1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

unkarka
14. čer 2012

@harley26 my jsme se rozhodli po skoro 7letem snazeni.Kdybych manzela premluvila driv tak uz jsme to resili hned ale byl hrdej a nastvanej ze on nema problem.Az ted to pochopil a priznal.

marmina
14. čer 2012

@rox skvělý!!! to bude tou naší oplodňovací energíí, co ti posíláme na dálku 😀

kive76
14. čer 2012

@harley26 alergie na spermie..takže pokud se do září nevyléčí..ted baštím prednison...a za týden máme kontrolu po 2,5 měsících... tak jdem na IVF, a zároveń i je mi 36 let..takže mi to i dr. doporučila..že je nejvyšší čas...

kive76
14. čer 2012

@harley26 jo a jinak po roce jsme zašli do centra ..ale byli jsme v gennetu, a po dvou neúspěšných Iuičkách jsme přešli do Motola.., kde nám doporučila tu imunologii, a genetiku...před případným IVF . takže ted už je to 3 roky co se snažíme

marmina
14. čer 2012

@zelvik obdivuji tvé rozhodnutí, dovolená je super nápad, já bych to asi odložit nedokázala, ale věřím, že to může věci jen pomoci. Je mi líto smutné události...

pupidu
14. čer 2012

@rox Jupíííí, takže to vypadá dobře 😵 Zítra na tebe budeme všechny myslet 🙂

pupidu
14. čer 2012

@zelvik Taky je mi to líto. Není teď u vás asi veselo, ale dovolená bude super a pomůže 🙂

kacaul
14. čer 2012

@marmina ahojky, dnes začínám užívat ten Klimonorm, prý ho dávají ženám v přechodu.. jak jsi ho snášela? bylo to ok?

rory_g
autor
14. čer 2012

@harley26 po roce, co nám to nešlo se současným partnerem, jen jsme ztratili 4 roky v centru, kde s námi nic nedělali (tedy se mnou, mm je naprosto zdravý)...potom jsem přestoupila do Gennetu a našla koníka a pořád se něco děje, cice mimčo ještě nečekám, ale jsem na dobré cestě 🙂
@zana21 myslíš, že by mi ho udělali i o víkendu? Když to není IVF? 😕 V kolika mm vajíčka praskají, nevíte? Prý rostou o 2mm denně...

kcvrcekz
14. čer 2012

Tak jsem se před hodinkou probrala..Jsem nějaká nepoužitelná.... 😠 A prosím vás zkušené holky o radu. Jsem jaksi nafouklá. Prsa mě nebolí jen tak jaksi táhnou a je mi blbě od žaludku a motá se mi hlava. Je možné že je to od toho utroše? Jsem 5 den po KETu. Ráda bych aby to bylo miminko, ale příjde mi to brzo...

marmina
14. čer 2012

@kacaul jo, v pohodě, brala jsem ho celkem krátce
@rory_g myslím, že to prasknutí není jen o velikosti ale o taky o zralosti..tu by měl načasovat ovitrelle nebo pregnyl, měl by zabránit předčasnému prasknutí ale zajistit i dozrání

tulipanek82
14. čer 2012

@harley26 Ahoj,my jsme sli,protoze se snazime uz pet let a v prubehu toho jsme zkusili nekolik inseminaci a nezadarilo se :( Ted uz me zacaly tikat biologicky hodiny a zacala me nudit prace...no tak chci miminko 🙂

tulipanek82
14. čer 2012

@rox gratuluji a preji at se dal krasne vyviji!

kcvrcekz
14. čer 2012

@rox No to je super zpráva..🙂 Moc gratuluju k oplodněným vajíčkům..🙂 A teď už jen aby se bobánci dělili tak jak mají..Ale určitě budou..🙂

rox
14. čer 2012

@rory_g V prirozenem cyklu praskaji pri velikosti 20-22 mm, ale jak rika marmina, v centru ti to naplanuji ovitrellem nebo pregnylem a ovu by mela byt do 24 hodin....i kdyz OPU jsem mela az po cca 36 hodinach. Tak doufam ze mi nejake nepraskly drive kdyz nasli jen dve vajka. No ale kdyz sechytne aspon jedno tak to bude stacit. Akorat nemam mrazacka pro sourozence 😀 😀
@kcvrcekz Muze to byt cimkoli, na priznaky je fakt brzy, ale cetla jsem, ze nekomu je fakt blbe uuuplne od sameho pocatku. Kdy budes testit?

kcvrcekz
14. čer 2012

@rox No měla bych příští týden. Tak já nevím. Takto mi po ET nebylo.Ale možná si to taky vsugerovávám i když se snažím na to moc nemyslet nejde to...

mia75
14. čer 2012

@rox Congratulazioni!!! 🙂 tak nech sa pekne zajtra zavrtaju

kiwisek
14. čer 2012

@rox potichounku se tesime s tebou! das svi vlozit oba, vid? 😉

kiwisek
14. čer 2012

@harley26 ahoj, my sme si po 2 letech snazeni, rekli, ze zajdem do centra, jestli nahodou neni neco v neporadku.. a bylo načase! Mm diagnostikovali oligoastenoazoospermii (nebo tak nějak) - 😖 tak nám hned doporučili IVF - ISCI - 1 pokus v lednu nevyšel ☹

zelvik
14. čer 2012

@rory_g Rory, v Gennetu podle mě určitě, mně ho dělali tehdy 28. října a byl to státní svátek.

zana21
14. čer 2012

@rory_g Já myslím, že v sobotu dělají UTZ (s tím mám osobně zkušenosti) i zákroky. Když dělají i IVF, znamená to, že laboratoř je otevřená. Já myslím, že cca 20mm?
@kcvrcekz To zní nadějně, tak tfuj tfuj 🙂
@dadenka111 Už aby bylo po 14 a mi věděli více 🙂
@rox Neboj, zítra budou jenom pozitivní zprávy 😝

dadenka111
14. čer 2012

@zana21 ja uz pocitam minuty 😅 a zacina ma boliet hlava. ach jaj

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 Ty jo, a ty na to normálně trpíš? Tohle mě tedy vůbec netrápí a piješ hodně?

danny38
14. čer 2012

@rox Už teď strašně moc mačkám pěsti, aby se obě krásně vyvíjeli 😉 určitě budou bojovat 🙂

dadenka111
14. čer 2012

@zana21 dnes som trosku poľavila v pití, ešte nemám dopitý 4tý trojdecák. Bolesti hlavy mávam aj pri stresoch. Dnes som si zabudla MagneB6 doma 😒 alebo Bcomplex je na to dobrý. Bude dobre keď sa tam dovolám 😀

danny38
14. čer 2012

Já jsem dorazila domů a jsem nějaká zmatená z té kontroly. Velmi pozitivní bylo, že tam byl můj hodně oblíbený doktor 🙂 No a jinak je to asi takhle ... Hcg mám přes 10 000, podle PM jsem 5+4tt a podle UTZ 5. - 6. týden, na ultrazvuku byl bohužel zatím vidět je gestační váček o velikosti 17,39mm (5+5) a dr. říkal, že ještě nemáme vyhráno 😒 na další kontrolu jdu 28.6., tak uvidím ... dost mě doktor zarazil, když mi řekl, že mám to Hcg dost vysoké, ale říkala jsem mu, že mi bylo zavedeno jen jedno embryo.

pupidu
14. čer 2012

@danny38 Taky tomu nějak nerozumím. Řekl ti doktor, čím to může být? Kdy máš jít na další kontrolu?

zana21
14. čer 2012

@danny38 Tak snad to jsou pozitivní zprávy, já myslela, že vysoké HCG je dobrá zpráva. Tak na srdíčko to je ještě brzo, neboj, vše bude v pořádku.

danny38
14. čer 2012

@pupidu Další kontrola za 14 dní a prní mi řekl, jestli by to nemohla být dvojčata a na to jsem mu právě odpověděla, že se zavádělo jen 1E 😕

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 Tak se na to soustřeď a pij pij 🙂 A hned dej vědět 🙂