1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
20. pro 2012

Ahoj holčiny 🙂
@zelvik já si myslím, že listovka už není nejdůležitější, koupila bych si vitamíny pro těhulky 🙂
@susanitademacho potichoučku gratuluju a přeju, aby čárka sílila, vypadá to moc dobře 😵

saraha2
20. pro 2012

@susanitademacho souhlasím s
@evikj33 😉

saraha2
20. pro 2012

tak dnes jela blondýna do města koupit hlavně papír..mám vše,jen papír nééé ☹ 😀 achjoooo...naštěstí mám zítra kontrolu,tak snad už nezapomenu...jak tady řešíte ty vitamíny..já ty moje klidně daruju,vzala tak max 4ks...je to calibrum mami 🙂

lucido
20. pro 2012

Těhulky po IVF jaké berete vitaminy pro těhotné? Od II. trimestru beru 1x denně Femibion 400, ale obávám se, abych pak v důsledku neměla nějaké obří miminko. Jak jste na tom vy?

adriene
20. pro 2012

@lucido Beru mamavit, kazdy den... ale cekam dvojcata. Kdybych cekala 1, brala bych vitaminy obden 😉

pawlla
20. pro 2012

@lucido brala jsem mamavit ted beru calibrum mami jednou za den ale nekdy zapomenu nooo 😀

ramdy
20. pro 2012

děvčata poraďte mi jaké mám brát vitamíny, je toho tolik a vidím, že se o tom bavíte, tak poraďte, prosím. Brala jsem Nosifol, ale to proto, že mi bývalý doktor chybně diagnózoval polycistická ovária, což bylo vyvráceno. Takže je doberu a chtěla bych brát nějaké jiné. Děkuji moc za radu. Prosím vitamíny teprve pro netěhotné.

lucido
20. pro 2012

@ramdy Jako přípravu před otěhotněním jsem brala Femibion 800, myslím, že ideální vitamíny. Každý den jednu tabletku. Zejména kvůli kyselině listové.

ramdy
20. pro 2012

@lucido a nejosu to moc velké tablety?

lucido
20. pro 2012

@ramdy Je to taková oválná růžová tableta, s polknutím problém nemám. Od II. trimestru beru Femibion 400 kde k té růžové tabletě je ještě jedna s rybím tukem DHA. Kamarádka mi Femibion poradila, že ho sama brala v těhu, nastudovala, že má opravdu vyvážený poměr vitamínů a hlavně ta listovka se dobře vstřebává, některé těhulky s tím vstřebáváním mají problém. Ale je fakt, že nabídka trhu je tak velká, že se člověk pomalu ztrácí.

martinazvo
20. pro 2012

@ramdy ja čo som sa radila s lekármi tak mi bolo povedané, že buď stačí kys. listová, a ďalšie komplexné vitamíny stačí jesť až potom keď už vieš že si tehotná, alebo odporúčajú Femibion 800... pravda je taká, že ak máš vyváženú stravu a tehotná ešte nie si, tak väčšina tých vitamínov odíde močom von z tela... a keďže lacné nie sú a snažíme sa mesiace a mesiace, treba si to rozmyslieť...

irennn
20. pro 2012

Tak jsem dnes opět brečela...byla jsem na posledním ultrazvuku před sobotní punkcí vajíček...protože jsme dali ty nejnižší dávečky hormonů, pár vajíček se zastavilo a zůstalo malých....mám tam jen tři velké a asi 8 malých tak 15mm :(...,pan doktor mě trošku vystrašil, že nám žádný nezůstanou na zamražení...a že taky neví jestli vyjdou aspoň ty tři vajíčka....místo toho aby mě povzbudil, spíš byl takový, abych byla připravená na vše....no tak jsem to v ordinaci nějak rozdýchala ale doma jsem se úplně rozeřvala...měla jsem bojovnou náladu, ale tohle mě vážně srazilo.... ☹ ☹ ☹

janulkaa23
20. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 budoucí tatínek už to ví 🙂 pro rodiče to bude překvápko 🙂

mmirunda
20. pro 2012

@janulkaa23 Hele a kdy nám ukážeš testíky co? Já ti říkala, že to vyjde a ty jsi mi pořád nevěřila 😉

janulkaa23
20. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jj jsi zlato 🙂 Na to mpondělním to mooc vidět není, ale včera a dnes se mi to potvrdilo... 🙂 bohužel nemám foťák... :(

mmirunda
20. pro 2012

@janulkaa23 Ty jsi ostuda 😉 Tak hlavně si ten pocit užívej, i když teď nastoupí permanentní strach 😉

janulkaa23
20. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda ještě zítra krev 🙂) tak sem zvědavá...

mmirunda
20. pro 2012

@janulkaa23 ta bude v pohodě 😉

janulkaa23
20. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

tady je dnešní testík, ale je to hůůř vidět..je to focený mobilem :(

rory_g
autor
20. pro 2012

@janulkaa23 moc gratuluju kočko!!!! 🙂

janulkaa23
20. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g děkuji 🙂

rory_g
autor
20. pro 2012

@irennn neboj, důležitá je kvalita, moc držím pěsti, aby to vyšlo a mrazáčky jste ani nepotřebovali 😵

harley26
20. pro 2012

@janulkaa23 no to je ale kráááásaaa! 🙂 paráda 🙂 užívej si toho štěstí 🙂

harley26
20. pro 2012

@irennn hlavu vzhuru! Můj doktor vždycky říká, že i s jedním vojákem se dá vyhrát válka!!! Možná se ti zdá, že tři je málo, ale zase pokud budou tři a hodně kvalitní, tak je to paráda! Pouzijete PICSI a oplodní se všechny a nakonec muzou byt i dva mrazacky 🙂 neboj, budou prece vánoce a to by v tom byl čert, aby to nevyšlo!!!! 🙂

harley26
20. pro 2012

@lucido me rikal doktor, ze vitaminy jsou nejdulezitejsi v prvnim trimestru a ze napriklad on moc neni zastance brat vitaminy ve druhem a tretim trimestru ...

harley26
20. pro 2012

@adriene musím se ti pochválit! 🙂 dneska sem byla na kontrole 🙂 malé má skoro 1 cm a krásně mu bilo srdíčko 🙂 já se úplně rozněžnila 🙂 je to fakt nádherná podívaná 🙂 jak se ti dari? 🙂 A co darky, vsechno na vanoce nachystane?

lucido
20. pro 2012

@harley26 To je asi pravda, zkusím to brát 1x za dva dny a uvidíme.

adelinkkaa
20. pro 2012

@harley26 a já jsem si říkala kde jsi🙂tak už mate srdíčko🙂mno to je parada🙂))

harley26
20. pro 2012

@adelinkkaa moc dekuju! Cetla sem, ze si mela nejake zdravotni komplikace, uz si fit? A jaky je dalsi plan boje?

adelinkkaa
20. pro 2012

@harley26 holka pořad něco:-/chvíli krvacim pak zase ne.cca před 14dny jsem měla něco se srdíčkem tak jsem ležela na interně(asi z těch nervů).plán je takovy že 7.1. jdu na hysteroskopii aby se mrkly proč se to neudrželo a snad v unoru by mohl byt KET.Ale jinak Dr. říkala že cele naše 1. IVF bere jako uspěšné.Jinak HCG jsem měla pozitivní,ale nízke takže bobek tam opravdu někde zavrtaný byl:-/ o to víc to bolí