1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no a u dvou je vetsi sance ze se aspon jedno uchyti sance na dvojcata zase tak velka neni ..... Ale taky bych je moc chtela 🙂

mmirunda
28. čer 2012

Tak včera jsem se tady tak nasmála a dneska je tady nějak mrtvo ☹

danny38
28. čer 2012

@marmina Budu tady s vámi pořád a budu na vás dohlížet jako anděl strážný, není většího přání než aby jste všechny snažilky co tady jste, dosáhly svého vytouženého snu, miminka 😉 Všechny si to za svou touhu, statečnost a bojovnost moc zasloužíte :-*

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla mě by taky nevadili, aspoň bych to za pár let nemusela podstupovat znovu, celé IVF a ty peníze a tak

mmirunda
28. čer 2012

Jojo za chvilku si tu budu povídat sama se sebou, všechny utečete někam do "Termín porodu .......2013" ☹

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda nooo prave a mela bych uz idealni pocet deti ale jasne ze i za jedno miminko budu moc rada .... Uz mam doma princeznu 🙂 a co mrcha uz tak netrapi ?

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda noo to se neboj ja bych se teda taky rada pridala to TP 2013 😀 doufam ze to ale vubc stihnu 😀

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla Taky chci princeznu, ale jak už jsem jednou psala, beru všechno 😀 😀 mrcha je nějak slabá, skoro nekrvácím, tak pochybuju, že sebou vzala tu cystu, ale křeče mám pořád, chvílemi si musím čupnout. teď mě hlavně sere rýma 😠 😠

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla Joooo stihneš, ale já se nikam už asi přidávat nebudu. Už takhle moc nestíhám dvě diskuze ( mnou jednu soukromou založenou, kde už jsou skoro samé těhule a a hlavně nemůžu tam s nima řešit to co tady s Vámi - nechápaly by to ) a pak tady tuhle. Stejně se tady ještě moc neorientuju a znám pár holek 😉

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda jooo to ja ted pri te ms mela rymu a v krku me bolelo a smrkala jsem jak o zivot a jak mrcha skoncila najednou nic 😀

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla takže myslíš, že když skončí mrcha, skončí i rýma jo?? Kéž by ... takhle nemůžu v práci expedovat a to mám teď o víkendu dvanáctku, a příští týden taky 😠

marmina
28. čer 2012

@danny38 jj, potřebujeme povzbuzení
@mmirunda holka, doufám že my všechny tady utečeneme do TP 2013!!! 😵 prázdniny utečou, a neboj v srpnu to tady roztočíme Mirečko! 🙂

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no me se ryma obevila z niceho nic a rani me bolelo v krku a jak mrcha odesla tak to zmizlo nevim co to zas melo byt 😀 i kdyz porad spinin a sem tam mam krece bez intimky se neobejdu je to pekna pruda doufam ze ro brzo prejde uz je to tejden

malinka_02
28. čer 2012

@danny38 to je super!!Krásná fotečka..

malinka_02
28. čer 2012

@mmirunda jo toho že budu jak sud se bojím taky.. a zrovna na léto..
@pawlla to máš 8 kg navíc po jedné stimulaci??

malinka_02
28. čer 2012

@mmirunda já neuteču 😉

pawlla
28. čer 2012

@malinka_02 jo mam cvicim jim zdrave a stejne mam na bruchu desnej spek tak beru prednisou uz par mesicu a to udela hodne a ta srimulka tomu jeste pridala takze 8 kilo nahore ani nevim jak ani cviceni nepomala 😖

mmirunda
28. čer 2012

@marmina To bude aspoň mejdan 😉 ♥

mmirunda
28. čer 2012

@malinka_02 😉 to jsem ráda

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla
@malinka_02 tak já mám tak dvacet kilo nadváhy i bez stimulace holky, takže buďte v klidu 😖

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no tak asi tak jako ja snazim se to drzet tak na te vaze nebudu tu psat ani kolik 😀 😀 Ale ted se to neda proste at delam co chci hodne jsm pribrala jak jsem ckala malou 18 kilo pak jsem to shodila a ted zase t y hormony to se neda cvicim a stejne to je nanic se na to .....

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla já teď nedělám nic 😅 😅 flákám se a mám to na háku a pak si stěžuju 😔

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda nebrala. nepřibrala jsem ani kg ale 2kg jsem shodila. po prednisonu se přibírá hodně?

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 jj přibírá ☹ jsou to kortikosteroidní hormony. bereš ho?

pawlla
28. čer 2012

@zaneta2 no po tom roste taky ten spek na brise je to tam i nekde napsane nooo nic prijénejo to neni ale jestli to pomuze k mimi budu to buset vydrzet 😀

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda ne. vůbec jsem ho neměla a ni nebudu brát. asi záleží jak stimuluješ ne? asi jsem měla ten protokol jiný. přesně tomu nerozumím 😀

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 já tomu taky nerozumím, ale Gogela u mě o žádným Prednisonu nemluvil. Ráda bych se mu vyhnula ☹

zaneta2
28. čer 2012

@pawlla já teda nemám zkušenost. nebrala jsem ho. ani jsem při celém ivf nepřibrala, ale shodila jsem 2kg. nevím jak je to možné ale čekala jsem že něco naberu,a upřímně by mi to ani nevadilo. jak píšeš co bychom pro naše mimi neudělali 😉

malinka_02
28. čer 2012

@pawlla no to mám to samé co sem vysadila HA tak sem přibrala 10 kg část je asi z vysazení, část z listovky s bečkama.. A taky mám vše na břiše. Cvičím jím skoro jen ovoce a zeleninové saláty a taky nic.
@mmirunda no mě by stačilo sundat těch 10 kg..Ono se ale přibírá i po jiných hormonech.

zelvik
28. čer 2012

@malinka_02 Já taky chodím k Řezáčové. Nevím, já měla tu cystu cca 5cm a nevěděla jsem o ní, tak nevím, jestli může bolet. Ale klidně ano, pokud někde někam tlačí...