1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
6. čer 2012

Jinak holky, dneska nebo zítra mám ovu a nějak mě láká to zkusit, jestli by se nezadařilo ( ale vím že nemůže - i když zázraky se dějí ) ale chlap se na to netváří. Pořád vymýšlím jak to zaonačit, vždycky kolem ovu blbnu a vjede do mě taková energie, myslela jsem že už mě to přejde, ale neeeee . Zkusím ho teda asi zítra zpacifikovat 😀 😀

marmina
6. čer 2012

ahoj holky, naše poslední naděje se rozplynula. Embryjko se od včera vůbec nehlo, zastavilo se ve vývoji a prý není vhodné k transferu. Před chvílí jsem se objednala do Gennetu Liberec na první konzultaci před 2.IVF. Vezmou nás už 18.6. tak nás snad brzy čeká nový začátek se šťastnějším koncem.

@rory_g prosím tě, ty jsi vysadila Prednison a Pentomer bereš dál? V jakých dávkách? Já teď beru 1x Prednison a 2x Pentomer

kcvrcekz
6. čer 2012

@marmina Jé to mě mrzí..☹ Jsem ráda, že jsi hned začla jednat a volala do toho Liberce🙂 Tam už to klapne..🙂

verry
6. čer 2012

@marmina ☹ tak to mě mrzííí. Ale super, že jsi se hned objednala jinam. Nová změna-nová naděje!! Tam vám to určitě výjde, mooc ti to přeju 😵

verry
6. čer 2012

@mmirunda to víš že jooo, vlítněte na to! 🙂 šance tam je furt! 😉

kcvrcekz
6. čer 2012

@mmirunda Ty jo ty jsi jak já..🙂 Taky jsem dělala co se dalo...erotické prádlo, šaškárny a prd s toho... 😠 😠 😠

mmirunda
6. čer 2012

@marmina Jejda, to mě moc mrzí chjoooo ale 18.6. je za chviličku, uteče ti to jako voda 😉

mmirunda
6. čer 2012

@kcvrcekz To mi povídej 😀 😀 ale nedá mi to nepokusit se když ty dobrý dny jsou. nepočítám s tím že by to vyšlo, ale víš jak, čert nikdy nespí 😵 😵

mmirunda
6. čer 2012

@verry No asi jo, dneska to teda nedáme, jsem do večera v práci a večer jdeme na ohňostroj, ale zítra si na něj počíhám 😀 😀

nemorosis
6. čer 2012

@marmina Achjo, Marminko. ☹ Takovou jste čekali po 1.IVF a teď tohle. Dobré je, že půjdete už za 12 dní na novou konzultaci!! To je super! Už několikrát jsem tu četla o holkách, co přišly do CARu a hned další cyklus proběhlo IVF. To by přece bylo skvělé! 🙂 Řekli ti vůbec dnes, jak máš dál pokračovat s léky? Abys některé nevysadila a zase se tím další pokus neodsunul nebo naopak.

saraha2
6. čer 2012

@verry no dnes už jde trošku červená,takže to beru jako první den a zítra začnu brát ten estrimax..dr.říkala,že se odebralo hodně sliznice při operaci,takže prý nemusím ani krvácet..zatím je to super..nejsem zvyklá na tovou lehkou MS 😉 snad se to nerozjede..
@mmirunda já teda nevím,jestli to nějak odečtou to pero..at pak nemáš dvě..víš jak..já si totiž myslím,že i kdybych si ted vzala puregon znovu,tak budu platit zase 6tis a nebude je zajímat,že pero mám z prvního pokusu..aspoň si to tak myslím,že žádná sleva tam nebude....to si radši zjisti..

marmina
6. čer 2012

Moc všem díky, ten hrozný šok byl včera, dneska už jsem byla připravená a odhodlaná jít hned dál.

@nemorosis s lékama se ještě domluvím v Pronatalu, určitě nemůžu vše vysadit, to by mi mohlo pěkně pochroumat cyklus. Zatím vše beru dál, ale ráda bych aspoň snížila dávky, to by byla úleva. Uvidíme co mi řeknou. Jsem sama překvapená, že mě vezmou už za týden a kousek, prý čekací doba je normálně měsíc 🙂 Tak hurá vstříc novému pokusu 😵

saraha2
6. čer 2012

@marmina achjo..ale berme to tak,že vše špatné k něčemu dobré! 😉 já bych ty léky asi vysadila..protože kdo ví,cot i řeknou v jiném caru..co doktor,to jiný postup a názor..natož,když měníš přímo car...

saraha2
6. čer 2012

@marmina ten pentometr je na co???já prednison brala ještě několik dní po IUI..pak řekla doktorka vysadit..a že mě ho dá zase až s prvním píchancem...

verry
6. čer 2012

@saraha2 tak paráda, tak už to konečně rozjedeš! chci vědět každé info! budu ti mooc držet pěstě 😉

verry
6. čer 2012

@marmina správnej přístup! 😉

danny38
6. čer 2012

@marmina Moc mě to mrzí ☹ Udělala jsi moc dobře, že ses rovnou objednala do jiného caru, Budu ti strašně moc držet pěsti a pevně věřím, že tentokrát se to určitě povede 😉

marmina
6. čer 2012

@saraha2 Pentomer mi napsala na imunologii, je na přípravu terénu pro zahnízdění, hormony nemůžu jen tak uprostřed cyklu vysadit, to bych si to mohla pěkně rozhodit

mmirunda
6. čer 2012

@saraha2 No zkusím se zeptat, ale tak když to nabízí jen za poštovné a to nebude tak velký ....

saraha2
6. čer 2012

@mmirunda to néé..o to nejde..ale jde o to,že pak budeš mít dvě..a v caru si to stejně zaplatíš.....

mmirunda
6. čer 2012

@saraha2 Já si ale léky budu vyzvedávat sama ve ůsvé" lékárně kde pracuju víš, v CAR mi dají pouze recepty. Domluvila jsem si to se svým doktorem abych aspoň na něčem ušetřila a on nebyl proti. Známe se dlouho a v práci si to vezmu bez marže a bude to levnější ....

saraha2
6. čer 2012

@mmirunda ahá!u nás v caru to je tak,že dáš zálohu 20tis..v tom už jsou započítané i léky-puregon,nebo gonal-za to si počítají 6tis...takže te´d,pokud si vezmu zase puregon,tak mě dají už jen náplně..a určitě si započítají opět 6tis..at pero mám,nebo ne..jak je to u vás?

nemorosis
6. čer 2012

@marmina To je dobře. Léky z imunologie bych určitě nevysazovala, přece jenom to s cyklem nic společného nemá a je to dlouhodobá záležitost. Je otrava brát toho tolik najednou, ale vem si, že teď vysadíš estrogeny, utrogestan, to máš hned o 2 věci míň. 😉

mmirunda
6. čer 2012

@saraha2 No u nás se dá záloha 20 tisíc, ale je to jenom na všechny ty metody jako ICSI, PICSI, AH a tak a pak dostaneš recepty a máš si je jít hned vyzvednout do lékárny v CARU, jenže to já právě nepůjdu a vezmu si je do té své. No a když to všechno bude stát místo 20 tisíc víc tak v den embryotransferu jim doplatím ten zbytek, za zmražení a za ostatní věci, ale léky se platí zvlášť. Já budu mít Puregon, Menopur a Dipherelin

zana21
6. čer 2012

@saraha2 Dobré ránko, mě moje dr z CAR říkala, že teď vyšla nějaká dlouhodobá studie s menopurem a ukázalo se, že má velmi dobré výsledky. Samozřejmě to není tak příjemné píchání jako perem a pro dr to není tak komfortní v dávkování. Ale asi je to vždy individuální podle pacientky, jedné zabere to a druhé něco jiného.
@rox To je tedy zvláštní kombinace, já měla clostík a merional vždy před IUI. A povedlo se, jen to skončilo biochemickým těhotenstvím
@danny38 Já také nic nepodepisovala, to je úředničina na straně CAR.
@rory_g Díky moc za povzbuzení, dnes první injekce. Už jsem to oznámila mm, že bude píchat Mám pocit, že si to vždy užívá 🙂 A ty jsi už začala papkat clostík? A ty jsi se dr už předběžně bavila, jaký protokol případně budeš mít a jaké léky brát.
@dadenka111 Tak že první včelička je za tebou 🙂
@marmina Tak to je mi moc líto. ☹

kive76
6. čer 2012

@kiwisek no to je blbý s tou dovolenou..to mi měli mít ,ale v Český republice dovču na to září..ale protože hodně chodíme...a já se bála, že bych zrovna v tu dobu šla na to IVF, či brala nějaký prášky, čí píchala si injekce..a bylo mi třeba špatně...že bychom pak tu dovču museli rušit...tak jsem si to radši přeobjednala ted na červen...projistotu

kiwisek
6. čer 2012

@marmina nový začátek.. dobrý konec 😉 věřím, že ve tvém případě to teď tak bude! si statečná, můžeš nám jít příkladem 😵

rox
6. čer 2012

@marmina Sakrys marmino to me mrzi, i kdyz jsi na to byla predpripravena, tak je to zprava naprd.....To se stava casto ze zamrazene jsou po rozmrazeni nanic?
@mmirunda Pri ovu ma zenska nejvetsi chute, tak se ti nedivim, ze jsi jako na jehlach 😀 Ale slysela jsem ze chlapi se k tomu moc prave kdyz maji mit, tak nemaji. To ten muj je pripraven vzdy, minule jsem ho volala do loznice z uplne nevinnych duvodu (bylo to pred ovu) , a on rozrazil dvere, vlitl dovnitr, cestou si stahoval kalhoty a na celej barak kricel"ovulace????"....to vypadalo jako kdyby na me skocil o pul minuty pozdeji tak je pozde 😀 😀 😀
@zana21 Ja mela pred IUI jen clostik. Ale asi jsem blba, ale co to je biochemicke tehotenstvi?
Jinak moje dr na gynde je dobra, verim ji....akorat mi uz pred peti lety rekla ze jsem na tehu stara a at na to zapomenu (vadil ji vek) a ted kdyz jsem potratila tak mi nezapomela pripomenout at si necham ve svem veku predepsat antiko at se mi to nahodou nepodari znova..cimz me teda docela se*e

evikj33
6. čer 2012

@marmina Moc mně to mrzí,ale jsi pravá bojovnice a ty to vybojuješ až do peřinky 🙂

evikj33
6. čer 2012

@rox No jo dr.je stará škola,dnes už je to uplně jinde v cizině rodí běžně kolem 50.Já znám 2 ženský co otěhotněly spontálně poprvé v 43 a mají zdravé děti a jsou v poho.Ta jedna navíc docela velká kuřačka,ta snad s tím cigárem i rodila.