1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
10. črc 2012

@sheronka no vidííííš, co řešíš prdelkoo 😅 Mám radost, určitě je hCG správně vysoké, test je toho důkazem 😉

strapula
10. črc 2012

tak baby,v piatok ideme do centra na kontrolu a doktor nam povie ci zaciname stimulovat...trosku som nervozna ☹

marmina
10. črc 2012

Ahoj holky, smůla se nám lepí na paty. Náš malej má opět vysoké teploty, už po třetí se mu vrátili během 3 týdnů ☹ Roste mu stolička, takže má naběhlou dáseň jak peřinu, ale doktorovi se to nezdá, tak musíme ve čtvrtek na krev a pro jistotu vyloučit něco vážnějšího.To je poprvé, co mu budou brát přímo ze žíly, vůbec si to nedovedu představit, má žílky jak vlásky, jak se do toho trefí? 😅 To bude hotovej a já ještě víc...achjo ☹

mmirunda
10. črc 2012

@marmina Ale kočko, to bude dobrý, malej to zvládne, je to velkej chlap a oni určitě dětem berou menšíma jehličkama 😉 Asi bude pláč, ale tak slib mu za to něco dobrýho nebo něco a bude to dobrý. Maminky jsou vždycky víc vynervované než jejich děti 🙂

strapula
10. črc 2012

@marmina neboooj,zvladnete to,deticky to znasaju lepsie ako mamicky 🙂 a urcite bude vsetko v poriadku,mrzi ma ze sa drobciatko takto trapi,poriadne ho vybozkavaj za nas,drzime palce 🙂

danny38
10. črc 2012

@sheronka Držím ti moooc pěstičky 😉

malinka_02
10. črc 2012

@marmina to víš že to zvládne ani o tom nebude vědět..
@strapula držím palecky

Já mám už 2 dny křeče ale MS furt nikde..

marmina
10. črc 2012

@mmirunda @strapula jj, budu se snažit být klidná a vyrovnaná matka, nějak to snad zvládnem 😉

mmirunda
10. črc 2012

@marmina to víš že zvládnete 😉

danny38
10. črc 2012

@marmina Přesně tak, zvládne to, protože je statečný 😉 A odměna samozřejmě musí být 🙂 Budu na vás myslet a držím pěsti ať to není nic vážnějšího 😉

marmina
10. črc 2012

@danny38 to já ho nikdy nezapomenu pochválit a odměnit, a když zapomenu tak se připomene sám 🙂 celej táta 😉

marmina
10. črc 2012

@rory_g kdy jdeš přesně na ten uzv?

rory_g
autor
10. črc 2012

@marmina 24.7. 🙂 Už je to u vás lepší kočičko?

pawlla
10. črc 2012

@marmina
@mmirunda to je fakt jak male brali poprve z zilky tak to semnou malem seklo a ona v klidecku 🙂 ale skoro ji nesli videt tak to tam museli hledat

rory_g
autor
10. črc 2012

@malinka_02 @pawla holky zkuste horkou vanu, červené vínečko a sexík 😀 To by v té vaší mrše byl čert, aby nedolezla 😀
@strapula neboj, všechno bude v pořádku, držím palce!

marmina
10. črc 2012

@rory_g jj, je to lepší (v rámci možností...), díky za optání 😵 já furt čekám, co ještě přijde, aby mi to nakonec zase všechno nebylo odsunuto do neurčita. Angínu jsem nechytla, tak snad za týden naklušu na tu hydrověc 🙂

pawlla
10. črc 2012

@rory_g no ja jsem dnes mela na brichu celej den horkej rucnik dala jsem si horkou vanu s medunkou a piju menudnkovy caj a uz zacinam spinit svetlou krev zitra dam jeste vinko na sexik to nevim mm je pryc bude doma ve ctvrtek az tak jedine ze bych zasla k sousedovi 😀 😀 😀

marmina
10. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. krev – tak si užij poslední den nahoře, zítra pošupeš dolů k těhulkám 😉 😵
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF, 11.7. UZV – přejeme pěkně boubelaté folíky 🙂

@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – vše připraveno ke startu, ať karkulka brzy dorazí 😉
@malinka_02 (Pha Podolí) také čeká na karkulku a pak hurá na stimulku (1.IVF) 🙂
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF srpen
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no videla jsem googla jak jsem byla v unice jsé se zacala smat vzpomela jsem si jak jsme ho pojmenovaIi tak se na me lidi v cekarne divali dost blbe proc se z niceho nic smeju nooo trapas 😀

rory_g
autor
10. črc 2012

@marmina to je moc dobře, věřím, že zlé už máte doma vybráno a teď už budou jen dobré záležitosti, třeba mimčo na cestě 😀
@pawlla teda stojí aspoň ten soused za hřích? 😀 Ale hurááá, pomalu, ale jistě se mrcha hnusná plíží 🙂

rox
10. črc 2012

@marmina Me kdyz si malej ve dvou letech rozbil hlavu a zasivali mu to, tak me vyhodili ven, ze to neni nic pro oci maminky 🙂 Tak jsem jen pak v cekarne slysela rev (ani mu to neumrtvili svinaci). Tak nevim co je horsi - to videt nebo to slyset 😀 Ale to zvladnete neboj. Auticko to jisti 😉

rory_g
autor
10. črc 2012

@marmina tabulka jako vždy úchvatná, jsi skvělá 😵

pawlla
10. črc 2012

@rory_g neee nestoji teda podle sousedek stoji ale ja mam oci jen pro manzu a ne jen oci 😀 😀 Jj doktor rikal ze bude slaba no tak uvidime, potrebuju neco aby pekne vyrostla ale to zas dostanu asi agolutin v caru nooo to bude pichani 😀

marmina
10. črc 2012

@rory_g díky 😉 ale času na ní je nějak čím dál méně!...už bych ji vlastně mohla na někoho delegovat, pač ty už jsi těhulka! 😉

@rox taky jsem si říkala, raději u toho nebýt, ale pak zase když bych ho slyšela křičet, tak by mi bylo líto, že je tam sám...budu statečná a půjdu do toho s ním 😵

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla to děláš správně, tedy jestli Ti manža nestojí za zády 🤐 😀 A co zkusit nějaký Estrofem nebo tak něco? Na růst sliznice, abys nemusela tolik píchat? Jako vím, že Tě to moooc baví, ale píchat sama se sebou je nuda 😀

rory_g
autor
10. črc 2012

@marmina hihi zkus to, ale myslím, že se všichni budou bránit, bo Ty jsi prostě nenahraditelná 😀 😀 😎

pawlla
10. črc 2012

@rory_g estroferm jsem brala pri stimulce 3 krat denne ale i ten agolutin 😒 jj picham se sama neni ti nic moc ale jestli z toho bude mimco klidne se budu pichat do aleluja 😀

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla tak to je jasné 😀 Já se teď naposledy píchala na náměstí na jedné akci, schovaná jen za dveřmi auta, říkala jsem si, jestli každou chvilkou přijede policie, že jsem feťačka 😀 Holt když musíš, tak musíš 😀

pawlla
10. črc 2012

@rory_g 😀 😀 jeeej tak to je dobry tak pichance do toho bricha jeste ok ale nevim jak bych si ve zpetnem zrcatku pichala do zadku agolutin by me asi odvezli 😀 za pohorsovani ten zadek totiz neschovam 😀 😀

ramdy
10. črc 2012

@janulkaa23 jj nebojte, budete první, kdo to bude vědět, teda kromě mého manžela