1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
25. čer 2012

@marmina @alinah Udobrovani holky neprobehlo zadny, pac dosla ta cervena svine....Ale byli jsme spolu a vcera vecer zase kazdej sam do svyho bytecku, takze uplne v pohode to stale neni. O dalsim pokusu jsme se vubec nebavili, jako by to neexistovalo, ale tak nejak se mi asi srovnaly hormony nebo ja nevim 😀 Z gennetu porad zadnou zpravu nemam a zacinam bejt fakt nastvana 😒 Takze to spise vypada na jine centrum ☹

rory_g
autor
25. čer 2012

@rox a co zkusit tu Letnou? Minimálně dr. Langerová za to stojí 😉

ivapo
25. čer 2012

@rox hoj.. Se mnou gennet uz taky nějak přestal komunikovat od tě doby co mi pomáhala ma nemocnice udržet mimi... Jo zaplatila sem a další žákem nebyl...

ivapo
25. čer 2012

@rox hoj.. Se mnou gennet uz taky nějak přestal komunikovat od tě doby co mi pomáhala ma nemocnice udržet mimi... Jo zaplatila sem a další zájem nebyl.. A zrovna ta Lagerova.. Byla celkem o.k az na ten závěr.. Ale mimi se ted drží takze se jim to povedlo!!

rory_g
autor
25. čer 2012

@ivapo to koukám, na měje fajn...všechno se mnou probrala, i moje návrhy...a narozdíl od dr, kt. mi dělala OPU, mi dala zprávu, vysvětlila ohledně zralých vajíček, navrhla další postup...ale třeba je to tím, že jsem nic neplatila, dnes je to celé o penězích 😔 😠

malinka_02
25. čer 2012

@mmirunda to je jak u me, posunuli sme IVF o mesic tak mrcha dosla 30DC pritom normalne chodi 24 DC klidne a tusim ze pred stimulaci to bude to samy..Nekdy holky nasli // i pozdeji tak treba jeste neni pozde..
@rox to je perfektni, s takovym pristupem budes tehu jedna dve 😀
@zana21 super ze mas mrazacky!

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla No právě že ani nešpiním, ani nic, žádnej nánzak. Volala jsem k mudrovi a prý když do středy nic, mám přijtí na vyvolávačku ☹ Ale jsem z toho jakási pomatena. Kdybych byla těhu tak už by se to na testu snad ukázal ne?? leda že by ovu byla jindy než si myslím. Chjooo holky. prsa mě bolí, teplota je nahoře, připadám si jak idiot ☹

mmirunda
25. čer 2012

@rory_g jooo je to mrcha, mrcha. zrovna když ji potřebuju tak nepřichází a všechno se mi akorát oddaluje ☹

mmirunda
25. čer 2012

@malinka_02 no já mám v první den ms nasadit antiko a pak dostanu plán a ten první den jaksi nechce nastat 😠 😠 jsem si dělala test c sobotu a byl bílej, ani stít tak fakt nevím. Já mívám přesně 28 dnů cyklus ( max +- 1 den) a teď už jsem 32DC a nikde nic, ani špinění, prostě NIC

mmirunda
25. čer 2012

@rox tak to mi ji klidně vrať 😝 protože já na ní čekám jak smilování

rox
25. čer 2012

@mmirunda Ale ono opravdu jsi mohla otehu pozdeji nez si myslis. Aspon me to dr tvrdil kdyz jsme cekali, jestli se ukaze srdicko nebo ne, porad pocital a pocital az se pomalu dopocital k dalsi ms 🙂 A kdyz mas teplotu vysoko? Hm, pred ms jde fakt dolu!! Ja bych testovala.
@mmirunda Ted uz si ji necham kdyz ji mam 3dny 😝 a Ve stredu se muzu konecne po 14 dnech s milackem miliskovat 😀

mmirunda
25. čer 2012

@rox ty jsi dobrá, ukradneš a nedáš 🙄 🙄
no tak my se naposledy muchlovali minulou sobotu a to už mělo být víc jak týden po ovu, ale je fakt že jsem to tento měsíc nijak nekontrolovala, nepočítala a neřešila. Pak je ještě možnost, že do mě vstoupil duch svatej 😠 😠 ale ať už mě nesere a jde odkud přišel 😔 😔

mmirunda
25. čer 2012

@rox jinak teplota rádno 37.3 a k večeru 37,6, den před ms mívávám tak kolem 36,7 nebo tak nějak. No jsem z toho jelen ☹ a test jsem dělala v sobotu a byl bílej jako sníh ....

radina
25. čer 2012

Ahojte kocky, takze cysta este nezmizla, antikon. budem brat este 14 dni, a potom idem na to ! 🙂 Vraj ak ju este dovtedy budem mat, vytiahnu ju........robili vam to niektorej? kedy to spravia, pred stimulkou ?

radina
25. čer 2012

@mmirunda Ahoj , tak bud si tehu alebo si este kvoli cyste nedostala mrchu. Aj mne kvoli nej meskala. 😖

mmirunda
25. čer 2012

@radina A jak dlouho ti meškala? a šla jsi na vyvolávačku nebo nakonec mrcha přišla sama??

mmirunda
25. čer 2012

@radina jinak s tou cystou, mě dr.říkal, že než se začne stimulace tak ji vysají a prý by to nemělo ovlivnit to IVF, tak snad to nijak nepozdrží. Vidím, že jsme na tom dost stejně ☹

radina
25. čer 2012

@mmirunda Nemeskala velmi vela, zopar dni, aj som citila, ze ide, potom som asi dva dni spinila, kym sa spustila. Ale niekedy sa ti kvoli tomu mrcha ani spustit nemusi. Pila som cervene vinko 🙂
Uz neviem presne ktora kocka tu mi radila , robit kazde dve hodiny drepy 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@radina Vidíš dřepy jsem ještě nezkoušela, zkusím to. Já už snad vyzkoušela úplně všechno. Ale divný je, že minulej měsíc dorazila přesně ( a to tam ta cysta byla taky) tak nevím kde se fláká. Ještě půjdu znovu zkusit test, ale to je určitě zbytečný ...

radina
25. čer 2012

@mmirunda Niekedy sa mi pekne cysta vstrebe, ale takto dlho som ju este nemala, moja gynekologicka mi na to zvykla davat Thiamin 3x3 tabletky, tak rozmyslam, ci si ho nenasadim.
Paradox je, ze moj novy gyndos mi tvrdil, ze podla neho to cysta nie je, ale nepuknuty folikul, a DR. v CARe zasa dnes tvrdila, ze to je ta stara este nevstrebana cysta, kvoli ktorej som nesla na ivf v juni. Tak vyber si 😖 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@radina Co doktor, to jinej názor. Tak já ji viděla na UTZ a byla fakt veliká, ludra jedna, ale je fakt že mě ten podbříšek na té straně kde má být bolí méně a psíš mě teď bolí celé břicho, teda celej spodek. no tak asi zkusím Thiamin, třeba to k něčemu bude 🙂

radina
25. čer 2012

@mmirunda hmm, to je fakt divne. Meraj si BT , mne ked meskala , tak som mavala BT vysoku , ale zvycajne mi den pred mrchou klesla. Clovek, ked ju potrebuje dostat cim skor, tak meska ! Ze by na to vplyval aj stres zo vsetkeho? mne to tak uz pripada !

mmirunda
25. čer 2012

@radina to já právě taky mívám. BT mívám v druhé půlce cyklu přes 37 a den před ms klesne o půl stupně. Dneska jsem zkusila ráno změřit a měla jsem 37.3 a večer tak 37,6.

radina
25. čer 2012

@mmirunda Mna uz napr. vajecnik kde je nepicha, ale ta bolest mi trosku vyraza do krizov ..... to Bcko si nasadim aj ja ! ale asi nie 9 tabliet, aj ked toto vzdy zabralo. 🙂 Snad ten thiamin potom nejako negativne nemoze ovpyvnit stimulku, ci?

dadenka111
25. čer 2012

@rory_g Ahoooj, ja som tu teraz dost malo. Dnes si este uzivam dovolenku a zajtra uz idem do roboty. Ak sa odvazim, tak spravim test vo stvrtok. To budem 7dni po ET. Uz by sa mohlo nieco ukazat? snaaaad uz... Dnes ma zacalo tak inac boliet brucho ako kramy. verim, ze to je dobre znamenie. 😕

radina
25. čer 2012

@mmirunda A kolko dni meska?
Ja som si BT meriavala podla toho a tam pisu , ze "Ak luteálna fáza trvá 18 a viac dní, znamená to tehotenstvo!"
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

fori
25. čer 2012

Ahoj holky... chtěla bych vás jen podpořit... nám vyšlo hned 1 IVF u Apolináře. měla jsem ducha 7 den po ET - večer..... všem vám držím palce at vám to taky vyjde jako nám.... 🙂 🙂

saraha2
25. čer 2012

@mmirunda na ovu se nedívej..kamarádka otěhotněla po aktu v sobotu a v pátek to měla dostat a nedostala...takže otěhotněla týden před MS..

mmirunda
25. čer 2012

@radina to si myslím, že ne, že nemůže, ale tolik tablet denně? to je pěknej hnus, ale kdyby to mělo pomoct, jdu do toho

mmirunda
25. čer 2012

@radina no mešká už čtvrtý den a ovu byla 14dc ( i podle bolesti - aspoň tak vždycky bývá ) a teď jsem 32DC