1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
15. čer 2012

Ahojte dievcata, mam otazocku. 🙂 Beriem antikoncepciu kvoli tej cyste, kvoli ktorej som nesla na ivfko. Predtym som antik. nikdy nebrala. Moze mi rast folikul aj ked ju beriem? Picha ma vajko, ako ked mi rastol folik 😒
Inak, v pondelok si idem dat skontrolovat , ci mi cysta pukla a pripadne nevyklicila dalsia , tak drzte palce, inak ivfko nebude ani v juli ☹ Ibaze by mi ju nejako vytiahli este predtym, ale neviem ci sa to da.

zana21
15. čer 2012

@kiwisek Tak to jsou úžasný zprávy 🙂
@marmina @rory_g @dadenka111 Tak se hlásím z kontroly, folící mě tedy vyslechly, ale zase až moc 🙂 Mám náběh na hyperstimulák, ale to jsem asi tušila, protože od včera mě vaječníky bolí dost a měla jsem pocity na zvracení a krkání 😕 Tak že znova připomenutí hodně pít a doporučena bílkovina z lékárny, hned jsem ji kupila a první dávka už je ve mě. Jo a to nejdůležitější, OPU v pondělí 🙂 a snížena dávka menopuru ze 3 ampulek na 1. Pregnyl píchám zítra..

sarinka_nevesta
15. čer 2012

dámy, chtěla bych se přidat do vaší debaty..dnes jsem byla na svém prvním embryotrasferu, tak potřebuju načerpat nějaké vaše zkušenosti a poznatky 🙂

pupidu
15. čer 2012

@sarinka_nevesta Ahoj a vítej 🙂 Jestli jsi dnes byla na ET, tak ale šup odpočívat, ať se embryjka můžou hezky zavrtat 🙂 Kolik sis jich nechala zavést?

pupidu
15. čer 2012

@zana21 Pročpak ti neudělají OPU dřív, když folíci tak rostou? Třeba v neděli nepracují? 😕

sarinka_nevesta
15. čer 2012

@pupidu dali mi jenom jedno doktor nedoporučoval dát víc...odpočívám, válim se :D

evikj33
15. čer 2012

Ahoj holky co to tady dnes čtu ☹ @mia75 Miuško opatruj se a bojuj podívej na vall jalk to s bublinkou zvládla.odpočívej.myslím na vás. @rox Nebud smutná,ja poprvé dopadla stejně,nic není ztraceno.Chce to jen trochu času a zas do boje.

zana21
15. čer 2012

@pupidu Nene, v neděli nepracují. A zítra by bylo ještě moc brzo. Ale koukala jsem do papíru, tak ve středu jsem měla 5 folíků, z toho jen 3 měly 13mm a dnes 18 folíků od 13mm do 18mm...tak že neuvěřitelný skok, proto mi i dr snížila tu dávku. Tak snad ví, co dělá 😎

kcvrcekz
15. čer 2012

Ahojky holky, dneska se omlouvám, že jsem tu nebyla, ale dojela mi kamarádka a tak jsme couraly po Olympii... Nevím co si mám myslet, ale docela hodně mě bolí v kříži, nohy /taková ta bolest jako když vám rostou/ a břicho jako na ms...☹ a tam dole mám divný pocit..☹ Nevím co to je jen doufám, že to není příznak blížící se mrchy...Podle oficiálního cyklu bych měla v pondělí, ale doufám, že ne...☹ Ale teda nic příjemného to není....
Jak se tady jinak máte? Sobecky jsem si postěžovala...☹

evikj33
15. čer 2012

@kiwisek @zana21 No alespon nějaké dobré zpravy holky,je to tady potřeba jako sul.Gratuluju k vajucham jste pěkné slepičky,jen tak dál. 😉 @sarinka_nevesta Gratuluju k bublince.Jen se povaluj,tad je to dovoleno 🙂

pupidu
15. čer 2012

@zana21 No to je teda drsnej nárůst. Tak snad se trochu zabrzdí, aby nepraskly dřív. Budu držet palce, ať máš co nejvíc krásných vajíček a pak embryjek 😵

danny38
15. čer 2012

@sarinka_nevesta Ahojky, vítám tě 🙂 Odpočinek po ET je důležitý, také jsem toho využívala a válela jsem se, asi třetí den už jsem se ale začala zapojovat do domácích prací 😀

evikj33
15. čer 2012

@kcvrcekz Hlavně žádnou paniku,jak jsi to měla minule před menses,taky takové příznaky?Nic to neznamená mně taky občas bolí břicho ještě ted a křeče jsem měla hned kolem toho špinění,někdy cca 7-9den,muže to být i z námahy,lehni,vem hořčík pokud máš a už nikde necourej a odpočívej.Já mám takovéj stav když víc pochodím,protože jinak jsem skoro pořád zavřená doma.

pupidu
15. čer 2012

@kcvrcekz Souhlasím s @evikj33 Taky věřím, že to nic špatného neznamená. Před pár dny jsem se cítila stejně a zatím nic. Teda, kdybych nebyla těhotná, měla bych ms dostat zítra, tak uvidíme....ale pořád pevně věřím 😵 Odpočívej a nech se aspoň chvilku obskakovat 😉

kcvrcekz
15. čer 2012

@evikj33 No minule to s tím pocitem tam dole bylo taky tak a pak přišel nahnědlej výtok a bylo.... No je fakt, že jsem chodila od 11-15:30 a jinak jsem taky doma zavřená...Takže ono to může být i tím, ale teda jako nic moc...Trochu se bojím..:(

zana21
15. čer 2012

@pupidu
@evikj33 Děkuji za přáníčka, snad to vyjde 🙂

kcvrcekz
15. čer 2012

@pupidu No budu se snatžit. Ležím a nic už dělat nebudu...☹ Zítra nás čeká výlet na hrad tak ať jsem v pořádku.

Tak si jdu asi trošku schrupnout. Snad to nic nebude..

danny38
15. čer 2012

@kcvrcekz To není žádné sobecké postěžování, je třeba si o takových věcech s někým popovídat a proto tady jsme 🙂 Snaž se být v klidu a odpočívej. Já jsem 8.den po ET špinila asi den a pak to ustalo, taky jsem se docela lekla, musíme pevně věřit, nic jiného nám nezbývá, jsme přece bojovnice a jen tak se nedáme 😉

zana21
15. čer 2012

@kcvrcekz Hlavně odpočívej a snaž se být v klidu, pusť si hezký film a nožky nahoru 🙂

kcvrcekz
15. čer 2012

@danny38 No budu věřit..🙂 Nic jiného mi nezbývá..☹ Děkuji moc za podporu..🙂

unkarka
15. čer 2012

@sarinka_nevesta ahojky tak zapnout telku a odpocivat.Zadne zehleni,uklizeni jen GAUCINK 😀 hodne stesticka.

mmirunda
15. čer 2012

Tak zkusím přidat jednu lepší zprávu. Dneska jsme se s chlapem rozhodli že půjdeme do všeho o měsíc dřív 🙂 takže místo srpna snad červenec, ale musím odstranit tu cystu, tak snad to vyjde 😖. Jinak teď po neděli by měla dojít mrcha, nasadím antiko a zavolám do CARU a vše se dozvím

danny38
15. čer 2012

@mmirunda Paráda, budu ti moooc držet pěsti 😉

mmirunda
15. čer 2012

@danny38 Moc děkuju, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Rozhodli jsme se, protože život nám furt háže nějaký klacky pod nohy a my se rozhodli jít štěstíšku trošku naproti. jen nevím co mám říct v práci ☹ Počítali s tím, že půjdu až v srpnu ...

danny38
15. čer 2012

@mmirunda Je jasné, že s tím počítají, ale na druhou stranu, kdyby jsi v červenci onemocněla a měla neschopenku tak by s tím nic udělat nemohla. V práci můžeš říct, že ti doktoři řekli, že je ideální doba na to zkusit to právě teď v červenci 🙂

mmirunda
15. čer 2012

@danny38 To je jediný co mě napadlo, nebo že mi volali, že má CAR nějakou akci a že bychom hodně ušetřili, tak proto do toho chceme jít. To je jediná lež co mě napadla ☹

marmina
15. čer 2012

@zana21 no huráá, já říkala, že ještě překvapíš 😉 ten náběh na hyperstimulák ti teda nepřeju, ale určitě dělej vše pro aby se nerozjel! jak se jmenuje ten bílkovinový preparát?
@sarinka_nevesta ahojky, tak teď ti nastává napínavé čekání na //, ať ti to rychle utíká!
@kcvrcekz cvrčku, ten hrad zítra, nechceš to odložit? fakt odpočívej spíš jen kratší procházky, žádný lítání po nákupech a památkách!!! 😉

danny38
15. čer 2012

@mmirunda Já vím, že to třeba vypadá nefér, ale tohle jsou věci, které jsou silnější než my a kdo si tímhle nemusí procházet a neprošel, absolutně to nemůže pochopit, takže bych zas tak velké výčitky neměla. Pokud tam někdo nemá vyloženě dopředu zaplacenou dovolenou, asi bych to udělala tak jak si psala.

ivapo
15. čer 2012

@danny38 ahoj.. Ted jsem Nakoukla k tobe... Ty uz máš teda velke deti!!!a ted do třetice benjaminka!!! To je hezke!

marmina
15. čer 2012

@mmirunda no supr, že do toho jdete dřív, to možná půjdem na stejno! ono nemá moc cenu to dlouho odkládat, protože často jsou takový průtahy v průběhu, že člověk už magoří...když to můžete ovlivnit, tak šup do toho, spermijky se určo nějaký dobrý najdou! A v práci to pochopí 😉