1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
6. pro 2012

@saraha2 😀 Vždyť ti to říkám... kapička, která se ti schová za dáseň zubu 😀

martinazvo
6. pro 2012

Ahojte dievcata, tak som si vcera volala do poistovne a ziadost uz je schvalena (extremne rychlo - dnes je to 2 tyzdne co som ju podpisala v CAR)... uz sa len pocka na podpis a poslu to do centra... takze v januari ideme na to 🙂 neviete mi poradit, bude si treba potom pred OPU vybavovat nove predoperacne vysetrenia?

harley26
6. pro 2012

@rory_g presne jak rikas 🙂 hlavne aby bylo vsechno v poradku, ja se te stredy snad nedockam, je to jeste horsi cekat na ultrazvuk nez na pozitivni test 😉 já mám dneska docela pech, dojdu do prace a kolem obeda mi kolegyne oznami, ze jeji syn ma pravdepodobne spálu. Tak sem uplne zpanikařila, volala doktorovi a ten mi rekl, ze ona muze byt potencionalni prenasec ... takze se mam radsi sebrat a jit domu. Ted uz sem doma a trochu se bojim ... snad bude vsechno o.k. ...

adriene
6. pro 2012

@martinazvo Předoperační vyšetření nemá být správně starší 14 dnů, tudíž zřejmě ano 😉

harley26
6. pro 2012

@martinazvo ahoj, gratuluju ke schvaleni zadosti. Ja se na to doktora ptala, jestli pred OPU musim ke svemu obvodnimu lekari kvuli predoperacnimu vysetreni (je to muj strejda) tak sem se tomu chtela vyhnout. V centru mi oznamili, ze predoperacni neni vubec potreba ... takze bud v klidu

martinazvo
6. pro 2012

@harley26 dakujem pekne, tak asi sa na to radsej spytam u nas... lebo pred hysteroskopiou som si ich musela spravit... a to je zevraj cca. rovnako dlha narkoza ako OPU...

evikj33
6. pro 2012

@martinazvo Tak já předoperační taky nepotřebovala,nebyla to prej klasická nárkoza. 😉

adriene
6. pro 2012

@martinazvo Určitě se zeptej v CAR, ono to je všude jinak. Já například před OPU mít předoperační musela, chtěli to po mě v CAR, i když se nakonec o narkozu nejednalo, ale výkon udělali v analgosedaci. Nicméně to třeba můžou plánovat, pak se nedaří a musí přistoupit k celkové anestezii... a to by jim předoperační chybělo... Takže vážně záleží, co ti řeknou 🙂

rory_g
autor
6. pro 2012

@harley26 neboj, dočkáš se 😉 Do té doby se zásob testy, já testovala denně a pak obden, abych se jistila, že čárka neutekla 😀
@martinazvo ahojky, já jsem musela mít předoperační před OPU...asi je to jak který CAR, radši si zavolej 😉

malinka_02
6. pro 2012

@pechlinka no ja jen rikam z vlastni zkusenosti ze lepsi mit vsechna vysetreni nez rychle rychle a pak nic..nam se vsechna vajicka oplodila vzdy krasne a nic..tak ted si obiham vysetreni co holky meli uz driv treba..

malinka_02
6. pro 2012

@martinazvo po me tedy predoperacni chteli i kdyz to nebyla anestezie ale jen analgosedace a vzdycky musi byt nove..
@harley26 a to jdes na neschopenku nebo jak? A to si v praci rekla ze si po ivf?

harley26
6. pro 2012

@malinka_02 nene, vezmu si ted do stredy dovolenou - do toho ultrazvuku. V praci nic nevi, ja to nikde nerozhlasovala, nemaji vubec poneti, ze sme se o miminko vubec snazili ...

saraha2
6. pro 2012

@martinazvo mě brali krev před OPU přímo v caru..prý na tu narkozku 😉

lenkavav
6. pro 2012

Tak opat negativne testy....treti neuspech.... :(

chilinkaxxx
6. pro 2012

@lenkavav to ma mrzi..

janulkaa23
6. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Taaak dneska 3 8mibuněčný, 3 6tibuněčný, 2 4buněčný a 2 2buněčný krááása 🙂) ET pravděpodobně zítra 🙂

rory_g
autor
6. pro 2012

táák tu je můj výtvor 😀 Nedokonalý, ale aspoň jednou to prckovi nacpu, aspoň na vyfocení 😀

ramdy
6. pro 2012

@malinka_02 ano dělali, zatím mi zjistili nízkou amh, což vyloučilo ty PCO a pak mi zjistili vrozenou vadu srážlivosti krve

evikj33
6. pro 2012

@rory_g No šikula,napoprvé to bych asi neuměla,máš to pěkné.Určo už jsi někdy dělala něco podobného nekecej 🙂 @lankavav Moc mně to mrzí,posílám pohlazení a sílu do dalšího boje 😔 @janulkaa23 Tak snad bude i na mrazák,pěkné,na zítra držím pěsti 😉

danny38
6. pro 2012

@rory_g Teda ty jsi šikula 🙂
@lenkavav To mně mrzí, ale nevzdávej to, musí to konečně vyjít ☹ Jak se říká, naděje umírá poslední.
@janulkaa23 Paráda, pěkně se vyvíjí broučci 😵 Na zítra budu mooooc držet pěstičky 😉

danny38
6. pro 2012

@saraha2 Kapka? 😀 A to se vyplatí 😀

janulkaa23
6. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 děkuji moooc...zítřek ještě není jistej...

janulkaa23
6. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 děkuji moooc

rory_g
autor
6. pro 2012

@evikj33 nedělala, na holej pupík 😀 Bez netu bych byla...no, jak to říct slušně... 😅
@lenkavav neboj, jednou se to zlomí...vybrečet, oklepat a zkouší se dál, my ženy vydržíme ještě víc, než se zdá 😉 Moc držím palce!
@janulkaa23 Tobě gratuluju, to je klasické IVF, viď? Minule zkoušeli IVM, jestli si Tě nepletu...

ramdy
6. pro 2012

@lenkavav já mám za sebou dva neúspěšné pokusy, je to hrozné viď. V pátek si mám píchnout pregnyl, prý takový malý pokus, jestli to třeba nevyjde a pokud ne, tak v lednu na 2. IVF. Kurnik i toho blbce musí jednou to štěstí zakopnout ne? To by v tom byl čert, aby to o nás nezakoplo.

janulkaa23
6. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g jjj klasické IVF tak doufáme, že to vyjde .) děkuji moooc

lenkavav
6. pro 2012

dakujem vam zienky. ste zlate, je dobre vediet, ze v tom clovek nie je sam. teraz sme ozaj tomu verili...verili sme, ze po tom vsetkom co sme si tento rok prezili pride aj k nam stastie a budeme mat krasne vianoce. zlosti ma, ze ti, co deti nechcu ich maju a my sa musime tolko trapit aby sme raz zazili ten uzasny pocit nosit pod srdcom vlastne babatko a potom ho drzat v naruci... este mi moja kamoska dodala tolko zlosti: pred 7 rokmi bola na potrate, potom bez problemov mali dieta, maju krasnu a sikovnu sophinku a teraz sa strachuje, lebo muzovi uslo a ona nechce dalsie dieta....a nema problem povedat mi to len tak do telefonu ked vie, cim vsetkym si prechazdame my. boze, ale je ten svet nespravodlivy!

lucia2505
6. pro 2012

@lenkavav to je tak, tí čo prídu k deťom ako slepý k palici, nikdy nepochopia tých, ktorí sa musia takto trápiť...aj keď ti to niekto povie, že ťa chápe, tak nechápe, ale to keď ti ešte bez problémov bude rozprávať takéto veci, to už je fakt bezočivé.

malinka_02
6. pro 2012

@harley26 u nas to taky nikdo nevi ..
@lenkavav to me moc mrzi..u me taky 3 neuspechy..
@ramdy ja mam taky vadu srazlivosti.

malinka_02
6. pro 2012

@ramdy jo doufejme ze i o nas stesti jednou zakopne!
@lenkavav to je bohuzel normalni ze lidi to nechapou..moje nejlepsi kamaradka otahotnela 3 dny po svatbe rekla mi ze. chela nejdriv zrekonstruovat dum a ted v 6 mesici mi rekla ze se s tim porad nesmirila..a kdyz ji bylo zle rekla sem ji ze at mysli ta to miminko ze ja bych dala cokoliv za to aby mi bylo tak zle a ona mi rekla to nevis o cem mluvis..taky me to dost sebralo.. A ted uz je v 5 mesici a ja koukam jak mi vse utika..