1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

unkarka
25. čer 2012

Dlouho me nic tak nenastvalo jako ta uboha pani 😠 To asi ona sama měla uraz mozku teda jestli nejaky vubec mela(mozek) 😀

unkarka
25. čer 2012

@sophie32 prida pod titulkem PRUDIČKA 😀

marmina
25. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@kive76 (Pha Motol) 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace 1.IVF – na zítra dobré výsledky! 😵
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace 2.IVF (KP), OPU 22.6. (22 vajíček, 4 E) – věříme v dobré zprávy dej vědět!!!♥
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. krev – jak jsi dopadla?

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen), 28.6. UZV
@malinka_02 (Pha Podolí) 28.6. konzultace 1.IVF
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 16.6. OPU (13 vajíček, 4 E zamrazena), 21.6. ET (2 E), test plánuje 28.6.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (19.6. OPU), zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), čeká na //
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (18.6. OPU), 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), čeká na //
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, test kolem 3.7.
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (červenec, DP)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2.IVF (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), 28.6. UZV - mňam mňam švestičky 😀
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována...
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

nemorosis
25. čer 2012

Ahoj holky, všem vám držím palce, ať je to tu co nejdřív samá těhulka. Už by to chtělo zase nějaké krásné pozitivní testíky, ať se tu zvedne nálada. 🙂
My jdeme pozítří na UTZ v 18. týdnu, prý je to teď místo tripple testů. Doufám, že už nám řeknou, co to bude! Já si teda myslím, že vím, ale nechám si to pro sebe do UTZ. 😀

@sashulka Takový komentář mě pokaždé pobaví a zvedne náladu, protože zjistím, že na světě je o tolik hloupějších lidí než já, a hned je mi líp. Takže děkuji! 😀 😀

marmina
25. čer 2012

@sophie32 pozdě 😀

martina_81
25. čer 2012

@ivapo no a pak buď v klidu, když Ti tady nějaká taková ..... napíše tyhle hovadiny. 😠 Ať si každej dělá co chce, to už jsem tady taky viděla jednu, co založila diskuzi na téma "neplodnost jako dar" s tím, že my, co nemůžeme mít normálně dítě, se máme postarat o všechny ty odložený děti,aby měli domov. Pořád říkám, že sem nebudu chodit, abych byla v klidu a ono mi to stejně nedá, vlezu na koně a občas to dopadne takhle. 😠 😠

marmina
25. čer 2012

@nemorosis jůů, to letííí! a bude to druhej kluk a basta 😀

unkarka
25. čer 2012

@marmina :DDDDDDD

martina_81
25. čer 2012

@marmina teda máš můj obdiv, že se Ti s tou tabulkou chce pořád tvořit. Možná to jen zkopíruješ a doplníš aktuality, ale stejně. 😉

ivapo
25. čer 2012

@martina_81 přesně tak!! 😉

sophie32
25. čer 2012

@marmina No neva....nabuduce 🙂
Dnes som bola u lekara a buduci tyzden uz idem prvy krat do tehotenskej poradne 🙂 Chcela som vam sem dat fotku z UTZ, ale zabudla som ju u rodicov.

danny38
25. čer 2012

@marmina Zatím nic nepůsobí, jen doufám že mě to třeba nechytne zítra ráno na cestě do práce 😀 ale kompůtek byl moooc dobrej 😀

saraha2
25. čer 2012

@pawlla bude!!neboj!! 😉

marmina
25. čer 2012

@martina_81 však já se z toho jednou zblázním a pak předám žezlo dál 😀

marmina
25. čer 2012

@danny38 to si piš, že to bude zítra ráno 🙂

sophie32
25. čer 2012

@danny38 Ahojky! Vidim, ze sa pridavaju tehotenske priznaky 🙂 Vraj velmi dobre funguje namocit susene slivky do vody, nechat ich zopar hodin a potom ich zjest a tu vodu vypit...aky rychly je ucinok, to neviem 🙂

kcvrcekz
25. čer 2012

@sashulka ty jo.... Kolik ty máš dětí, že soudíš ostatní? My do sebe možná cpeme hormony, ale taky víme proč to dělalme. Ovšem u tvého příspěvku mám dojem, že by si měla začít brát něco ná hlavu a nebo alespoň uvažovat co vůbec vypouštíš do debaty o ivf za bludy. Pokud máš takové přesvědčení co tu píšeš tak si založ svoji diskuzi na toto téma a se sobě rovnými si o tom piš sáhodlouhé komentáře, ale nás laskavě vynech ze svých opravdu nesoudných výlevů.

saraha2
25. čer 2012

@unkarka nech babu babou..asi na IVF nemá jak odvahu..tak asi ani peníze...tak to potřebuje vyventilovat..takže ji politujme a fertig s babou bláznivou...ale já takový podobný názor taky slyšela..údajná kamarádka mě naznačila,že asi mít dítě nemáme.....ale ona sama dítě nechala rodičům na slovensku a užívá si alkoholu a diskoték atd tady v česku......takže tomu se můžeme jen pousmát....sama nemá ani na jídlopomalu,natož kde by vzala na nějaké IVF..takže si myslím,že ta paní bude něco obdobného......

radina
25. čer 2012

@mmirunda Hihi, a na SR vraj v zimnom obdobi , niekde som citala, ze januar je naj mesiac co sa ivf tyka. 🙂

danny38
25. čer 2012

@sophie32 zkouším co se dá, takže děkuji za jakoukoliv radu 😉

@marmina No, mám ještě v lednici podmáslí 😀 😀 😀

kcvrcekz
25. čer 2012

Ty jo co toto je za člověka holky? Brrr. Jdu raději k telce. Mějte pěkný večer🙂

pawlla
25. čer 2012

@saraha2 jasne presne tak uz jsem to take slysela od "kamaradek" takovejma omezenejma nazorama se prece nenechame nastvat

marmina
25. čer 2012

@kcvrcekz ahoj cvrčku, ať máte doma brzy pohodu...naber síly do KETu 😵

marmina
25. čer 2012

Možná šášulce dělá dobře, že nás nadzvedla...

mmirunda
25. čer 2012

@radina tak pak si vyber 😀 zima ne léto 😀

mmirunda
25. čer 2012

Taky jsem to slyšela, dokonce od své šéfky, která mi řekla, jestli to třeba není znamení abychom s Martinem nebyli spolu 😠 😠 😠 a jestli jsem rozhodnutá mít dítě opravdu s ním. Tak mě vykolejila, že jsem jí na to ani pořádně neopdověděla, ale říct mi to teď tak s ní vyběhnu. Dneska mi řekla toto. Tak na jak dlouho to tak vidíš, na jak dlouho mám sehnat zástup, tak na měsíc? A já ji říkám když se to podaří tak aspoň na tři roky 😀 😀 a ona na mě vyvalila oči, jako že fakt asi hodlám zůstat doma na neschopence celý těhu. To jsem si teda dovolila

kiwisek
25. čer 2012

zdravim @marmina @rory_g @zana21 a vsechny zlaticka, kt. na nas dnes mysleli 😉 moc dekujeme za poslanou pozitivni energii 😵 tak bojujeme dal 😉 2 embryjka se prestali spravne delit.. tak jsem dnes byla na ET nasich jedinych 2 bublinek 😵 takze nanucky nemame 😢 z 22 vajicek nakonec bylo zralych 19 ks, takze redukce jako blazen 😖 o to vic verim 2 bublinkam, kt jsou u me 😉 vyvijeli se dobre, tak doufam, ze se jim u me bude libit... no preci jen maji pouze 3 dny...
dekuji za drzeni palecku!!! 😉

kcvrcekz
25. čer 2012

@marmina děkuji moc.. No jestli nějaký bude...

radina
25. čer 2012

@sashulka To sa mam akoze teraz rozviezt a najst si nejakeho ineho chlapa? ....... to je trosku ujete nie?
ja som z mojim muzom uplne spokojna, je pekny, mudry, vzdelany, ved som si ho hladala 27 rokov ! 🙂.....a to ho mam len tak kvoli tomu, ze sa nam nedari, poslat do prdele? ......... a dalsia vec, dobre vies, ako je to v SR, 10 % chlapov je teplych, a dalsich 80 % je zadanych - teda kazdy chlap , co stoji za to je urcite zadany, a ten zvysok su urcte keketi 🙂
Bohuzial v tomto kontexte je tazke a smiesne hovorit o prirode, o akej prosim ta ? Ten znicenej ? Vsade sama chemia, Ecka, a bohvie co este. Tak pred 100 rokmi keby si mi toto povedala, tak poviem ok, priroda to nechce, ale teraz, prirode bohuzial v tomto smere treba pomoct ! A na co tu vlastne strasis v tejto teme 😠

marmina
25. čer 2012

@kiwisek máš to ale napínavý! ale těm dvěma opravdu moc fandím! opatruj se maximálně a do testu jen pozitivní náladu 😉
@kcvrcekz nech to uležet, určitě bude 😵