1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
2. kvě 2012

@zelvik ahojcek zelvicku takze nanucky traste sa 🙂 🙂

vall83
2. kvě 2012

@zelvik tak to nerez a ver im ono to urco preziju.... 😉

zelvik
2. kvě 2012

@marmina Nestraš, to nic nebude. My taky všude na výsledky chodili spolu.
@verry Mám úplně stejný názor jako ty. Radši bych taky po jednom, z myšlenky na dvojčata moc odvařená nejsem,a le kdyby to jinak jít nemělo, tak samo, že do toho jdu...

zelvik
2. kvě 2012

@rory_g Tak to vypadá, že pojedem datumově zase spolu, co?🙂Takže nám to teď musí vyjít spolu.

rory_g
autor
2. kvě 2012

@zelvik nene, utečeš mi KETem, ale nebudu Ti to vůbec zazlívat 😉 pokud začne stimulka v červnu a jestli vůbec dojde tentokrát k ET...

marmina
2. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@zelvik (Pha Podolí) ET 19.4. (1 E), 3 E zamrazena, 1.5. MS, 2.5. krev negativní – ale sněhuláčci se už těší k mamince do teplíčka! 😉
@vall83 (CAR v Německu) OPU 29.3. (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), kontrola krve 3.5. – tak jsme všechny napnuté, co ti tak brzy z krvičky vyčtou! 😀

@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen (neúspěšné), 3 E zamrazena, 3.5. výsledky imuna – bojim bojim ☹ , 20.5. stimulace na KET
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor (nedošlo k ET), 2.IVF začátkem května
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben (neúspěšný ET 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. IUI
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 15.5. výsledky imuna, 30.5. konzultace před 1.IVF
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 8.4. ET (1.IVF – neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, 29.4. našla na testu //, 30.4. – oficiální potvrzení těhotenství – gratulace tichounká ale veliká!!! 😵 , 3.5. kontrolní test krve

@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, další kontrola 9.5.
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi!

saraha2
3. kvě 2012

@zelvik dobré ráno!holky u nás se nás ani neptali,jestli chceme zavést jedno,nebo dvě..šupli dvě a bylo...

verry
3. kvě 2012

@saraha2 fakt jo?? to je divný ne, že se ani nezeptali 😅
jinak krásné ranko, kéžby dnes bylo zase pěkně 😉

verry
3. kvě 2012

@vall83 ahoooj, tak jakpak to vypadá s krví??? 😉

saraha2
3. kvě 2012

@verry nezeptali..embryoložka přišla a že zůstaly dvě a že je zavedeme..teď,jak jsem tam byla na IUI,tak tam šla jedna na transfer a asi překvapená z toho,protože volala mamince,že jí zavedou dvě 😀 zatím to vypadá,že bude krásně..ale zdá se mě chladnější vzduch,než včera ☹ uvidíme,co z toho bude nakonec..včera i předvčerem už jsme se koupali,tak bych tam ráda hupla i dnes 😉

saraha2
3. kvě 2012

@verry v našem caru jsou výsledky krve až kolem 13hod,tak vydrž prťka 😉 teď ji krev asi teprve berou..

saraha2
3. kvě 2012

@verry jo pardon!ty se ptáš vall..já koukám,že i Mia má dnes kontrolní krev...

verry
3. kvě 2012

@saraha2 😀 😀 dobrý, v poho 😀
jinak to je u vás teda zvláštní přístup rovnou dvě... 😅
tyjoo, vy už jste se koupali?? na koupalku?? ...dyt to muselo být ledový. Já jezdila furt na kole na chaloupku a opalovala se 🙂

saraha2
3. kvě 2012

@verry nééé!!doma!voda má 26st..jako ideál je 28st..ale 26 taky dobrý..jsem se i pěkně přismahla...ale už to hnědne 😉 hlavně,že mě v caru říkali žádné prohřívání těla a žádné solárko a jsem jak rajčátko 🙂 ale to se nedá v takovým vedru tam nehupnout..a to jsem byla na lehátku jen půl hodiny!!zbytek v zahradě s motykou 😀

verry
3. kvě 2012

@saraha2 tak to joooo 😀 to ti říkali i IUI o tom přehřívání? to jsem u nas neslyšela, ale měla jsem zakaz koupaní....to ty ne??? jo, ja se taky pěkně opalila, radši používam vyšší faktor, ted je to slunce nejzrádnější 😕

evikj33
3. kvě 2012

Hezké ranko holky.Hlásím 1včelka zamnou 🙂 Kontrola 9.5.Tentokrát už to snad klapne. 😉

zelvik
3. kvě 2012

@rory_g No to nevím, jetsli se hned do KET pohrnu, nejdřív chci nechat nějak srovnat tu vyoskou sliznici, jinak to bude pořád dokola...
Jsem hrozně zvědavá na @vall83 a @mia75 a na jejich krevní výsledky!!!!!
Jinak
@marmina asi mi u té tabulky změň, že jsem 1.5. dostala MS - ono to totiž bylo jen ten den a od té doby nic. Ještě že jsem včera byla na té krvi, jinak bych tu plašila a jančila, protože se zatím nic nerozjelo a zmizelo i špinění. Utroš už jsem včera neměla, tak čekám, kdy to spustí... Je to blázinec teda...

saraha2
3. kvě 2012

@verry koupání jo,ale já myslela,že je to myšlený ve vaně! 😀 o tom přehřívání těla mě říkali i po IVF..že žádné solárko,sauna,žádné přehřívání těla..a tím jsem pochopila,že myslí i zákaz koupání ve vaně v horké vodě..
@evikj33 šikulka!!
@zelvik taky jsem zvědavá,jak holjky dopadnou a Marmina má dnes výsledky imuna!!

saraha2
3. kvě 2012

@zelvik já bych šla do ketu hned..dokud je to tělo nadopovaný hormonama..i v caru mě říkali,že je dobré jít do ketu právě kvůli tomu..

rory_g
autor
3. kvě 2012

@zelvik chápu Tě...ale sněhuláčkům věřím, je dobře, že je máš 😉

verry
3. kvě 2012

@saraha2 to je škoda broučí, že nemáte eskymáčky. Ale i IUI je hodně uspěšné. kdy budeš testíkovat?
to koupaní já pochopila jako všeobecně, ani ve vaně ani v přírodě.... 😅 . já ti ale fakt nevím

vall83
3. kvě 2012

@verry ahojcek krv zobrali...poslali do centra a zajtra snad budu vysledky na nete....ako sa tam objavia hned vas informujem....su napjata jak guma od trenirek... 😀 😀 holky to je k zblaznenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verry
3. kvě 2012

@vall83 tybrdoooooo, vysledky na netu, tak to jsme tu ještě neměli 😀 tak to máš super CAR, ani volat nemusíš, stačí mít pc 😉
jsme napnutéééé s tebouuu 😵 😵 hele, a to už tak brzy budeš vědět jestli jo?? 😨

saraha2
3. kvě 2012

@verry nebudu testíkovat osobo!!!!! 😀 😀 😀 mám jet 14.5 na krev,ale MS má nepřijít 10.5..takže nemá cenu testit...šetřím 😀
@vall83 tý jo!!tak to jsem mooooc zvědavá!!už máš nějaké pobolívání v podbřišku???
@verry já jak to študovala na netu,tak to mají i některé CARY v čr to info na netu..ale ten můj zrovna ne teda ☹ to ty soukromé..

saraha2
3. kvě 2012

@verry koukám,že ty máš za pár dní ultrazvuk před Ketem!!toto uteklo,že???tak hurá do toho!!!!!

vall83
3. kvě 2012

@verry ja ti nefim....asi ano...citala som ze u 6 % to ide zistit uz takto skoro....mozno si povedali, ze ked iba 3% zien posobi na stimulaciu tak ako ja ze som mala tych 46 vajuch, tak si myslia ze budem patrit aj medzi tych 6 %....su hrozny co snima....no dufam ze tam aspon nieco uvidia.....
jo me vse na nete...aj manzel kazdy mame sve....je to dobry.... 😀 😀 😀 😀

verry
3. kvě 2012

@saraha2 takže tentokrát žádnej testík,joooo?? 🤐 😀 ok 😉
no vidíš, ten můj je taky soukromej, ale asi taky pěkně skromnej......info o nás nikde 😀 😀

verry
3. kvě 2012

@saraha2 a půl je hotovo! 😀 😀 jasny,už se těším na pondělek 😵

verry
3. kvě 2012

@vall83 no fíííhááá ....
tak zítra nam to sem hod, co ti tam napíšou, to jsem zvědavá 🙂 určitě to bude ok 😉

saraha2
3. kvě 2012

@verry ne,ne..už testy nechci ani vidět!! 😀 😀 !a hlavně fakt vůbec nedoufám,že by to vyšlo,takže i vše dělám normal,kávičku akorát piju..víš jak..tak to jsem na tebe zvědavá!!!taky ti to tak uteklo,jak mě se to zdá??šikulka jsi!!super je,že víš,že se ti to zahnízdilo..to je myslím hodně dobrý..já jsem zvědavá,jaký postup zvolí u mě teď..jinak Mia už by měla mít výsledky!a nepíše a nepíše..prdí na nás ☹ .