1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
20. dub 2012

@verry no..dostala jsem to v pátek 13.,takže 10-12den mám přijít na ultrazvuk,takže budu volat v pondělí a půjdu asi buď úterý,nebo středa..pak nevím,za jak dlouho to bude!?já na tom nikdy nebyla 🙂 tak netuším..ale to se dělá v době ovulace,ne?tak snad to bude v tom příštím týdnu...

verry
20. dub 2012

@saraha2 já u IUI chodila na UTZ 12DC, už jsem to měla vypozorovany-každý měsíc jsem to měla stejně. Takže 12 den na UTZ a ten den mi tam dobli rovnou pregnyl a druhej den jsem šla hned ráno na IUI. Zaleží kdy míváš ovulku. Jo a hlavně abyste měli aspon 3dny půst před IUI-teda chlap, aby měl pak pořádnou dávku na IUI 🙂

saraha2
20. dub 2012

@verry já to vypozorovaný nemám 😀 tak se nechám překvapit...a pak hned IVF...

verry
20. dub 2012

@saraha2 ok, však oni ti poví 😉

zana21
20. dub 2012

@rory_g Aha, já jsem si právě četla holčiny z SK a ty psaly, že jim berou krev a zjiš´tují hormony 🙂 Ty si pícháš do stehna a ne do břicha? A to i menopur? Ty jo, tak to jsi vážně dobrá 🙂 Moc moc držím palečky na sobotu, ať jsou to bojovníci!!

zelvik
20. dub 2012

@rory_g Neboj,ovu by měla být několik 48 hodin po píchnutí. Teda, taky ti to uteklo, co?
@saraha2 když vidím, jak je dneska venku hnusná mlha, jsem ráda, že jsem si PN vzala a jsem pěkně v klídku doma. Zatím se povaluju🙂ale už jsem si naplánovala pár užitečných drobností, co doma udělám.A ano, zavedli mi 8mi buněčné, tak snad to bude šikulka.

zelvik
20. dub 2012

Ahojky, tak ty tři zbylá embryjka vývoj dohnaly a budou se mrazit. Když k tomu to mražení připočítám, tak nás tenhle pokus vyšel na 13 000,- ICSI bylo za 7, prodloužená kultivace za 3 a mrážo taky za 3.

saraha2
20. dub 2012

@zelvik tady je krásně!dokonce venku je tepleji,než doma,tak jsem i zažehla..tý jo!!gratuluju šikulkám embryjkám!!!!ty jsi píchala menopur?že ti vyšlo na tak málo?to nás druhý pokus vyjde na 30..pokud 30 bude vůbec stačit..

ruzich
20. dub 2012

Ahojky holky můžu se k Vám přidat?Jsem 10.4. po ET jednoho vajíčka a mám ještě 4 zamražená ale doufám že nebudou potřeba 🙂 Včera jsem si udělala test a jsou tam // 😉 tak doufám že tam zůstanou.Mám ted docela velké bolesti v podbříšku a začala jsem špinit tak se trochu bojím.Na test z krve jdu 24.4 prosím at to vyjde 🙂

saraha2
20. dub 2012

@ruzich vítám tě a potichoučku gratuluju!!!špinění nevadí.v jakém stádiu ti zaváděli embryjko?

zelvik
20. dub 2012

@saraha2 Ano, píchala jsem Menopur, za který jsem nic neplatila, ani za Orgalutran...prostě za léky nic. Takže jen za ty metody navíc. Takže nás to zase tak nezruinovalo a kdyby byl potřeba další pokus, může mě uklidňovat, že ten první byl levnější.

zelvik
20. dub 2012

@ruzich Ahoj, taky tě vítám a gratuluju! Je super vědět, že ET jednoho embryjka vychází - zvláště tady v naší diskuzi!!!

rory_g
autor
20. dub 2012

@saraha2 no jo, Pregnyl do stehna..a taková obří jehla, ale je to zdárně za mnou 🙂 Na IUI jsem také píchala Pregnyl do břicha a vlastně všechno, i Cetrotide i Menopur...
@kive76 jestli máš odvahu, koukni do příbalového letáku, já beru Prednison jako Ty, ale "jen" jsem o 2 kila větší a otékají mi prsty a děsn mě bolí hlava, jenže nevím, jestli je to tím, nebo stimulkou jako takovou 😝
@zana21 nene, jen ten Pregnyl, asi závěrečný bonbonek 😀
@zelvik určitě to mají nějak spočítané, to by mě kleplo, kdyby mi utekla ovu...Já myslím, že nám to uteklo, protože jsme měly oproti holkám krátký protokol..no a ta cena je srovnatelná s Gennetem, řekla bych, že ucházející!! Super, že budou i mrazáčci 😵
@ruzich ahoj a vítej, super, myslím, že // už nebudou z Pregnylu 😵 Hodně odpočívej, všechno dobře dopadne

ruzich
20. dub 2012

@saraha2 děkuji Ti moc za přivítání.No já tomu moc nerozumím ale píšou tady 1xBL3aa co to znamená ?nerozumím tomu?

ruzich
20. dub 2012

@zelvik ahoj děkuji ale ještě to nechci zakřiknout 😉 doktorka mi dvě zakázala mám právě už 14-ti letou dceru ale od té doby nic byla jsem na císaře tak ze zdravotních důvodů prej

saraha2
20. dub 2012

@ruzich to bude asi blastocysta 😉

ruzich
20. dub 2012

@rory_g ahojky děkuji já si píchám CLEXANE mám jich už 10 🙂 za sebou a ještě 20 před sebou ☹

rory_g
autor
20. dub 2012

@ruzich to máš kvůli srážlivosti, já mám sice také nějakou poruchu, ale prý stačí kyselina listová, nezbývá, než věřit..

ruzich
20. dub 2012

@saraha2 aha a kde se dá zjistit v jakém stádiu to bylo ☹ na odběr vajíček jsem šla 5.4 a ET byl 10.4

saraha2
20. dub 2012

@ruzich tobě to neřekla embryoložka před transferem??mě zaváděli morulku a desetibuněčné,ale bohužel se nechytlo ani jedno..

ruzich
20. dub 2012

@rory_g tak děkuju moc za každou radu jsem moc ráda že už na to nejsem sama 😉

ruzich
20. dub 2012

@saraha2 to mě opravdu moc mrzí ale příště už to vyjde uvidíš držím pěsti 😉 ne ne ani zamnou nikdo nebyl jen mě odvedla sestřička rovnou na sál a za 5 min.jsem odjela zpět na pokoj doktor jen řekl co mám a co nemám dělat.

saraha2
20. dub 2012

@ruzich ahá..no tady je vidět,co jiný car,to jiný mrav..za mnou byla embryoložka před transferem a řekla,co a jak..

marmina
20. dub 2012

@saraha2
@verry holky, já se obávám, že i kdybych vypila sud vína a šla na everest, tak když není z čeho menstruovat, tak to asi stejně nedostanu 😒 no, uvidím, jestli to do týdne nedostanu, volám do CARu

@ruzich ahoj, také tě vítám, je skvělé, že se to tady tak daří!

@zelvik Taky jsem si všimla, že zatím tady jsou víc úspěšné transfery s 1 embryem. Jestli půjde rozmražování po jednom, tak bych šla do KET jen jednoho kulíška. Je super, že budeš mít embryjka do mrazáku a ještě to máš fakt levné! Úplně závidím 😉

ruzich
20. dub 2012

@saraha2 já nevím ale j pravda že nás tam bylo moc byla jsem objednaná na druhou a šla jsem na řadu až v půl čtvrté .

pawlla
20. dub 2012

Tak mam za sebou kontrolu u meho gyn.doktora tak fotecku jeste nemam ☹ pac rikal ze je to brzo. Ale vse je jak ma byt uff. Pristi patek jdu do CARu na jeste na kontrolu a pak az za mesic coz je docela dlouho ale asi to staci🙂

rory_g
autor
20. dub 2012

@ruzich přesně, nenajít koníka a holky tady, tak jsem ztracená, takhle kolektivně se ty nervy a informace vstřebávají líp 😀

ruzich
20. dub 2012

@rory_g jj jsem moc ráda hned je mi líp 😀 No nic půjdu něco dělat ale nejdřív se jdu podívat ven je tam tak nádherně mrknu co mi zas vykvetlo na zahrádce 😉 tak zatim pa ale na 100pro tu budu dnes ještě několikrát 😉

zelvik
20. dub 2012

@pawlla Jupíííí, to je dobře, že je vše fajn. Jen tak dál...
@marmina Mně se právě ptali, jak chci ty tři chci zamrazit. Jestli po jednom a nebo 2 a 1. Tak jsem řekla, že 2 a 1.Ale jestli jde rozmrazit jen jedno třeba ze dvou - to netuším.

rory_g
autor
20. dub 2012

@zelvik u nás nabízejí ještě superrychlé mražení za 6000, ale u mě je to jedno, o tuhle částku ušetříme, budeme mít ICSI za 7 a jestli to půjde, tak si dáme AH, což je jedno za dvojku. Jinak za Menopur jsem doplácela něco málo přes 200, měla jsem 4 balení a 4 Cetrotide po 50,-, takže s cenou jsem také spokojená, ale nebudu mít nanuky...
@pawlla super kontrola 😵