1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
20. bře 2012

@chmurkaxy může se zeptat, po tom neúspěšném ivf, musela jsi na revizi dělohy? co jsem takhle pročítala, někdo na to musel, já bych velice nerada....

vall83
20. bře 2012

@verry tak pa

vall83
20. bře 2012

@marmina ty brdo promin ze sem tak otravna, ale zni to hrozne revizi delohy.. 😝 to co budu robit?

chmurkaxy
20. bře 2012

@verry pekny vecer, verry 🙂

chmurkaxy
20. bře 2012

@marmina nie, vsetko sa same dalo doporiadku. aj tebe sa da, uvidis 🙂

zelvik
20. bře 2012

Ahojky kočky, jen se hlásím, že jsem na vás nezapomněla, že vás pravidelně sleduju a čtu a moc se raduju z těhulek a mrzí mě, že marmi to nevyšlo. U mně nic nového, čekám na 2.4. na ultrazvuk a pevně doufám, že už se nic dál posunovat nebude. Zatím probíhá domácí snažení. Tak pa

marmina
20. bře 2012

@vall83 já doufám, že na to nepůjdu! ale nic příjemného...nikomu nepřeji

@chmurkaxy moc díky za povzbuzení!

také se loučím, hezký večer všem!

chmurkaxy
20. bře 2012

@marmina pekny vecer, Marmi 🙂

vall83
20. bře 2012

holky ja se taky loucim a prajem krasny vecer... 🙂

rory_g
autor
20. bře 2012

Taky vás holky zdravím, čtu vás, ale zatím nemám co psát...stejně jako @zelvik probíhá i u nás poslední snažení doma 😎
@chmurkaxy potichoučku gratuluju 🙂
@marmina a u Tebe mě to moc mrzí, drž se...na revizi bys musela, pokud by se mimčo chytlo, ale nevyvíjelo se třeba, jestli odejde embryjko s MS, vyčistíš se sama...tak hlavu vzhůru. Tys chtěla stejně počkat na mě a na Zelvinku, viď 😉

marmina
20. bře 2012

@rory_g díky, já myslím, že budete mít slušný náskok 😉 to by bylo prima, kdyby vám vyšlo snažení doma, to bych taky brala!!! 🙂

zelvik
20. bře 2012

@marmina Někdy se to stává, že se tělo třeba lekne toho, co ho čeká a pochlapí se🙂 No ale po těch letech bych se divila, že by se zrovna teď to moje takhle heclo...

nemorosis
21. bře 2012

@marmina Vy na tom jste asi podobně jako my, že? U nás je problém jen ve mně a v mých anovulacích. Doktor nám říkal, že i kdyby IVF nevyšlo, ať se rozhodně nepřestáváme snažit, protože právě první měsíce po něm je nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění. Tak hlavu vzhůru. 😉

nemorosis
21. bře 2012

Mně je to až hloupé říkat, ale dnes ráno (6. den po ET) už tam ta druhá čárka regulérně je!! Ještě včera to byl duch, ale dneska na mě vyskočila hned. Já tomu nevěřím! 😀

marmina
21. bře 2012

@nemorosis no to by bylo skvělé!!! ať čárka vydrží 😉
tak třeba nám to vyjde doma, ale nechci se vyloženě snažit, chceme si teď od toho věčného snažení oddychnout a myslet na jiné věci

rory_g
autor
21. bře 2012

@nemorosis supéééééééééééér, gratuluju 😵
@marmina třeba ne, MS bych měla dostat kolem 11.4. tak ET při krátkým protokolu by byl až tak koncem dubna a při dlouhým ani nevím 🙂

plumeria
21. bře 2012

Ahoj holky, tak jsem vás rychle dočetla a tolik novinek.
@chmurkaxy @nemorosis Moc oběma gratuluju, zatím tak nějak potichu, ať čárky sílí a miminka se drží 🙂
@marmina Je mi to moc líto ☹ Na dálku posílám pohlazení. Budu držet pěsti, aby ty dva měsíce rychle uběhly, ty ses dala do pořádku a pak už jen úspěšný KET😉
@rory_g @zelvik Holky, hodně štěstí při posledním domácím snažení. To by bylo super, kdyby to fakt vyšlo 😀 A kdyby snad ne, duben je za chvíli tu a IVF to jistí 😉

plumeria
21. bře 2012

@nemorosis Teď mě napadá, že jsi byla na ET v den, kdy jsem měla OPU. To už máš 5. a 6. den čárku? To je fakt super 🙂

verry
21. bře 2012

ahojte holky 🙂
tak krámíky se rozjíždí 😅 takže to vypadá zítra rano na první injekci 😨
jen teda v patek budu muset vyrazit do CARu,když původně jsem měla přijet 5DC ale zrovna to vychází na neděli, takže tam budu muset zavolat a dojet tam v pátek. Ale to mi UTZ dělat asi nebudou,co? když budu mít vlastně první injekci teprv v sobě a navíc to budu mít..... měl jste to někdo taky tak?? Achjoo, já si myslela,že to dostanu ve čtvrtek a pak by to krasně vyšlo na pondělí, nojo, ale to bych nebyla já,kdybych neměla něco jinak 😀

rory_g
autor
21. bře 2012

@plumeria ahojky a jak jsi na tom Ty? Jak se cítíš? 🙂
U nás by to byl asi taky zázrak, kdyby se zadařilo doma, po 5. letech s mm a jinak po letech 9. 😝

plumeria
21. bře 2012

@verry Tak v některých centrech pracují i o víkendu. U nás ne, pravděpodně by řekli, abys přišla v pondělí.

verry
21. bře 2012

@plumeria no jo, jenže já mám napsané leky jen do 4DC a tak jen vyfasované na ty 4dny pak mám fasovat další, jenže kddyž to vychazí do neděle,tak v tom případě tam budu muset jeste v patek zajet. nojoo,neda se svítit 😀

marmina
21. bře 2012

@rory_g tak to půjdeme do boje přibližně stejně (já asi o něco déle), ale budu psychicky podporovat 😉
@plumeria díky moc, ať se hlavně tobě zadaří! jak jsi vlastně dopadla?
@verry v našem CARu se chodí i o víkendech!

plumeria
21. bře 2012

@verry Aha, tak určitě zavolat a domluvit se.

nemorosis
21. bře 2012

@marmina Moc děkuju 🙂 Jak dlouho se snažíte? My přes rok a už jsem z toho docela unavená. I proto jsem si po roce řekla, že na to kašlu a budu se věnovat všemu jinému, jen ne těhotenství. Netuším, jestli to k něčemu je, ale mně se ulevilo, ať už to teď dopadne jakkoli. 😀 Kolik je vlastně Ondráškovi přesně?

verry
21. bře 2012

@marmina
@plumeria já tam holky brnku, jen čekám jestli se to rozjede pořádně. Dr. mi říkala,že špinění ještě neznamená menses,tak až to bude uplně krev tak to mám brát,že jsem to dostala a napsat si to do protokolu jako 1DC 🙂

verry
21. bře 2012

@plumeria
@marmina holky kdy vy jdete do IVF?? nebo už máte po?? jsem tu chvilku na týhle diskuzi,tak ještě moc o nikom nevím 😅

marmina
21. bře 2012

@nemorosis o druhé mimčo se snažíme od léta 11, od září chodím zase do Pronatalu, mám za sebou 4 neúspěšné IUI a teď i první IVF (i když to ještě jistí KET 🙂 ) Ondrovi jsou dva roky a skoro jeden měsíc, teď vidím, jaký do byl zázrak, že ho máme. O něj jsme se dlouho nesnažili, šla jsem rovnou do CARu, nějak jsem tušila, že bez menses by to mohlo hodně dlouho trvat...

nemorosis
21. bře 2012

@plumeria Jj, na ET jsem byla minulý čtvrtek, tak snad jsem to celý špatně nespočítala 😀 Co tvůj náběh na OHSS, všechno už je teď v pořádku?

plumeria
21. bře 2012

@rory_g @marmina Včera jsem byla na ET, mám u sebe jedno embryjko 🙂 Jedno mi doporučil doktor, protože mám mírný OHSS. Jinak se cítím dobře, sem tam mě tam dole zabolí, ale nic hrozného. Tak pořád piju a už mi to jde i ušima 😉 , ale lepší než aby se to nějak víc rozjelo. A taky mi dali další dvě balení "mého milovaného" Ziboru. Se těch injekcí hned tak nezbavím 😀