1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
29. kvě 2013
renda12
30. kvě 2013

holky je to zamnou bylo to čekání jako na závěrečnou zkoušku ve škole🙂 a dopadlo to dobře za týden jdu na ultrazvuk at víme jestli to budou dvojčata nebo ne 🙂

janulkaa23
30. kvě 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Gratuluji 🙂 konečně se i na Tebe usmálo štěstíčko 🙂

renda12
30. kvě 2013

@malinka_02

já mám hch 560ml
a také mi mamatest ukázal slabounkou čárku jinak na ultrazvuk jdu 7.6.

malinka_02
30. kvě 2013

@janulkaa23 dekuju!
@renda12 a ty si kolikaty den? A melas tedy dve? Se sejdem po utz v unorovkach 🙂 ted to nechci zakriknout 🙂

renda12
30. kvě 2013

@malinka_02

jj přesně tak já měla dvě pětidenní a dneska to je 18den🙂 jj taky jsem zvědavá jak to vše dopadne a taky o tom moc nemluvím at to nezakřiknu🙂

malinka_02
30. kvě 2013

Tak to bude prekvapko jestli jedno nebo dve 🙂

danny38
31. kvě 2013

@renda12 Tak to jsem zvědavá, jestli se ukáží dvojčátka 🙂

maxilienka
1. čer 2013

@renda12 skvela sprava! gratulujem. No, uvidime 7.6. ci utz ukaze dvojcatka 🙂 moc ti to prajem

tucnacik
2. čer 2013

holky prosim poradte mi bola som v piatok na ultrazvuku a na pravej strane mam 7 az13 folikulkov a na lavej 1 az14 ako to mam brat je to 7 folikulkov a 13mm alebo ako ..endometrium 9 diky moc 😉

danny38
5. čer 2013

@renda12 Tak kdy jdeš na ten UTZ, zítra? 🙂 Budu držet pěsti a pak se pochlub 😉

danny38
5. čer 2013

@tucnacik no mohlo by to být: pravá strana 7 folikulů velikost 13mm a levá strana 1 folikul velikost 14mm ... asi tak myslím 🙂

renda12
6. čer 2013

@danny38

ahojky já byla nakonec už na utrazvuku v uterý,jelikož jsem v pondělí večer dostala měsíčky neměsíčky trochu jsem panikařila navíc manžel pak jel na dva dny pryč tak jsem tam byla už v uterý.říkal mi že vše je v pořádku ze mám hcg 2000ml a velikost kroužku 3mm.
takže na další kontrolu jdu v uterý tak jsem zvědavá,ale už je to lepší semtam krvácím,al to mi řekl že je normální že mi praskají cevky.

renda12
6. čer 2013

@tucnacik

jj určo to první je počet a druhé velikost to máš moc hezké to určo dopadne vše dobře

danny38
6. čer 2013

@renda12 Tak se opatruj, určitě bude vše v pořádku 🙂 odpočívej a hlaď hezky pupík, ať se tam miminku/kům líbí 😉

tucnacik
7. čer 2013

tak holciny smutna sprava bola som v stredu na odbere bohuzial 4 prazdne folikulky a ziadne vajicka som docela spatna stoho☹((((((
☹ ☹ ☹

janulkaa23
7. čer 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 tak jak dopadl utz??

melisska
7. čer 2013

Ahojte, my pekne rastieme,drobcek nám zakyval 🙂

melisska
7. čer 2013

@janulkaa23 ahoj moja pekne rastiete 🙂

janulkaa23
7. čer 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska děkuji 🙂 a co ty jak je?

elleonor
7. čer 2013

@tucnacik tak to te plne chapu, ja na sonu mela take 4, odebrali mi 2 ( byly nezrale) ktere se neoplodnily, take nebyl zadny trasfer...na dalsi ivf , kdyz jsem se byla znovu zapsat do poradniku, tak me napsala na rijen ☹ ale neboj ja nebydlim v cz, tam je to rychlejsi 😎 . co ti rikali? me odebrali anti mullerian a do 3 dc si mam nechat odebrat fsh, estradiol a prolaktin.....ja jsem mela predtim vse ok, tak to bylo zklamani, ted mame problem na obou stranach ☹ tak musime cekat a cekat....kolik mas roku? chapu, ze te to mrzi, ale chce to trpelivost, jednou se nam to musi podarit 🙂

melisska
7. čer 2013

@janulkaa23 my sme vporiadku, rastieme, dnes nám drobcek zakyval🙂
@malinka_02 ako????

malinka_02
7. čer 2013

@melisska
@janulkaa23 ahoj holky my byli ve ctv na utz podle MS 5+5 ale podle OPU 6+0 je tam kde ma byt ale zatim bez srdicka.. A dalsi utz az za 2 tydny to se zblaznim do te doby.. ☹

melisska
7. čer 2013

@malinka_02 mne na utz. Lebo je slabý videla dr. Srdiečko len 8tt. 🙂 držíme palceky 🙂

malinka_02
7. čer 2013

@melisska dekuju 😉

janulkaa23
8. čer 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Neboj dočkáš se 🙂

reennddyy
8. čer 2013

Holky,mám na vás dotaz...31.5 jsem byla na ket a vložili mi 2 embryjka po 72hodinový kultivaci (obě osmibuňky) a dnes jsem 8den po ket a na testu / Je možný že se tam // ještě objeví?

zimka
8. čer 2013

@reennddyy jasně, neboj.

renda12
8. čer 2013

@reennddyy

ahojky určo mě se tam taky jednou neukázal a pak jo uklidni se udělej si ho tak za 3dny až a ráno

sverda
10. čer 2013

Ahoj holky, jsem po neúspěšném prvním IVF a další schvaluje pojišťovna po 3 měsících. Netušíte od kdy se ty 3 měsíce počítají? Jestli od začátku stimulace hormony a nebo od posledního zákroku což je ET? Děkuji mnohokrát za odpověď.