1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
24. kvě 2012

@mmirunda jojo mas pravdu, my do sebe cpeme hormony, pichame se (ten muj utika z pokoje pac to nemuze ani videt, natoz abych musela treba pichnout ja jeho) a oni maji problem polknout vitamin. Nastesti ten muj tyto problemy nema - spolkne co mu dam, sam si vit E kupuje aby mel dobrou zasobu (i kdyz on to fakt resit nemusi), darovat vzorecek do kelimku je pripravenej kazdej tyden a nema s tim problem. Ale kdyz se ja picham, tak utika, kdyz na zahrade najdu sneka a chci mu ho ukazat tak taky utika....ja fakt nekdy premejslim co ti chlapi maji v hlave 😀 😀

kcvrcekz
24. kvě 2012

@winterska já ji taky vidím. Kolik si dní po ET?

winterska
24. kvě 2012

@rox můj muž naštěstí problém s léky nemá, injekce mi sice nepíchal (bud ještě spal nebo nebo už byl v práci..) s dáváním vzorku taky no problém, jen mu řeknu že tehdy a tehdy má být v caru, tak tam je v ten správný čas, udělá si hezky, a jde domů.. 🙂 Takhle jsme řešili IUIčka 🙂
ale, když má vynést pytel s odpadem k popelnici, tak ještě hodinu poté se reprezentativně dáví, jak mu ta vůně koše nedělá dobře.. 😝 na zabití... jsem na něj zvědavá, až bude miminko, které je třeba přebalit 😀

@kcvrcekz dnes jsem 10ET 4denních embryjek.. a jsem 25DC - ještě je čas - dokud není ms, tak je to dobrý, ne?

ivapo
24. kvě 2012

@rox a povedlo se to ? A kdy ?

kcvrcekz
24. kvě 2012

@winterska no já myslím krásný🙂 moc držím pěsti.🙂

kiwisek
24. kvě 2012

@rox diky 🙂jj, je to presne jak pises a hodne sem nad tim premyslela vsechno si to uvedomuji.. prave proto jsem na nej nenalehala a hodne sme diskutovali o tom, co sem se docetla, na co mam referenece treba tady z MK.. a ze zacatku po prekonani toho soku, ze ma tak spatny spermio chtel spolupracovat, s profertilem souhlasil, chtel delat vse jen aby se to povedlo.... no ono to bude taky tim, ze jako typicky beran je hroooozne netrpelivy, nejradeji by mel vsechno hned, nekdy uz vcera bylo pozde.... takze 3 mesice bral leky, nekdy s frflanim, ale kdyz ted vidi, ze by mel jeste 2 mes. neco zobat ... prijde mu to jako vecnost 😖 taky ho chapu na jedne strane, a kdyby to slo, papala bych to snad za nej... no nekdy je tak umanuty, ze se neovladnu a pripomenu mu jestli si mysli, ze to omezovani v tehu a pocas kojeni (v strave.......) bude vyhra, a taky neprotestuji a podstoupim to rada... vim, ze je to asi zbytecny, ale nekdy se nad tim asi trochu zamysli a prijde mu lito jak reagoval.. 😔

rox
24. kvě 2012

@winterska Presne tak. Ten muj mi vcera koupil dort, a pripomnel mi to asi 15x vecer, co pro me udelal za velkou vec 😀 😀 A kdyz nekde je nejake dite, tak je nervni - taky nevim, jak bude "v klidu" az mu bude doma jecet jeho vlastni. A az se pokadi? No to asi budou cekat na maminku az dojde z prace domu 😀 😀
@ivapo No nepovedlo....
@kiwisek Nacpi mu to do rizku a mas to. na nic neprijde a ty budes v klidu, ze se neco deje.

mia75
24. kvě 2012

Maly velky bojovnik s busiacim srdieckom 🙂 7+3tt

rox
24. kvě 2012

To je kraaaaasa!!! Takovej prcek a pritom uz je videt ze tam je!!!!

mia75
24. kvě 2012

@rox Je to velmi dojimave. Neviem, ci tymi hormonmi, alebo tym vsetkym, cim si clovek presiel, ale som na neho strasne hrda a slzim 🙂

kiwisek
24. kvě 2012

nejak jsem se zakoukala do kočárků 😵 asi už mi hrabe... nejradši bych si pro nějaký už došlaaaaaaaaaaaa 😕

winterska
24. kvě 2012

@mia75 to je krása, já chci taky!! 🙂

mia75
24. kvě 2012

@winterska Neboj, bude. Vsak uz mas pekneho ducha a nie je to uz Pregnylom. Ja som mala na 13ty den taku slabu ciarku a potom silnela. Bude to fajn

rory_g
autor
24. kvě 2012

@mia75 nádhera, moc Ti to přeju a moc závidííím 😵
@winterska Ty máš krásně zaděláno 😉
@zana21 už se nám to blížííí 😀 A moc Ti to sluší 😎
@kiwisek já si prohlížím fotoblogy a také se kochám kočárky, věcičkami a blednu zááávistí 😀 😀 😀

mia75
24. kvě 2012

@rory_g Urcite to na druhykrat vyjde. O chvilu zacnes stimulovat a o dalsiu chvilu uz budes riesit aky kocarek Ti kto odporuci 🙂

clauda2010
24. kvě 2012

m

ria82
24. kvě 2012

Ahojte, chcem Vám len posunúť pozitívnu info na centrum na Antolskej. Veľmi dlho sme sa rozhodovali do ktorého centra ísť, nakoľko sme absolvovali už dva cykly.... Rozhodovali sme sa či absolvujeme cyklus u nás alebo v ČR. Rozhodli sme sa napokon pre centrum na antolskej nakoľko je o tom centre najmenej info či už pozitívnych alebo negatívnych. Dr.Ďurechovú sme poznali už predtým, vedeli sme že je to jeden z najlepších odborníkov u nás, a k tomu ešte neskutočne milá a obetavá. A dostali sa nám info, že aj v labáku nastali zmeny dosť výrazné, takže momentálne je predpoklad že antolská bude mať už personálne veľmi dobre vykrytý aj labák. A môžem konštatovať, že toto rozhodnutie neľutujem, neskutočne milý, ľudský prístup, pani doktorka nám všetko trpezlivo vysvetlila, taktiež pani embrylogička nám venovala veľa času (zisťovla som si na ňu referencie - a boli len a len dobré). Absolvovali sme cyklus, embrijká máme aj zamrazené (čo sme doteraz ani v jednom cykle nemali) a dnes sme boli na teste, ktorý je prvý krát vôbec POZITÍVNY 🙂 🙂 🙂 . Sme neskutočne štastní .... Preto som Vám všetkým chcela povedať ktoré sa rozhodujete do ktorého centra ísť prvý krát, alebo chcete zmeniť, ..vôbec sa nemusíte obávať centra na antolskej, podľa toho čo som zistila je tam momentálne jeden z najlepších tímov v BA (od budúceho mesiaca vraj nastupuje aj doktor maršík), čo sa týka odbornej aj ľudskej stránky a kedže je to aj najnovšie centra, vybavenie je taktiež špičkové.

zana21
24. kvě 2012

@mia75 Jéé, krásný Moc vám to přeji, ale musím přiznat, že i trochu závidím 🙂
@rory_g Blíží blíží, jsem moc zvědavá, co s dr vymyslíte a co pak my. Musíme to porovnat. Už jsi trochu nakloněná, do jakých léků půjdeš? Zda znova menopur nebo půjdeš do pera? Jéé, děkuji za pochvalu 😀

winterska
24. kvě 2012

@clauda2010 ? 🙂

winterska
24. kvě 2012

@mia75 @rory_g holky díky, ale dokud něco neuvidím pod UTZ, moc tomu nevěřím... btw. jsem objednana na kontrolu v úterý 29. Od pondělí zase chodím do práce, ale v útěrý mě k dr. pustí🙂

kcvrcekz
24. kvě 2012

@mia75 nádhera😉 jen tak dál a ať je hlavně vše v pořádku.🙂

radina
24. kvě 2012

@kiwisek Ahoj, aj ta embryologicka povedala, ze pocas stimulky byva zle tak 1 zene z 10tich .
V najhorsom si vezmem tzv. sick day.
😝

radina
24. kvě 2012

@ria82 Ahoj, jeeej, som rada , ze aj ty mas pozitivny nazor na nich, lebo ja som k nim presla prednedavnom potom ,co som bola na vstupnom vysetreni v sukromnom a nejako som mala vnutorny pocit, ze mam ist na Antolsku 🙂

winterska
24. kvě 2012

@radina ohledně té nevolnosti při stimulce počítej stím, že zhruba v od 8DC začneš cítit jak se ti nafukuje bříško, v tomhle vedru mohou otéci nohy - hodně pij a vím, že se mi fakt nechtělo ráno vstávat do práce.. ale v té době jsem doufala, že už se tam nevrátím, tak těch pár dnů překousnu 😀

plumeria
24. kvě 2012

@mia75 Krásné 🙂 Gratuluju 🙂

kacaul
24. kvě 2012

@marmina to víš že přežijí, právě ty nejsilnější se mrazí.. Ničeho se neboj ;) tohle vyjde. Já také nespoléhám na ET, spíše na KET, to má lepší úspěšnost. Hmm tak držim palce ;)

saraha2
24. kvě 2012

@kiwisek z toho si nic nedělej,já už mám dlouhou dobu kočárek vybraný 😀 😉 už mám jasného favorita 😉
@ria82 nepíšeš,kolik cyklů jsi absolvovala??

evikj33
24. kvě 2012

Holky máte taky po té stimulce tak šilenou plet,ja jsem jak pubertačka samé bedary 😝

winterska
24. kvě 2012

@evikj33 jo, hned jak jsem začala brát utrouš.. 😒

evikj33
24. kvě 2012

@winterska Tak pěkně děkuju,pokud to dopadne a budem ho brát až do 12tt,tak budem chodit kanálama 😎