1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
26. čer 2012

@rox souhlasím s Tebou a proto nechápu, že tady čtu, že tolik holek kvůli IVF přišlo o práci.... 😒 Moje šéfová sice rozumná není, neschopenky nesnáší a na hlídačenky je totálně alergická, protože sama ve 40ti dítě nemá a za celou dobu,co je v práci, tak nikdy za ty roky ani jednou nemarodila, takže proč by měl někdo jinej, že? Ale se mnou problémy nemá, jsem k ní vždycky férová a do práce chodím, když už 2x do roka nepřijdu, tak se "řádně" omluvím 😀 a tohle jsem jí nahlásila taky dostatečně dopředu,takže s tím problémy neměla a dokonce se tvářila i "lidsky", což jsme se divili. Prý "tak hlavně aby to vyšlo, když to stojí tolik peněz". Její známá v tom má 150 tisíc, takže naštěstí se orientuje docela dobře.

radina
26. čer 2012

@rory_g hehe, doteraz sa na tom zabavam 🙂 A to bolo len prve kolo, potom mali byt dalsie dve , ale tam som ani nesla, lebo to by som si spravila hanbu ,ze by som chodila kanalmi 🙂 .... tak chapes, daju ti test a nedovolia ani kalkulacku. 😖 Inak, matiku mi na pohovoroch dali uz tolko krat, ze zacinam uvazovat nad tym, ze si kupim asi stredoskolsku algebru a zacnem sa ucit. Ale az na materskej 😀

briuska
26. čer 2012

@marmina já jsem taky za Ovitrelle nikdy neplatila, ale každý měsíc je to na trhu s farmaceutiky jiné (vím od kamarádky, která dělala pro jednu velkou firmu)...ale i ty 400 Kč mě potěšily, šetřím každou kačku na IVF😉

mia75
26. čer 2012

@malinka_02 Ja som právnička a štve ma, že tu jednoducho ľudia za svoje právo nebojujú. Ak zákon zakazuje pýtať sa také otázky, riskujú žalobu. Ale ukážte mi prípady, kedy sú firmy zažalované za diskrimináciu. A nemyslite si, že sa súdov neboja. Len vedia, že im to vždy prejde. V Rakúsku by už mali na krku súdny spor a cálovali by. V prípade diskriminácie je dokonca kandidát alebo zamestnanec zvýhodnený, nenesie dôkazné bremeno, ale firma.

kcvrcekz
26. čer 2012

@martina_81 Já měla taky....PN od začátku.

danny38
26. čer 2012

Dneska jsem si holky pěkně odpoledne schrupla, ta únava tak narůstá, že za chvilku budu spát i za chůze 😀
Ráno vyzkouším tu vlažnou vodu, třeba si střeva dají říct 😀

kcvrcekz
26. čer 2012

@rox NO máš pravdu, že ono si vždy když chce někdo někoho vyhodit tak se to nějak udělá. U mě to je prý na žádost s hora. Asi jim vadí, že tam dlouho nejsem...

martina_81
26. čer 2012

@danny38 a nepomohlo by Ti psyllium? Je to čistá vláknina, takže v těhu se určitě může. A mně to teda pomáhá. 😉

strapula
26. čer 2012

@b.bardyova este nie,da mi ich doktor az pri kontrole..

strapula
26. čer 2012

@malinka_02 mas uplnu pravdu a najhorsie je,ze sa kazdy vypytuje ci uz konecne nie je na ceste miminko ☹

danny38
26. čer 2012

@martina_81 K tomu jsem se ještě nedostala, ale mám v plánu ho vyzkoušet 😉

rox
26. čer 2012

@rory_g No ke me se muj sef zacal chovat jako idiot (udelej A, ja udelala A a on, mela jsi udelat B, tak jsem A predelala na B a on dosel ze po me chtel C a ze delam blbosti). Nejdrive jsem si myslela ze jsem fakt blba,ale kdyz se to stalo potreti tak si rikam ze chyba bude nekde jinde.....do pul roku jsem dala vypoved. Se me proste chtel zbavit a hazel mi klacky pod nohy....no a prijal holcinu, ktera dostala o 25 000 vice + sluzebni oktavku k osobnimu pouziti 😀 😀 😀 . No byla to jeho kamaradka a potreboval pro ni dobry flek.

rox
26. čer 2012

@martina_81 Bude to presne ono, ze radeji na tebe pocka, nez by zaucovala nekoho jineho, a cert vi jake bude mit problemy ten novy clovek. a treba nebude chodit do prace vubec. Sef musi bejt pes, aby ho podrizeni respektovali, ale taky je musi chapat - jejich problemy a zivot. Dulezite je, ze clovek maka dobre.

rox
26. čer 2012

@radina TaK jsi mela napsat ze vysledek je 3*7 +(15-2), ale bez kalkulacky vysledek nezvladnes 😀 Matiku chteji prosim pekne u jakeho oboru v praci?

rox
26. čer 2012

@mia75 S tim dukaznim bremenem to je i u nas?

rox
26. čer 2012

@kcvrcekz Treba jim vadi ze jses mlada krasna a svezi a nahore sedi stara a tlusta baba anebo chlapik, ktereho prehlizis.

mmirunda
26. čer 2012

Jsem tuuuuuuuuuuuuu a hlásím se že se možná něco děje. Sleduju toal.papír skoro mikroskopem a zdá se že začínám špinit. ale nechci to zakřiknout. óóó panebože tys vyslšel mé prosby. Kéž bych to do rána dostala. Raději to zase zazdím jedním rumíčkem 😀 😀

martina_81
26. čer 2012

@danny38 hodláš vyzkoušet všechno, co se dá? 😀

mmirunda
26. čer 2012

No jinak čtu že se bavíte o práci a o PN. Já si asi na dobu co nebudu v práci vezmu dovolenou a když to bude na delší dobu, tak jasně že PN. Jinak mě snad vyhazov z práce nehrozí, podle majitele jsem jedním z hlavních pilířů lékárny 😀 tak si ho snad nevyhodí, ale člověk v dnešní době nikdy neví. Ale měli jsme tam holčinu, co už byla za tu dobu co jsme otevření ( 5 let ) 3x na půlroční neschopence a nikdo ji nevyhodil 😉

mmirunda
26. čer 2012

@danny38 Jinak pokud by ti nejelpo psylium dá se i probiotická vláknina od Valosunu a ta se ve vodě úplně rozpustí a nejsou žádné kousíčky a hlavně nijak to nechutná 😉

rory_g
autor
26. čer 2012

@rox no to je také paráda...fakt je to smutné ta dnešní doba. Ach jo.

martina_81
26. čer 2012

@mmirunda psyllium přece taky nijak nechutná. 😀 Než jsem si na něho zvykla, tak jsem myslela, že se pobliju a to jsem si ho dělala do džusu nebo do šťávy, moje mamka ho zvládá jen do vody,což nechápu. 😒 Jen už ho neužívám, protože mi vyplavuje železo z krve, tak jsem přešla na Profi-lact, ale brzy se asi vrátím k psylliu, protože se to začíná šíleně prodražovat. 😒

cisielko
26. čer 2012

Ahojte

Babulky skúsim aj tu, možno sa niekto vyznáte,počuli ste čo sa deje? VŠZP a lekári? znamená to, že ak sa nedohodnú tak som v prdeli? teda mám poslanú žiadosť do poisťovne na schválenie ohľadne 2IVF, môžu mi to neschváliť?

mmirunda
26. čer 2012

@martina_81 no nechutná ( i když dělají se i příchutě, třeba malina, meloun,l pomeranč, citron a tak) ale měla jsem to jednou a myslela jsem že to hodím, takže od té doby jen tady tu rozpustnou, co jsem psala

mmirunda
26. čer 2012

@cisielko Tak můžou ti všechno, ale podle mě si nemůžou doktoři dovolit nebrat pacoše co jsou u Všeobecné zdravotní pojišťovny

mmirunda
26. čer 2012

Táááák a rumíček do mě zasvištěl a v bříšku se něco děje. S takovým tempem ( ještě pár dní zpoždění) a je ze mě řdnej alkoholik. Od neděle jsem vypila malou plácačku rumu ( dva panáky jsem dala ale chlapovi 😀 )

martina_81
26. čer 2012

@mmirunda ty příchutě jsou snad ještě horší. 😒 A není ta rozpustná moc drahá?

mmirunda
26. čer 2012

@martina_81 tak je dražší, ale zase se toho tolik nedává 😉

mmirunda
26. čer 2012

a jooo holky, mrknu Vám na ten doplatek na to Ovitrelle. momentíček 🙂

martina_81
26. čer 2012

@mmirunda zkusím na to kouknout, určitě to nebude tak drahý jak ten Profi-lact. 😒