1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zana21
4. čer 2012

Ahojky holky, průšvih! Začala jsem už dnes krvácet a to jsme s dr plánovali, že MS dorazí tak za cca týden. Nechápu, vždy jsem to po agolutinu dostala za 10 až 14 dnů a teď to bylo 4 dnech. A žádost na IVF podaný minulou středu ☹ tak že to vypadá, že se IVF bude muset posunout ☹ Já se z toho zblázním...Tolik jsem se těšila.

rox
4. čer 2012

@danny38 Jejda, asi 10, ted nevim, musim doma juknout do rozpisu. Ale desne se mi chce curat, kazdou hodinu beham. Taky jsi to tak mela?

marmina
4. čer 2012

@rox ale ne divná asi ne, já tomu zas tak nerozumím, spíš možná ne tak častá kombinace 😉

marmina
4. čer 2012

@zana21 já jsem taky před IVF dostala MS týden po podání žádosti, normálně mi z CARu do VZP zavolali a schválili mi to přednostně (jinak po agolutinu jsem to teď taky dostala 4.den) Zkus to domluvit, něco se vždycky dá udělat!

zana21
4. čer 2012

@marmina Díky moc za povzbuzení, hned tam budu volat. Díky moc, jsi zlatá 🙂

rory_g
autor
4. čer 2012

@zana21 neboj, dr to podle mě vadit nebude, pojišťovna to schválí tak jako tak 😉

rory_g
autor
4. čer 2012

@rox to mi ani neříkej...Synarel mě v srpnu také čeká 😝

dadenka111
4. čer 2012

@zana21 Žani neboj pôjdete do toho teraz. Tiež mi raz jedna baba písala, ze jej to schválili už po stimulke v deň OPU 😉 Zavolaj do caru a uvidiš či sa máš prestať radovať. Jej tak možno budeme mat cca v rovnaký deň odber.

rox
4. čer 2012

@rory_g Neboj, ono to za chvilku prejde 😉 😉 Kdyz se opijes a rano je ti blbe tak to je horsi 😀

danny38
4. čer 2012

@rox Jj, čurat jsem chodila každou chvilku 🙂 Pár dní jsem si ten sprej stříkala ráno do jedné dírky a večer do druhé, ale pak mi to doktor ještě zvedl a stříkala jsem jen po dobu stimulky 🙂

zana21
4. čer 2012

@dadenka111 Děkuji. Koukám, že jsi také dnes 1 DC 🙂 Tak jsem tam volala a už mi volali i zpátky, že zítra kontrolní UTZ a měla bych snad i vyfasovat léky, že bude hned volat na pojišťovnu 🙂 Tak že do toho půjdeme úplně stejně ? 🙂 Jak plánuješ PN? Já vůbec nevím, už to, že si zítra zase musím vzít propustku, minulá byla minulou středu...☹
@rory_g
@marmina Holky, kolik tedy toho musím vypít denně? To bude u mě problém, moc nepiji.

kcvrcekz
4. čer 2012

Tak jsem se teď od šéfa dozvěděla, že existuje možnost, že když se po neschopence vrátím do práce tak mi dají výpověď. Takže fakt super...A kde ty jeho řeči o tom, že tam zůstanu jsou....No jsem zvědavá co mě ještě čeká....

sophie32
4. čer 2012

@kcvrcekz A ked sa vratis tehotna? Na Slovensku tehotnu nemozu prepustit....

kcvrcekz
4. čer 2012

@sophie32 Tady je to jedno....Tedy myslím...Jako jsem s toho v šoku...Ve čtvrtek to mám jít řešit, ale jako mazec.

evikj33
4. čer 2012

@zana21 No super,určo se vše stihne,já pila nejméně okolo 3l a víc. @kcvrcekz To je dnes skoro pravidlo,a když otěhotníš tak se tě snaží zbavit,to tu řešíme skoro všechny,mně taky brzo čeká UP.Hlavně zdraví,na ostatní se vys..mimi je duležitější,pracovat budeš ještě do smrti dost(nás už se důchod nedotkne 😠 )

kcvrcekz
4. čer 2012

@evikj33 No jako to jo, zatím prostě budu na PN pokud to půjde a budu doufat, že otěhotním a zůstanu až do mateřské..No a pak se tam už nevrátím...Ale když ne no tak ÚP...

saraha2
4. čer 2012

@rox já ze synarelu neměla žádný potíže..jen jsem vždy po vstřiku už čekala na pčiknutí..to bylo vše..gratuluju ke startu!!!

dadenka111
4. čer 2012

@zana21 tak, tak 1DC 😉 Spolubojovníčka ideme do toho! Ja som dnes vypila dve kávy, ale hneď si idem pre pollitrák vody. zajtra zahajujem injekcie a teda aj pitný režim. Tiež to bude pre mňa hrozne ťažké. Musím sa premôcť. PNku tiež neviem kedy a koľko do kelu. Kto nám poradí?
Ja mam našťastie CAR autom 20min od domu a 10min od roboty a kontroly hravo stíham do deviatej, takže nepotrebujem priepusty a nikto, nič netuší. 😉

danny38
4. čer 2012

@zana21 Tak to jsi na tom s pitím stejně jako já, musela jsem se hodně přemlouvat a docela jsem se nutila pít, denně jsem do sebe dostala tak max 2,5l 😒 Víc to prostě nešlo.

rox
4. čer 2012

@danny38
@dadenka111 ted jsem trosku mimo holky - proc tolik pijete??
@saraha2 diky....hlavne aby byly nejake vysledky....z toho mam nejvetsi hruzu.
@kcvrcekz Ani tady to neni tak jednoduchy nekoho vyhodit. Rozhodne nepodepisuj zadne dohody, at ti daji vypoved 3 mesicni + 2(nebo3) mesice odstupneho. Na nic jineho jim nekyvej. na PN te vyhodit nemuzou,ale prvni den po navratu ano. Totez kdyz jsi na materske, ale zde i z organizacnich duvodu to jde. Ale VZDY chtej 5 platu (tedy 3 mzdy + 2 odstupne) pokud ma firma prachy, pokud nema, radeji nic nechtej, jinak ti z UP taky nic nedaji s tim, ze ti to ma dat zamestnavatel. Kdyz tak se ptej 😉

rory_g
autor
4. čer 2012

@dadenka111 @zana21 haha tak se k vám holky připojuji s 1DC 😀 Tak jsme v tom zase spolu 😀

dadenka111
4. čer 2012

@rory_g @zana21 cozeee jakaaaa haluz 😀 takto nas to zase spojilo. krasa 😵 tesim sa

kcvrcekz
4. čer 2012

@rox Díky moc

dadenka111
4. čer 2012

@rox no mame vela pit aj 4l vody denne, ze to pomaha aby nenastal OHSS (Ovariálny hyperstimulačný syndróm). Ja som mala PCO, tak sa mi to moze stat, ale nepripustam, ze nastane 🙂 vsetko bude oukej

marmina
4. čer 2012

@rory_g @dadenka111 @zana21 holky, děláte mi radost, začíná to tady zase frčet 😉
Kdo stimulujete, určitě pijte a pijte, ať nemá hyperstimulák šanci! A papat bílkoviny 🙂

@kcvrcekz koukám další co to má v práci nahnuté 😒 achjo, kdyby nebyla taková blbá situace v naší krásné zemi, určitě by zaměstavatelé výpovědi nedávali ☹ ale je to sprostý!

marmina
4. čer 2012

@rory_g a ty budeš na IUI stimulovat?

danny38
4. čer 2012

@rox Doktor řekl hodně pít, abych se vyvarovala hyperstimulačnímu syndromu

rory_g
autor
4. čer 2012

@dadenka111 @marmina budu poprvé stimulovat Clostilem, třeba po stimulce na IVF něco zmůže...a mám ještě dvě ampulky Menopuru, tak dr říkala, že možná dopíchneme.
Jinak já o práci přišla také 😒 a ani jsem nemohla jít na PN, takže jsem na pracáku a sháním práci, holky, to je ale hrůza 😒 ani v Praze nic není

kcvrcekz
4. čer 2012

@marmina no to jo..☹

rox
4. čer 2012

@rory_g No prave, uz i Praha je naprd co se prace tyce, to tady jeste nebylo, Praha byla porad raj. clostik je dobry, nastartuje ti ovulku, ja mela 4 vajicka!
@danny38
@marmina Takze mam pit hodne uz i ted kdyz stimuluji?? Ja myslela az po odberu....no o piti mi nikdo nic nerikal 😖 😖