1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
1. čer 2012

@evikj33
@zelvik
@mmirunda holky, díky moc! a dělali přítely hormon. profil? nám třeba jen tak zjistili, kde je problém...

kcvrcekz
1. čer 2012

@evikj33 ahojky tak kontrola dobrý na ket se ještě domluvíme příští týden. 🙂

rory_g
autor
1. čer 2012

@zelvik já doufám, že praskne a odejde s MS...a nezavolají, neboj 😉
@verry kde se kupuje ta fixka, kterou jsi udělala ty // 😅 😀 Gratuluju a jsem moooc z 😀 vědavá, jestli jsou fakt dvě 😵
@kiwisek jsem ráda, že vitamínky pomáhají!

evikj33
1. čer 2012

@kcvrcekz Tak hlavně že je vše jak má,co peřinka Ok,asi jo.Hezky se připravuj ma bublinku 😉

kcvrcekz
1. čer 2012

@evikj33 jj prý 9,5 mm, nechci to zakřiknout tak o tom moc nemluvím😅 . Děkuji moc🙂

saraha2
1. čer 2012

@zelvik já kdesi četla,že holkám tu cystu odsáli při OPU..

evikj33
1. čer 2012

@zelvik Já to zažila osobně,holčina co byla semnou na OPU měla 4vaja a dr ji řekla že rovnou odsáli tu cystu.

zelvik
1. čer 2012

@saraha2
@evikj33 No jo, jenže já mám jít na KET, takže žádný OPU se neplánuje 😖 a pokud tam cysta bude, tak zase nebude KET. A OPU je aspoň v narkóze. Bůůů, béééé.....

saraha2
1. čer 2012

@mmirunda já měla ten polyp 2cm..takže musel pryč taky...zabralo to tam velkou část místa....holky to snad nebude zaživa!!nestrašte!!!!sestra měla kdysi dávno cystu a už ji chystali na sál..hladná,oholená,vyholená a nakonec ji na sál nevezli,podíval se na ni jiný doktor a bla sice 2týdny v nemocnici,ale cysta se nějak vstřebala-nebo vypudila sama...ale každopádně by to bylo pod narkozou!!!!!!!

saraha2
1. čer 2012

@zelvik aháá!!!jasně..vadilo by to tam uhnízdění,že,jako u mě...ale zaživa to určitě nebude!!!!!!!!!!!!

mmirunda
1. čer 2012

@kiwisek Jooo krev mu brali a říkali, že kdyby byl problém budou volat. Je to 14 dnů a zatím nikdo nevolal 🙂

mmirunda
1. čer 2012

@evikj33 Tak já mít OPU budu, tak že by 🙂

mmirunda
1. čer 2012

@saraha2 Tak ať už se sama vypudí 😠 😠

kiwisek
1. čer 2012

@mmirunda tak asi OK, ale možná by nebylo do věci se zeptat, jestli jsou hladiny hormonů OK. mm taky brali krev, ale hormonální profil mu nedělali, tak nevím, ale zeptala bych se na to... my sme totiž koupili profertil a mysleli jsme si, že třeba zázračně pomůže ( u někoho se po 3 měs. profertilu povedlo spontánně), ale nakonec to bylo v hormonech - málo TST

mmirunda
1. čer 2012

@kiwisek Jak tam budu volat skrz tu cystu, zeptám se i na to, děkuju a tobě držím palečky. Třeba nakonec do toho kolotoče půjdeme zároveň 🙂

kiwisek
1. čer 2012

@mmirunda díky, jj. vyjde to podobně. doufám, že začneme stimulku v červenci 😉 od ledna mi to čekání nějak leze na mozek :D

mmirunda
1. čer 2012

@kiwisek no u nás začne stimulka asi až v srpnu, v červenci začnu brát antiko a chlap ejště bude dobírat vitamíny. Dali jsme tomu tři měsíce, tak snad se to nějak změní, to spermio. Mohlo by, když přestal i kouřit a NIC nepije, jen sitrusový pivo 😀 😀

kiwisek
1. čer 2012

@mmirunda jj, myslet pozitivně, 3 měs. je dobrý čas! znám tady z koníka spoustu holek, co vitamíny na spermio hodně pomohli a někomu vyšlo IVF, jiní dokonce přirozeně. a ten proces tvorby je právě 3 měs. takže naděje je myslím velká, že přestal kouřit a pít je určitě velké plus! třeba mu to zůstane i pak 😉

mmirunda
1. čer 2012

@kiwisek No snad jo, mohlo by mu to už zůstat 🙂 Pořád doufáme,že fakt ty vitamíny aspoň trochu pomůžou a spermio bude lepší. Berete toho na lopatku a bere poctivě 🙂

saraha2
1. čer 2012

@verry akorát čtu na ivf napodruhé..jedna měla ET 1embryjka a dnes 13den po má přes 1000hodnoty..ti to špionuju,co? 😀 tuším,že 1244....takže jsem moooc zvědavá,kolik broučinků máš ty 😉

verry
1. čer 2012

@saraha2 to je dobře, víc hlav- víc vííí 😀 však mě by i ten jeden broučínek stačil! 😉 😵 Hlavně ať tam něco je! 😵 😵

verry
1. čer 2012

@kcvrcekz tak to je super podestýlka! 😉 a kdy bude ketík?

verry
1. čer 2012

@rory_g 😀 😀 fixka,jo??? ......dobře ty!! 😉

saraha2
1. čer 2012

@verry no jééé!!!!!to je jasný!!!mrknu na ty dálnice a vidím,néé??? 😉

verry
1. čer 2012

@saraha2 ale to víš po tom prvním nezdaru se držím zpátky. Každopádně ráno jsem stála jak na trní v koupelce, ale zbytečně, jen jsem zanořila test už vyjížděla druhá čarka. 😅 ale to víš, dokud to neuvidím na utz tak mám z toho všeho velký respekt 😉

kcvrcekz
1. čer 2012

@verry to se ještě rozhodne v příštím týdnu. Teď na mě něco leze tak doufám, že to do té doby vyležím.☹

verry
1. čer 2012

@kcvrcekz tak kkoukej kurýrovat -čajík s medem a vitamínky, at jsi ve formě na ketík 😉

radina
1. čer 2012

Ahojte kocky, ja som uz cela nazhavena na stimulku, a mrcha nikde ! 😠 ... asi si dam dnes dalsi pohar cerveneho , alebo co ..... neviete nejake babske recepty, nech sa mi to uz spusti? 😀

kcvrcekz
1. čer 2012

@verry no snažím se. Malm čaj pastilky a ležím. Tak snad...🙂 děkuji😉

marmina
1. čer 2012

ahoj @radina pořád nic? jestli máš narostlou peřinku, měla by MS příjít tak do týdne od Agolutinu (někde říkají do 14 dní). Mě dorazila 4. den po injekci a to jsem právě sliznici měla hodně nízkou, takže jsem spíš jen dva dny špinila. Víno jsem zkoušela, ale to by ze mě byla dřív matka alkoholička než MS dorazí 😉