. črc 2012

@marmina beruško, čekám 10 let, tak jeden den je v pohodě 😉 Hlavně buď Ty v pořádku, jo?

marmina
9. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – těšíme se na novinky! 🙂
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF, 9.7. UZV – zatím vše na dobré cestě 🙂 11.7. další UZV
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – vše OK! brzy startuje 1.IVF 🙂
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. krev – máš to pěkně napínavé! 😉
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá - kdy plánuješ testovat?
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI - a kdy ty?
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF srpen
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. test – krásné //, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství! Z celého ♥ Ti blahopřejeme, drahá rorynko!!! 😵 😵 😵
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 23.7. – výsledky screeningu
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).