1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
8. črc 2012

@janulkaa23 takže Ti odsají ještě nezralá vajíčka při IVM? My to s dr také probíraly, ale prý jsem na to stará... 😀 Hodně štěstí, kdybys cokoli potřebovala, písni...a kdybys chtěla k nám do tabulky, písmi @marmina do IP 😉
@marmina to je krásné, co jsi napsala, moc děkuju, však nás se @zana21 budete brzy následovat 😵
@malinka_02 to je dobře, že se svatba líbila 😉

malinka_02
8. črc 2012

@marmina děkuju moc za podporu už aby bylo zítra..
@sheronka čárečky je určitě silnější!

malinka_02
8. črc 2012

@rory_g jo bylo to krasny a mm chytil podvazek. letěl přímo na nej tak gratuluji by to miminko 😉 mohlo vyjít

rory_g
autor
8. črc 2012

@malinka_02 jooo tak to je jasné 😀

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g jjj, vysají mi nezralá vajíčka, ty nechají dozrát a oplodní je. Jsem prý mladá a hormony by u mě mohly vyvolat hyperstimulační syndrom, tak to nechtějí riskovat. Co znamená být ve Vaší tabulce??

rory_g
autor
8. črc 2012

@janulkaa23 na předchozí stránce je tabulka, kde Marminka hlídá, co se komu právě děje, abychom se pořád nemusely ptát 😉 To je super metoda, já jí právě chtěla, při klasika IVF jsem měla jen jedno vajíčko, co se neoplodnilo, ale je mi 32 😝
@verry na zítra hodně štěstí a @zana21 nám samozřejmě také, třeba se potkáme 😀

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g super metoda to je, ale je tam o malinko nižší % úspěšnosti. No sem na to zvědavá 🙂 kolikrát si už byla na IVF?

mmirunda
8. črc 2012

Holky, jsem zpátky doma. Víkend naprosto luxusní 😵 😵 😵
@zana21 strááááááášně moc gratuluju k testíku, je krásnej 😉 😉
@sheronka taky si myslím upřímně, že čárečky sílí 🙂
@pawlla Jééé super, urychlilo se ti to. budu na tebe zítra myslet a dej vědět, jestli tam byl google 😀 😀

rory_g
autor
8. črc 2012

@janulkaa23 já byla jen na tom jednom, nepovedlo se, nedošlo ani k ET...

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak to mě mrzí, já jdu 18.7 do gennetu, jelikož 20.7 doberu antikoncepci, udělají mi ultrazvuk a řeknou co a jak. Docela se bojím toho zavádění těch vajíček, kámoška na tom byla a říkala mi, že to zavádí s plným močákem :(

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g Tak to mě mrzí, já jdu 18.7 do gennetu, jelikož 20.7 doberu antikoncepci, udělají mi ultrazvuk a řeknou co a jak. Docela se bojím toho zavádění těch vajíček, kámoška na tom byla a říkala mi, že to zavádí s plným močákem :(

zana21
8. črc 2012

@rory_g Třeba jo, já plánuji tam dojít tam po půl osmé 🙂 A ty? Pevně věřím, že hodnoty obou dvou budou krásné a @marmina nás šoupne dolu. 🙂 Jen pomyšlení je krásný pocit a co skutečnost 🙂 Já jsem si říkala, že už by bylo na čase, aby tam byl někdo z gennetu 🙂
@janulkaa23 A ke komu chodíš?
@mmirunda Děkuji, to bylo tak intenzivní jako bys mi to řekla u ucha 🙂 krásný 🙂

rory_g
autor
8. črc 2012

@janulkaa23 vůbec se neboj, pokud jsi uvolněná, tak skoro nic necítíš 😉 Holky tady na tom byly, tak poreferují 🙂
@zana21 já nevím, každopádně do půl deváté, jen netuším, jak to zvládneme, jestli nebudou zácpy 😉
@mmirunda vítej zpět 😵

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zana21 k doktorce Kosový zatím, ale toho 18.7 už půjdu prý k někomu jinýmu.

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g To by bylo fajn, kdyby mi někdo poradil a uklidnil mě, kámoška mě moc neuklidnila :(

mmirunda
8. črc 2012

@rory_g Bylo mě po Vás smutno, ale měla jsem se fajnově

zana21
8. črc 2012

@janulkaa23 Tak tu vůbec neznám a chodíš do Prahy nebo jinam?

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zana21 do Prahy u Florence 🙂 na Letný sem byla pouze na cukrovce

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g Prosím Tě už týden mě pobolívá podbřišek, jsem unavená a moje menses trvala půl dne, test negativní. :( Myslíš,že mám jít zítra do gennetu nebo ke svýmu gynekologovi?? Nevím zda to nemlže být tou antikoncepcí..

rory_g
autor
8. črc 2012

@janulkaa23 Ty chodíš do Archy? Tam chodí i @rox...já a @zana21 chodíme ne Letnou, k dr. Langerové 😉
Jak dlouho bereš tu antiko? No jestli jsi objednaná, jdi do Gennetu, jinak ke svojí dr, kdybys brala třeba Utrogestan, tak by to mohlo být z toho, ale takhle je to divné...A byla jsi třeba na inseminaci, nebo rovnou jdete do IVM? Protože jinak je ET podobný právě inseminaci 😉

rory_g
autor
8. črc 2012

@mmirunda to je dobře, pročistila sis hlavu a užila si, to víš, v těhu si toho moc neužiješ 😉 😀 😀

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Jdeme rovnou na IVM, antiko beru od prvního dne menses, netušila sem, že bude trvat jen půl dne. Utrogestan sem dobrala a druhý den sem to ráno dostala. No právě, že nejsme ojednaná do gennetu.

mmirunda
8. črc 2012

@rory_g Tak v těhu možná ještě jo, ale pak už ne 😀 😀

verry
8. črc 2012

@marmina děkujůůů 😉

verry
8. črc 2012

@marmina zítra dám vědět 😉

pawlla
8. črc 2012

@mmirunda ahojky no prave bojim bojim co mi reknou proc jsou najednou tak akcni nemuzu uz se dockat zitrka az budu vdet co a jak

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 ahijky me ivf vubec nebolelo nemusis mit jako uplne plnej mocak jen je lepsimaspon hodku predtim nejit curat lepe se pak nastroj dostane skrz cipek ale ja to ani necitila vubec to neboleleo nemusis se bat jo a k tomu menzes mozna se to jeste rozjede uvidis

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla To si myslím, že už nerozjede, přeci jen už je to přes týden. Já když sem to minulý týden ráno dostala, večer jsem ještě malinko krvácela tak sem si první tabletku antiko radši vzala a od druhýho dne nic, jen mě bolí podbřišek a pravá strana jako slepák.:(

mmirunda
8. črc 2012

@pawlla ä rovnou jedete do Brna a nebo jen voláte?? Taky jsem napnutá jak guma od spoďárů 🙂

pawlla
8. črc 2012

@janulkaa23 no to ja znam me bolely strany obe tak uvidis co ti na to rekne dr. Ale neboj dobre to dopadne