1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
24. led 2013

@martinazvo tak ti drzim palce!
@pechlinka u nas to delaji primo v caru.

ramdy
24. led 2013

@sarah321 moc gratuluji, určitě to tam je, rok 2013,je rokem miminek, takže nádhera, super, nádherná zpráva, máme radost s tebou

adriene
24. led 2013

@pechlinka Netuším, co vám na Slovensku v rámci pojištění vše proplácí... přece jen to máte trošku jiné, než tu. U nás v CARu manžela vyšetřili: spermiogram, krevní testy.... vše zdarma, šlo to na pojišťovnu v rámci pojištění.

martinazvo
24. led 2013

@pechlinka u nas robili uplne vsetky potrebne vysetrenia mne aj mm priamo v CAR (ISCARE BA) teda okrem internych predoperacnych... a z poistenia...

janulkaa23
24. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 juu my měli taky dvě a v bříšku mám jedno 🙂

danny38
24. led 2013

@malinka_02 Jak odešel? 😕

mmirunda
25. led 2013

@malinka_02 To mě mrzí ☹ Je to asi nápor na nervíky co? Drž se ...

pechlinka
25. led 2013

@dadenka111 do poistovne som volala....a tam povedali...ze keby sa liecil on...tak si to nehradi...ale ked to potrebuje pre partnerku tak si to hradi..:(

martinazvo
25. led 2013

@sarah321 ahoj, ktore dni si testovala?

pechlinka
25. led 2013

@martinazvo Ahoj...ako sa dnes citis?....ja som stale cakatelka..na mrchu...dnes som uz 42DC... :( mrcha nie a nie prist.. :(

martinazvo
25. led 2013

@pechlinka ahoj, no celkom to ujde, pobolieva ma brusko a aj prsia, ale myslim ze to je normalne, asi je to z toho utrogestanu... horsia je ta ruka, vobec nespavam lebo v akejkolvek polohe mam obrovske bolesti... joooj, 42DC je strasne dlho, to takto mavas, ci si len rozhadzana z nejakych hormonov? drzim palce aby coskoro dorazila...

pechlinka
25. led 2013

@martinazvo Myslim ze to je z toho utrogestanu...ta bolest brucha... 🙂 Ti verim...zlomenu ruku som este nemala...ale viem...si to predstavit... :( No...moj najdlhsi cyklus bol 40 dni...neviem.hormonmy to nebude...ziadne som nebrala...od jula... 🙂 Gonal mam zacat pichat az 2DC.. :( a mrcha stale nikde...Brucho pobolieva uz par dni...tak stele cakam... :( Mozno..by som mohla byt aj tehotna.. 🙂 telo sa zlaklo pred IVF... :D neviem..ani kedy sme spolu s mm spali....nejako som to tento cyklus nesledovala.. 🙂 no uvidime...ked mrcha nepride do nedele...tak skusim testnut...🙂 ty hlavne...odpocivaj...mysli pozitivne...a uvidis...ze to vyjde.. 🙂

martinazvo
25. led 2013

@pechlinka no skusila by som teda test, bezne sa stava ze baby otehotneju tesne pred IVF, bolo by to krasne 🙂 🙂 🙂

sarah321
25. led 2013

@martinazvo Ahojky první test už 5 den, druhý 7 den tak brzy jsem to zkusila protože jsme nic nepíchali tak to nemělo co ovlivnit

martinazvo
25. led 2013

@sarah321 skoro teda, to ja by som sa asi aj bala lebo by som bola velmi smutna keby to bolo negativne... no ale ja mam pregnyl pichnuty, tak to asi aj 10 dni nema vyznam testovat, vsak?

sarah321
25. led 2013

@martinazvo já měla 4tý den strašný křeče v bříšku a bílí výtok tak jsem to prostě jen zkusila s tím že když tam nic nebude je ještě čas no a dočkala se. U tebe bych určitě počkala pregnyl může vše zkreslit tak raději testovat až na jistotu 10 den bych to už zkusila. Věř mi ale že i // tě nezklidní mě teda možná ještě víc rozhodily, do krve budu nervozní. Držím palečky ať se dočkáš 😵

pechlinka
25. led 2013

@martinazvo No..to ano...to by bolo uplne najidealnejsie...ale neviem..myslim..ze to nebude moj pripad...MS bolesti sa stupnuju... a nejake tehu priznaky nemam.. :( uvidime do nedele.. 🙂

martinazvo
25. led 2013

@sarah321 neboj, tie ciarky su krasne a krv bude ok 🙂 🙂 juj tesim sa ze Ti to vyslo

sarah321
25. led 2013

@martinazvo si hodná kéž by jsi měla pravdu, víš co dokud to budu mít od doktora tak budu pořád nejistá ale to má asi každá 😉

martinazvo
25. led 2013

@sarah321 asi je to tak, je to prirodzene po tolkom cakani... ako keby si nechcela uverit vsak?

martinazvo
25. led 2013

kočky, tak toto mi pride o par dni a snad potom bolesti ruky trosku ustupia a uz budem len mojkat brusko a cakat ako to dopadne 😉

martinazvo
25. led 2013

a pre zaujimavosť foto mojej sadry 😀

malinka_02
25. led 2013

@martinazvo ty urcite netestuj driv jak 10 den , ja takhle testovala a pak sem byla strasne zklamana kdyz ten duch svetlal protoze byl z pregnylu..
@danny38 sel do hospody a vratil se az pozde.
@mmirunda kdyz ja uz ani nedokazu myslet pozitivne..a tohle mi vubec nepridalo..

malinka_02
25. led 2013

@martinazvo to mas huste zahnute!

martinazvo
25. led 2013

@malinka_02 no chcem to vydrzat az do 12. dna, snad odolam 🙂 🙂 🙂

martinazvo
25. led 2013

@malinka_02 ved to, jedina poloha v ktorej tie kosti drzia ako tak na mieste... ved mi to este budu aj repolohovat... vyrovnavat bud na 1 alebo na 2x, podla toho ako sa s tym bude dat hybat po tychto prvych 4. tyzdnoch...

danny38
25. led 2013

@malinka_02 Nemáš to lehké, ale teď se vyprdni na manžela a pohlaď bříško, tak moc ti přeji aby to vyšlo 🙂

danny38
25. led 2013

@martinazvo Taky koukám, že ti to zasádrovali takhle zahnutě. To vidím prvně 😕

martinazvo
25. led 2013

@danny38 no ved to aj bol len taky pokus lekara ze ci sa to nepohne... nastastie som to poctivo vydrzala vo zvyslej polohe a operacia nebude 😀 😀 😀 lebo keby operovali, bola by z 1 zatvorenej zlomeniny 2x otvorena (vkladanie a nasledne vyberanie zeleza) a ze to za tych cca. 5% co by to bolo (asi, bez garancie) lepsie nestoji... a aj vzhladom na to co som riesila v CAR...

danny38
25. led 2013

@martinazvo Teda to jsi šikovná a statečná 🙂 Koukala jsem, že to máš tedy na 4 týdny a pak kontrola?