1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
17. čer 2012

@martina_81 ok, to je pouze na tobě 😉 koukám,že taky chodíš do Pardubek do Sanusu 🙂 a ke komu chodíš?

zabka1124
17. čer 2012

@martina_81 drzim prsteky, nech sa vsetky krasne vyvijaju🙂 a potom 1-2 sup do bruska a nech fazulky rastu🙂!!!

martina_81
17. čer 2012

@verry k dr. Vodičkovi. Ke komu jsi chodila Ty? A kdo Ti ty embryjka při úspěšným KETu zaváděl? 😉

martina_81
17. čer 2012

@zabka1124 díky moc. 🙂 V jaké fázi jsi Ty?

verry
17. čer 2012

@martina_81 nám taky rozmlouvali dávat dvě. tak poprvé jsme zkusili to jedno a při KETU si představ, že embriolog mi to rozmlouval at dvě nedávám,že jsem mladá a hubená...atd.atd... a ještě na sále, dr. říkala tak jste se nakonec rozhodla,že to vemete při jednom,jo? a já že joo. A embriolog říkal tam dr. že mi rozmlouval.. a Dr. říkala, no tak když už to rozmlouvá embriolog tak prej to bude hodně super kvalita embriek.... 😅 a vidíš, chytlo se jedno 😵

danny38
17. čer 2012

@rox Teď se mám na co vymlouvat, ale jinak tahle žeru už delší dobu 😀
@verry No, já si pořád připadám hrozně nafouklá 😀 A je fakt, že stačí když mám náznak pocitu hladu a začne mi být trochu blbě a hned jak se najím je mi fajn 🙂 Taky mi to dusno nedělá dobře 😒
@mmirunda Mňam, to já můžu 😀 Já se cpala svíčkovou, řekla bych, že se mi i povedla a hlavně byla od včera odleželá 😀

verry
17. čer 2012

@martina_81 Chodila jsem k Novotné, Vodička? tak to vůbec nevím,kterej to je.. A zaváděla mi to taktéž ona 🙂

verry
17. čer 2012

@danny38 tak to jsme dvě-nafouklé jak balon,co? 😀 asi brzy odletíme 😀 😀

danny38
17. čer 2012

@verry Přesně tak 😀 Zatím raději ani nelezu na váhu 😀

martina_81
17. čer 2012

@verry já když jsem tam volala,že se chci objednat na 1. konzultaci, tak mi sestra říká "dr. Vodička nebo dr. Novotná?" A já na to "to se mám jako rozhodnout?" A že jo, tak jsem se rozhodla pro něho, odjakživa se ve mně hrabali jen chlapi,takže mi to neva a ona mi byla z fotek na netu docela nesympatická a u něho jsem spokojená. 😉

danny38
17. čer 2012

@martina_81 Tak to je paráda, držím pěsti na ET, ať se pěkně chytnou mimísci 😉

martina_81
17. čer 2012

@danny38 díky moc. A Ty už máš úspěšně "po"? Aspoň mi to tady tak připadá, podle Tvých příspěvků. 🙂

rox
17. čer 2012

Holky vam hned po OPU rekli zd jsou vajicka zrala nebo ne?? Ja se ptala a me rekli, ze to jeste nevi, ze to se uvidi az jak se oplodni. A vy tu rikate, ze vam hned rekli ze jsou zrala? Jsem z toho jelen.

martina_81
17. čer 2012

@rox ahoj, mně to řekli až druhý den, když jsem volala, jak to vypadá. V den OPU mi jen řekli, kolik jich odsáli, ale jestli budou všechna zralá, že to se uvidí až v laborce.

verry
17. čer 2012

@martina_81 jo, já pravě si našla tady nějaký reference a že si Novotnou chválí, tak když jsem se objednávala na první konzultaci tak jsem chtěla k ní. Na fotce možná nic moc. Ale je opravdu fajn. Však když se se mnou loučila, tak jsem ji říkala,že je to škoda, že už tam nebudu chodit. A ona se začla smát a říkala: to je vidět ,že sem nechodíte tak dlouho 🙂 jako přijdou mi tam fajn všici, ty sestřičky taky. Řekla bych,že to tam je dooost na urovni. A opravdu ráda jsem tam chodila 🙂

verry
17. čer 2012

@martina_81 jinak se těš na transfér, po něm budeš mít super relax 🙂 dostaneš i svačinku a můžeš koukat na tv

verry
17. čer 2012

@rox nám třeba řekli až druhej den, kolik jich je zralých a schopných k oplodnění

danny38
17. čer 2012

@martina_81 Ještě není úplně vyhráno, 28.6. jdu na kontrolu a myslím, že bych si už jistá být měla. Byla jsem ve čtvrtek na UTZ a krvi, odpovídá to 5+4tt, hCG 10 000 a na UTZ byl zatím vidět pouze gestační váček, tak se modlím, aby na další kontrole už byl vidět mimís i se srdíčkem 🙂

danny38
17. čer 2012

@rox Mně taky neřekli jak jsou zralá. V den OPU mi pouze řekla, kolik mi jich odsáli. Když jsem volala druhý den a jelikož jsme je nechali oplodnit přirozeně, tak mi řekla akorát kolik se jich oplodnilo a že to neproběhlo úplně ideálně, jelikož zůstala neoplodněná některá vajíčka, která byla dost kvalitní. Jinak konkrétně kolik jich bylo zralých a dobrých mi neřekla. Asi proto, že to rovnou smíchali se spermíkama.

martina_81
17. čer 2012

@verry joo, ten servis tam a přístup je fantastickej, jde vidět, že je to soukromý car. Co mě čeká po transféru vím, už mi to popisovala jedna holčina a taky jsem tam ležela teď po OPU, takže se nebojím. 😉 Taky tam chodím ráda, ale doufám,že to nebude trvat dlouho. 🙂 A ty cesty tam jsou unavující, máme to hodku a půl autem. 😒
@danny38 tak přeji hodně štěstí a samé dobré zprávy. 🙂

danny38
17. čer 2012

@martina_81 Děkuji 😉

verry
17. čer 2012

@martina_81 tak to máte teda fláák, no my se taky na dojížděli. Máme to tak 50min. autem. Neboj, Et vám vyjde, pak už tam jen pojedeš na krvičku a utrazvuk a končíš táám 😉

martina_81
17. čer 2012

@verry jo, kéž by. 😉 Já myslela, že se tam chodí víckrát, než Tě odešlou k Tvýmu doktorovi.

verry
17. čer 2012

@martina_81 to já myslela taky 😀 ale já tam byla po KET 14 po na krvi, a za dalších 14dní na utz a už mi dr. vypisovala zprávu pro gyndaře a loučili se tam se mnou 🙂

rox
17. čer 2012

Aha....no me rekli kolik jich odsali, druhy den ze se vsechny oplodnily a treti den, ze se vyvoj u vsech zastavil. Tak si rikam, jestlipak nahodou ten druhej den nekecali? Ja jsem strasne podezirava co? 😀

martina_81
17. čer 2012

@verry tak to je rychlost.Asi taky tím,že toho mají hodně, já když tam vidím vždycky tu plnou čekárnu a většinou mladý lidi,tak nechápu. Vždycky jsem si myslela,že IVF se týká jen takových, jako jsem já a najednou mám pocit, že za pár let se to bude týkat všech a holky místo antikoncepce budou baštit prášky na podporu těhu, je to hnus. 😖

verry
17. čer 2012

@martina_81 to teda, těch lidí co tam je vždycky v čekárně, taky nestačím zírat.... ale asi to tak fakt je, bohužel 😒

danny38
17. čer 2012

@rox Já bych byla taky podezíravá 😉

kcvrcekz
17. čer 2012

Ahojky holky tak jaký jste měly den? 🙂

verry
17. čer 2012

@kcvrcekz ahooj, tak jak ti je? nějaký nový příznak? 😉