1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
13. črc 2012

@marmina rozumím ti a doufám,že se jednoho krásného dne opět ozveš a budou to jen ty nejlepší zprávičky!!!!!!

kcvrcekz
13. črc 2012

@marmina ahojky moc dobře tě chápu, drž se😉

dadenka111
13. črc 2012

@malinka_02 Ahoj aj mna bolela prve dni zo stimulky hlava. pytala som sa na to doktora, ze ci mozem nieco na bolesti hlavy a on ze ano. ale len lieky s ucinnou latkou paracetamol. takze paralen, panadol a pod.
ibalgin, ibuprefen a pod. sa neodporuca ani pred otehotnenim. je to pribalovom letaku. som si overovala. 😉

dadenka111
13. črc 2012

@zaneta2 nádherná fotka. aj ja sa budem hrozne tešiť takýmto dvom fliačkom. 🙂 😉

dadenka111
13. črc 2012

@marmina Budeme na teba myslieť. Rýchlo sa uzdrav. Ahooooj

yasminne
13. črc 2012

ahoj, najde sa tu niekto, kto ma nizke amh (0,3) rada by som s nim popisala o tom viac.

saraha2
13. črc 2012

mám otázku děvčátka....když jste byly na ET..za kolik dní jste pak čekaly MS????já nechci předbíhat teda,ale pokud budou vajíčka samozřejmě schopné oplodnění-opodní se,budou se vyvíjet atd..to vše vím..tak po PK 5dní-jako minule by byly k zavedení příští pátek..a MS čekám hned za 4dny v pondělí..není to pozdě?aby se stihly uhnízdit vůbec.... 😒

zana21
13. črc 2012

@jankaknm Děkuji moc za milá slova uklidnění. Na zítřek přeji hezkou úrodičku a supr spermio 🙂
@ivapo Děkuji moc, taky raději potichounku 🙂
@ramdy Tak buď vážně v klidu, že se dušík ještě neobjevil a dej mimíškům čas se ukázat 🙂
@danny38 Tak hlavně, že je mimoušek v pohodě. Já myslím, že je moc dobře, že na to vyšetření jdeš a zase to nejsou tak hrozné peníze, hlavní je, že budeš klidná, že je vše v pořádku 🙂 No, co se dá dělat, tentokrát ti to ještě odpouštíme, že jsi fotečku nedala, ale příště už ne 😎
@strapula @evikj33 @danny38 Děkuji moc, ale zatím vážně potichounku holky, prosím 🙂
@zaneta2 Moc moc gratuluji, fotečka je krásná, další dvojčátka tu máme, to je skvělý 🙂
@marmina Budeš nám tady moc chybět, ne ohledně tabulky, která vždy byla plná krásných komentářů, ale hlavně ty jako člověk, který nám tady všem pomáhal a podporoval a vždy našel ty pravá slova 🙂 Přeji ti do budoucna, aby jste se s mm dočkali krásného zdravého miminka k Vašemu statečnému Ondrovi a než se to stane, ať zažíváte krásné rodinné chvíle 🙂 Budeme rády, když občas napíšeš, jak se máš 🙂

nemorosis
13. črc 2012

@saraha2 Mně říkali čekat MS normálně 14 dní po OPU, ať už míváš cykly jakkoli dlouhé nebo žádné, protože je tohle řízený cyklus a když ti navodí ovulaci na 14-15 DC, normálně máš čekat MS za další dva týdny. Neboj se, po 5-denní kultivaci se ti embryjka zahnízdí hned do 48h, to mají do MS ještě spoustu času. 😉

saraha2
13. črc 2012

@nemorosis aha..moc děkuji!já že ji mám pravidelnou a dostávám ji i pravidelně přes utorgestan..tak mě to napadlo a hned se informuju 😉

saraha2
13. črc 2012

@jankaknm čekáme na info,kolik je vajíček!!!!

nemorosis
13. črc 2012

@saraha2 Však jo. 😉 Wow, to to zas uteklo! V pondělí OPU, což? Přeju co nejvíc zralých vajíček!!

Holky, mě zas včera můj drahý manžel pobavil. Máme ještě v 6 embryí zamraženo, včera si na to nějak vzpomněl, že nesmíme časem zapomenout prodloužit mražení, aby nám je nezničili. Protože by přece nechtěl, abych stimulaci a vše kolem absolvovala znovu!! Když jsem se ptala, proč bych to dělala, tak mi odvětil, že přece budeme mít děti aspoň 3, proč se na takové věci vůbec ptám. 😀 😀

saraha2
13. črc 2012

@nemorosis jéé!!ten je zlatej!!to je pěkný,že to tak hlídá 😉 uteklo to,to je fakt..jsem sama zvědavá,jak to bude ted..jestli budu pociťovat nějaké změny atd oproti předchozímu pokusu..včera mě už píchanec trošku zabolel.asi tím,že už jsem myslela,že bude jen pregnyl a ne ještě dva dny píchání..modřiny nemám,ale asi už je to rozpíchaný,tak je to citlivější..a jak se ty cítíš???nakupuješ???

ivapo
13. črc 2012

@zaneta2 velka Gratulace!!! Nádherné!!!!!!!! 🙂 🙂

ivapo
13. črc 2012

@marmina jasná věc.... Hod se do pohody a užívej malého!!!! Pak nás tady časem určitě zase navstivíš 😉

pawlla
13. črc 2012

@marmina ahojky budes nam moc chybet ale chapu ze se chces dat dokupy tak preju at je vse co nejdriv ok. A dej o sobe vedet obcas jak se mate 🙂

malinka_02
13. črc 2012

@dadenka111 aha dekuju..já jsem si včera jeden dala ale nakoupíme teda paralen .. já vím že se to nemá před otehotnenim ale když nám mimo nevyšlo rok a půl zas sem ho jedla a neřešila to..
@saraha2 já dostavám MS už po 25-26 dnech tak se taky bojím aby to stihli.. A ty si bere po ET.volno?

malinka_02
13. črc 2012

@marmina všechny víme co prožívás když sme se sešli v téhle diskusi..každa z nas má každý měsíc chuť s tím praštit protože je to hrozně těžké a psychicky náročné..Ty sve stesticko doma máš a určitě si se rozhodla. správně žekdyž si ho chceš pořádně užít.A věřím že až načerpas síly tak se k nám zase pridáš a budeš bojovat s námi!

rory_g
autor
13. črc 2012

@marmina ahoj kočičko, jak psaly holky, budeš nám tu všem moc chybět a já pevně doufám, že po hnusné angíně se rozhodnete zkoušet, náhoda je blbec...moc Ti přeju, aby bylo všechno brzy lepší, nejen angína, ale i psychika a že se brzy ukážeš 🙂

@zana21 jinak jsem byla dnes na tom sonu, tak štítka pořád hraniční a v zánětu, to se asi nezmění...výsledky krve budu mít až v pondělí. Pan dr mi udělal i sono břicha, přes špek viděl jen dutinku, což komentoval jako možné časné těhotenství, mimčo vidět v dutince nebylo...a navíc mi našel na vaječníku obří cystu, 42x33 ☹ tak doufám, že je vážně brzy a že bude všechno v pořádku...jsem z toho trochu smutná, nevím, co si myslet. Nevím, jestli se neobjednat na gyndu k obvodní na příští týden.

nemorosis
13. črc 2012

@saraha2 A vaječníky tě zatím netlačí? Však už těch píchanců nebude moc. 😉 V kolik na OPU v pondělí jdeš?
Ještě nenakupuju, protože pořád nevíme, co to bude. Několik neutrálních věcí mám po Ondrovi, které se i na zimu budou hodit, jinak hodně modrých a zelených věcí. Ty může nakonec mít i holčička, ale ta kdyby se nám povedla, určitě bych chtěla něco pěkně holčičího pořídit. Kolikrát se člověku povede takové sladké věci použít, že? 😀

dadenka111
13. črc 2012

@rory_g Aale rory nebud smutna.Vsetko je v poriadku, urcite. Miminko tam je, urcite mal zle sono. 😅 A to vlastne ani nie je obri cysta, ale len cysticky folikul. Cysta je az od 5cm. Urcite ti casom prskne a strati sa.

zana21
13. črc 2012

@rory_g No, hlavně pro tvůj klid bych se k tvému obvodnímu lékaři objednala. Za to nic nedáš a budeš v klidu, než tady ještě 14 plašit a mimíška a tebe vytvavovat nervům. On přeci není gynekolog, tak mě dost překvapuje, že ti dělal sono břicha a hlavně, že z toho neco vyčte. Tak hlavně klid!!! 🙂 Ten zánět štítky se asi nezmění, to mě dr taky říkala. Hlavně, že se hodnoty nezvyšují a štítka neroste. 🙂

rory_g
autor
13. črc 2012

@dadenka111 @zana21 holky dík..on říkal, že není gynekolog, že tomu nerozumí, jen že tam nic neviděl, tak doufám, že je vážně brzy, když IUI bylo 19.6.. No a sono bylo přes břicho a jak jsem psala, nejsem z nejhubenějších, takže doufám, že to bylo tím. Teď jsem koukala na objednání k obvodní a ta má volno až 20., tak to už nechám na Gennet, nemá to cenu ty 4 dny 😔

zana21
13. črc 2012

@rory_g Podle mě, protože není gynekolog, tak ti to neměl dělat a zbytečně tě takto vyplašit. On to možná myslel dobře, ale minulo se to účinkem 🙂 Neboj, vše je v pořádku 🙂

rory_g
autor
13. črc 2012

@zana21 kéž bys měla pravdu, snažím se být pozitivní, ale po tom MA před 10. lety mám strach. Jsem jak úchyl, pořád si ochmatávám prsa, jestli pořád bolí 😅 Bo jinak mi nic není

ramdy
13. črc 2012

@zana21 snad máš pravdu a ještě se objeví

rory_g
autor
13. črc 2012

@ramdy já tomu také věřím, neděle to jistí 😉

zana21
13. črc 2012

@rory_g Určitě mám, jsem stejný plašan, taky si je ohmatávám, protože někdy mám že bolí příšerně a jindy je moc ani necítím. Jinak nemám také žádné příznaky, jen mě navíc pořád zlobí ten OHSS.

ramdy
13. črc 2012

@rory_g kéž bys měla pravdu

pawlla
13. črc 2012

@rory_g ahojky to je fakt moc brzo a prs bricho se divim ze tá vubec neco videl v tak casnych fazich tehotenstvi se pouziva vaginalni utz aby byl vacek s mimi vubec videt tak neboj nic