1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
14. lis 2012

@adriene no prave..sice budu brat jeste do krve leky ale trochu vina snad neuskodi..

malinka_02
14. lis 2012

@evikj33 ja sem normalne v praci tak se moc valet nemuzu ☹ no pockej az budou 3😀

harley26
14. lis 2012

@go ahoj, ja stimuluju a za hodinku se dozvim jak sem na tom a kdy bude opu 🙂 sem dnes 9dc

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 jo to mě ta moje tak\ umí NAS..T kvalitně i po tel, no nevím po tom všem se snažím musím být pozitivní, mám to nakázané, no a uvidíme, víš je to hnusný ale jestli to nemá být, tak je lepší ted než pak, beru to tak, jestli to má být tak to bude, stejně to neovlivníš, někdo hulí chlastá nbere drogy a má dítě zdravé, já sjem nekouřila, nepila, jedla zdravě, hlídala se, pila malinovník, jedna hnusný semínka a já nevím co a koukni jak to dopadlo,Kočo, bud pozitivní, a neboj ono to jednou vyjde!!!!Manžel řekl at nebulím,at se chovám jako že jsme těhu a jsme pozitivní,a hlava rodiny co řekne to platí néééé 😀 😀 😀

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 ty nemáš neschopenku???????

ekk
14. lis 2012

@briuska a nevis proc? Je to jenom proto, ze neni z ceho vybirat?

briuska
14. lis 2012

@ekk myslím, že když je jen jedno, nechtějí riskovat, že by se zastavilo jeho stádium vývoje. Uvnitř dělohy je nejpřirozenější prostředí a kdyby to jedno jediné zastavilo vývoj při PK, už není další, které by ti mohli zavést. Důležité je vyvarovat se stresu. Tak se tím netrap, u tebe je mu nejlépe. 😉 A už to tu holkám vyšlo, těhu po 2 denní PK.

briuska
14. lis 2012

@lucia2505 moc děkuji za gratulaci 😉

pentagras
14. lis 2012

@go 2 IVF a ted KET jediného mražáčka- Blastíka 🙂 , doufám že výtěze

go
14. lis 2012

@harley26 ahoj, tak uzasne, budeme v tom spolu 🙂 . Kam chodis do Caru?

go
14. lis 2012

@pentagras krasny, moc ti drzim pesti. Hlavne pohodicka, klidek, urcite tam zachumla, do tretice vse dobre 🙂

go
14. lis 2012

@zelvik neboj, nestava se to casto 🙂 Hlavne klidek a uvidis, ze se kazda z nas docka 🙂

harley26
14. lis 2012

@go ja chodim do zlina a ty? Kolikaty ses den? Ja akorat cekam v cekarne 🙂

go
14. lis 2012

@harley26 do Prahy 🙂 . Ty si pichas 9 den a jsi na prvnim UZ? Ja paty a kontrolu mam v sobotu. OPU pravdepodobne v pondeli. Drzim pesti at mas urodu vajicek 🙂

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras nemam neschopenku, poprve sem doma byla a stejne to nedopadlo a v caru mi rekli ze to stejne vylezet nejde a kdyz sem v kancelari proc ne, nejdulezitejsi je psychika a na tu neni lepsi byt doma a furt se pozorovat.. Navic ono tezko si muzu kazdy mesic brat 2 tydny neschopenku.A v caru mi rikali ze lezenim se zase neprokrvi deloha takze tak.

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 fakt, no on každej car koukám poví něco jinýho, no halvně aby se zadařilo 🙂

ramdy
14. lis 2012

@mmirunda snad ano, ale moc šancí tomu nedávám

ramdy
14. lis 2012

@rory_g jééé děkuji moc

ramdy
14. lis 2012

@malinka_02 ach jo to nemocí a léků co člověk musí brát, dnes jsem nechala jen za fostinol litr v lékárně, ach jo, no uvidíme jestli to vyjde nebo ne

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras no ja uz tomu moc neverim.. tak nejdulezitejsi je pohoda psychicka..
@ramdy tak nas uz to vyslo na 50 000 a to nepocitam jeste ze sem si ted brala 3 dny neschopenku..presne ty neplacene..ale vis co penize budou my nebudem jen aby sme se nekdy dockali..

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras jeste si mi neprozradila podle ceho myslis ze to vyslo 😉

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 nwm, tak nějak si to myslím 😀

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras takze zadny pocit nebo stav? Tak to si me nepotesila 😀. ja si tak nejak myslim ze zas nic..

pentagras
14. lis 2012

nene, jen mám hroznej hlad, chut na všechno atd, jenže t oje v sugerovaný, takže pocit opravdu žádnej, prostě si to myslím, doufám a přemlouvám ho at tam zůstane a nepustí se až u porodu

harley26
14. lis 2012

@go Ahoj, nene, já sem dneska 9 DC a mám za sebou s dnešním dnem už 3 ultrazvuk, na prvni sem byla 2 DC - ultrazvuk pres bricho, jestli neni zadna cysta, pak 6 DC a dneska 9DC.

@holky hlásím, že OPU bude v pátek v půl desáté - 11 DC - doktor rikal, ze je to sice trosku driv nez obvykle, ale ze by ty nejvetsi - tim padem pry nejzralejsi foliky mohly prasknout a to nechceme ryskovat. Dneska sem dostala tri ruzne injekce plus vecer si pichnu jeste pregnyl, takze sem nadavkovana azaz 🙂 sliznice je pry hezka, 1 cm vysoka a ma tam jakoby nějaké tři rýhy - coz je pry dobre, ze by tam tak mely byt.

harley26
14. lis 2012

jezis, asi me z tech hormonů hrabe, omlouvam se za tu hrubku ve slove riskovat :D

pentagras
14. lis 2012

@harley26 v pohodě, to neřeš, jinak jupí, moc ti držím palce na OPU

go
14. lis 2012

@harley26 v patek na Tebe budu moc myslet. 🙂 Ja jdu na prvni UZ devaty den, v sobotu a asi jako vzdy jedenacty na OPU, coz vychazi na pondeli. Jak se citis po injekcich, pribrala jsi neco? 😉

ekk
14. lis 2012

@briuska Dekuji...A jak je Tobe?

harley26
14. lis 2012

@go ty uz si nekdy na IVF byla? 11 DC je bezny na OPU? muj dr. rikal, ze je to docela brzo ... nepribrala sem nic. V podstate sem na hormonech vic jak pul roku a musim to zatukat, nepocituju vedlejsi ucinky nejak silne .. ty jo?