1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
11. dub 2013

@summer_103 to me moc mrzi!

danny38
11. dub 2013

@dadenka111 To je krásná zpráva, gratuluji k potvrzenému srdíčku 😵

danny38
11. dub 2013

A jak to vypadá s tebou @bendina ? Už jsem tě tady dlouho neviděla 😕

dadenka111
12. dub 2013

@mmirunda @danny38 dakujem. jasne, chcem medzi vas 😵

mmirunda
12. dub 2013

@dadenka111 Tak tady máš odkaz https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... ale musíš se přihlásit přes www.modrykonik.cz, ale funguje normálně tvoje heslo a nick ju?

dadenka111
12. dub 2013

@mmirunda jasne v poho. ja chodievam kukat raz za cas aj kamosky do cz fotoblogov 😉 ide to prihlasenie.

mmirunda
12. dub 2013

@dadenka111 To je dobře 😉 už tam na nové těhulky netrpělivě čekáme, jsou tam už skoro samé maminky 😉

sandra077
12. dub 2013

@summer_103 cafko moja tak citiam ze sme na tom rovnako... 😒 nevadi aspon si oddychneme nie? ja som zacala po mrche behat a chcem si dat sformovat postavu lebo sa sama sebe nepacim...a mrchu som mala skoro tyzden strasne dlho som krvacala hruza...mam asi organizums dako poprehadzany.... 🙄 tak ideme do leta bude to nase uvidis ze to vyjde raz pozitivne treba myslet a uz zacina jar tak sa tesim 🙂 drizm palce aby si zase bola cim skor pozitvine naladena 🙂

denulka85
12. dub 2013

Caute baby neviete kedy je najlepšie ist po kyretazi na dalsi ket? kazdy dr. povie ineeeeee ☹ ja by som chcela cim skor 😉

bendina
12. dub 2013

@danny38 No ahojky, nějak nestíhám,to víš, svatba🙂 a navíc mi řekli, že čekáme jednovaječná dvojčátka...mám z toho trošku vítr, straší mě trasfuzním syndromem...mám před sebou vlastně všechna vyšetření, tak snad bude všechno v pořádku... dneska jsem si koupila první těhotenské džíny🙂

malinka_02
12. dub 2013

@bendina to je super!

herbie
12. dub 2013

@bendina to je krasny blahopreju a ty jsis nechala zavest jedno embryjko? @mmirunda rada se k vam pridam urcite me posli odkaz 😉 @sandra077 ahojky jasny leto je vase holky super, ze jsi takhle naladena jen tak dal to je dobre! drzim vam palce holky!!

herbie
12. dub 2013

@dadenka111 take gratulujem k srdicko ja jdu na ultrazvuk ted 23 tak doufam, ze srdicko mit budeme 😉

danny38
12. dub 2013

@bendina Jéééé, až mi naskočila radostí husí kůže 🙂 No to je nádherné 😵 Nemám slov 🙂

bendina
12. dub 2013

@herbie nechala jsem si zavést dvě, ale chytlo se jen jedno a rozdvojilo se 😀

danny38
12. dub 2013

@bendina Tomu říkám hříčka přírody 😵

herbie
12. dub 2013

@bendina ty blaho no teda to jsou veci no stat se muze fakt vsechno 🙂

herbie
12. dub 2013

@mmirunda dekuju

bendina
12. dub 2013

@danny38 to jsou právě ty jednovaječný dvojčátka.....vzniknou z jednoho vajíčka, jsou úplně stejný a i povahově prý mi říkala doktorka...a jsou stejného pohlaví

danny38
12. dub 2013

@bendina Budu ti strašně moc držet pěsti a myslet na tebe, aby jste propluli těhotenstvím bez problému 😵 Kolikátý jsi vlastně týden? A co na to manžel a okolí, že čekáte jednovaječná dvojčátka 😅 Moc ti fandím, je to krásné 😵

bendina
12. dub 2013

Moc ti děkuju...jsem 10.týden...to víš všichni máme takovou směs radosti a zároveň obav....paní doktorka mě varovala, že je tam opravdu hodně rizik....ale tím, že jsou moje první děti, že je o to větší šance je donosit, ale počítat že musím se vším, prckové mají jednu placentu takže je tam hrozba transfuzniho syndromu, budu kvůli tomu od 12.týdne sledovaná U Apolináře, jsou tam na to specializovaní...

danny38
12. dub 2013

@bendina Prďolkové to určitě zvládnou, jsem zvědavá zda to budou holčičky nebo klucí 😅
Koukám, že jsi dala novou profilovou fotku 🙂 Sice je malinkatá, ale sluší ti to moc 😉 No a co svatba? 🙂

bendina
13. dub 2013

@danny38 Děkuju, svatba super, jen malá rodinná, ale stačilo to 🙂 . Pohlaví prcků se dozvím 25tého 😉

vika2012
13. dub 2013

@sudabe ahoj a gratulujem taketo spravy nas ostane fakt velmi povzbudia super drz sa este sa ta spytam tak ty si si pichala inj tak asi 3 tyzdne neviem ci som to spravne pochopila a myslis ze skôr ovocne caje pit tak tak ty uz sa len tes s malinkeho ale este sa nam ozvi

danny38
13. dub 2013

@bendina A co by jsi raději klučíky nebo holčičky? 🙂

bendina
13. dub 2013

@danny38 Holčičky, protože neteř má malého raubíře, a když si představím mít tohle dvakrát 😲 !! Chci princezničky...ale nějaký další smysl mi říká, že to stejně budou kluci....

danny38
13. dub 2013

@bendina No tak to jsem moc zvědavá, to mi pak určitě dej vědět až vám to řeknou 🙂 A jak se jinak cítíš? Máš nějaké nevolnosti? 🙂

bendina
13. dub 2013

@danny38 Určitě dám vědět 🙂 , jinak nevolnosti mám tak na střídačku...ale nezvracím, jen je mi špatně, ale dá se to ustát, jinak mi nic není... Paní doktorka v Pronatalu, kde mi dělali IVF mi říkala, že mám ležet a skoro nic nedělat kvůli těm dvojčátkům...a pak jsem byla ve specializovaném Pronatalu na prenatální diagnostiku, kam ted docházím a kde se vlastně na tohle dost specializují a tam mi paní doktorka řekla, že se mám chovat jak při normálním těhotenství, samozřejmě nic nezvedat a tak ale nepřehánět to s tím hlídáním, takže se řídím tou drouhou radou 😀 , protože jen ležet, to bych se asi zbláznila

mmirunda
13. dub 2013

@bendina Ahojky, zvu tě k nám do diskuze Těhulky a maminky po IVF, je tam @adriene taky s dvojčátky, jednovaječnými tak ti určitě bude mnohdy v lecčems užitečná 😉 Tady máš na nás odkaz 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...