1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
11. črc 2012

@mmirunda Holka tak to jsme na tom uplne stejne, ja musim byt porad taky vysmata a spokojena, jakmile mam spatnou naladu (treba kvuli praci, nebo me boli hlava) tak je zle. Tohle se rposte doma nesmi. Kdyby me nechal bejt, ale on do me zacne vandrovat a uz se pochopitelne pohadame, ti chlapi to v tech hlavach fakt nemaji v poradku. 😒

malinka_02
11. črc 2012

@zaneta2 tak držím palce!
@mmirunda jo je to kříž s chlapa.můj teda nepije denně ale v pátek jich dá 8-10 a v sobotu to samy..doufám že před OPU nebudem nikam chodit tak pít nebude, ale..a já se zeptala v caru teď jak je to s alkoholem a doktor se začal smát že pokud nepřijde v takovém stavu že by nedal sperma tak dobrý..No tak já myslela jak mu řekne ježíš to snad vydržíte měsíc napít a on tohle.

Jinak u mě MS furt nikde i přes 3 denní křeče a dnešní pokles BT..a to už neměří jen dnes kvůli MS..když na tu mrchu cekam tak nepřijde..

zaneta2
11. črc 2012

@mmirunda nesmíš na to myslet, ikdyž je to těžké. nejlepší se nějak zabavit, tak jako já být v práci a pak víkendy strašně rychle utečou. jsi šikula že jsi to zvládla a budeš to umět pro sebe 😉 doufám že se taky brzo dočkáte a že vám to vyjde na první pokus 😉

malinka_02
11. črc 2012

@rox můj zas přijde domů a mlčí a když si s ním chci povídat po celým dnů sama v kanclu řekne že chce mít klid a mlčí .. neměli sme být radši na ženský? 😉

rox
11. črc 2012

@mmirunda Ty mu pichas pregnyl?? To pomaha na spermijky?
@kiwisek Ten muj taky slemta furt pivo, na obed pivo, pred tim nez jde domu tak 1-2, a doma si jeste otevre 1-2 plechovky. My mame spermio vyborny, takze to by mi nevadilo,ale myslim si , ze kdyz tak chlap slemta pivo a nedokaze si ho odpustit, tak je proste alkoholik. sice neni ozralej, ani v nalade, je v pohode, ale je pro me alkoholik. Kdybych ja denne vypila jen jednoho panaka vodky jak by se na me koukal? stejne.
@sheronka -ano me pichalo!

zuzij
11. črc 2012

@malinka_02 no můj manžel si zase nejradši povídá s PC - je to IT jak vyšitej. Takže přijde z práce, zapne PC a jede nějaké svoje hry 😀. Abych mu ale nekřivdila tak si se mnou i povídá nebo se díváme na TV...a tak. Ale prostě chce mít vždy chvíli klidu pro sebe a potom se s ním můžu bavit a on dokonce vnímá 😀
Chtěla jsem se zeptat, neříkal vám doktor něco o tom kdy naposledy před OPU můžete sexovat? mě k tomu zatím neřekl vůbec nic

zana21
11. črc 2012

@sheronka tak já byla na krvi až dnes jako ty. 🙂Tak doufám, že se výsledky dozvím již dnes, sestřička mě strašila, že i třeba až zítra ráno. Já se snad té pozitivní zprávy nedočkám 🙂 Čárečka krásně sílí, to je skvělá zpráva 🙂 Moc moc gratuluji, potichoučku samo, ať to nevyplaším 🙂
@marmina Malý to určitě zvládne, trocha breku bude, ale je to určitě šikulka po mamince 🙂

rory_g
autor
11. črc 2012

@zana21 mě řekli po půl čtvrté, to je ještě neměli, ale o hodinu později už jo, těším se na ooobr hCG 😵

rox
11. črc 2012

@malinka_02 Ja to rikam uz 10 let ze chci manzelku - bude prat, varit, starat se o me.....
@malinka_02 Jinak ja mam rada klid, celej den zatezuju mozek a chci mit aspon doma klid a ticho - a ten muj furt mluvi. Furt. K nezastaveni. A kdyz mu reknu aby aspon 10 min mlcel tak to vydrzi 15 vterin a je to nanovo 🙄
@zuzij me nerikal nic, ale chteji 3 denni abstinenci. Takze chlap abstinuje a ty jdes za sousedem 😀

zuzij
11. črc 2012

@rox to by jste si asi měly s malinka_02 prohodit protějšky a byla by spokojenost na obou stranách 😀...dělám si legraci.

kive76
11. črc 2012

@rory_g ahojky, máš pravdu ty změny jsou šílený,nejdřív mi ráno dvakrát se vůbec nešlo přihlásit, a ted tohle... 😢

zana21
11. črc 2012

@rory_g No, pevně v to doufám. Zatím si to těhotenství pořád nějak nepřipouštím, čekám na tu krev. Kěž by bylo vše v pořádku 🙂

rory_g
autor
11. črc 2012

@kive76 no, asi než si na to zvykneme, tak budeme muset hledat buď přes oblíbené, nebo kam jsem přispěla, podle toho jsem nás našla já 😖 Kdyby se do toho aspoň nepletly ty soukromé, je to fakt hrozně nepřehledné, podle mě ty kategorie, co byly, bohatě stačily 😝
@zana21 určitě bude, jak jinak??? Dělala sis další testík? Já včera radši jo 😅 😀 A jsi objednaná k dr, nebo se teprve budeš objednávat?

zana21
11. črc 2012

@rory_g Testík jsme si pro jistotu dnes dělala a čárka byla krásně silná 🙂 Nene, nechtěla mě sestřička objednat bez výše HCG a to potřebuji se k ní dostat do konce července, protože prvních 14 dnů v srpnu plánujeme dovolenou. Tak doufám, že tam ještě místočko bude 🙂 Ty už za 13 dní, závidím 🙂

mmirunda
11. črc 2012

@rox Jojo píchám, zjistili mu že má má,o testosteronu tak toto by prý mělo zvýšit tvorbu, tak pícháme každej pátek po dobu šestí týdnů .... zatím to na něj působí tak, že je protivnej až běda 😠 😠

mmirunda
11. črc 2012

@rox jinak taky je u mě alkoholik, i když se neopíjí, ale musí denně mít tu svoji hladinku 😠

mmirunda
11. črc 2012

@zaneta2 snažím se no a taky doufám ...

ivapo
11. črc 2012

Holky.. Dnes sem kolem 10 tě trochu zaspinila.. Jednou.. Ted dobře.. Ale pobolívá me břicho.. Spíš mezinoží.. Jako před Menzes...a pícchlo me dost v břiše Ach Jo.. Snad se bojim zbytečně!!!!!! 😕

ivapo
11. črc 2012

@ivapo 12tt

rory_g
autor
11. črc 2012

@zana21 ona se vrací 24. z dovolené, tak držím palce, aby měla volno 😉
@ivapo určitě to bude v pořádku, třeba to bylo jen po tom včerejším vyšetření, lehni si, buď v klídku a bude dobře 🙂

malinka_02
11. črc 2012

@zuzij přesně sem se tady na to holek ptala protože nám neřekli nic a prý tak 3-7 dní..já bych nejraději nesledovala vůbec abych nedostala mocak ale prý to taky je blby aby byly sběrnici čerstvý..
@rox přesně..no tak to já sem spíš jak tvuj chlap..já po celým dnů ticha přijdu a potřebuju si povídat a sem k nastavení..

pawlla
11. črc 2012

@malinka_02 zkus neco horkeho na brisko me to pomohlo a taky pomaha koupel s medunkou
@ivapo hlavme klidnek nestresuj se a odpocivej

rox
11. črc 2012

@malinka_02 S mym chlapem se ale povidat neda 😀 😀 😀 Jeho muzes jen poslouchat, pac te nepusti ke slovu 😀 😀 😀 A u toho doma beha s hadrem v jedny ruce a s vareckou v druhy a nadava, jaky je doma bordel.....kdyz nad tim tak premyslim, tak ja doma vlastne manzelku uz mam 😀 😀 😀

pawlla
11. črc 2012

@malinka_02 tak jsou i jine moznosti jak to dostat ven aby to pak mel cerstve 😀

saraha2
11. črc 2012

@pawlla no tak supééér!!!!

pawlla
11. črc 2012

@saraha2 no jo ale bojim se jeste mi maj zavolet kdy jsem obednana presne na ten utz a jsem z toho nervni ani usnout jsem nemohla vecer

saraha2
11. črc 2012

@pawlla nebooj!!už se přibližuješ!!! 😉 tak se snaž být v rámci možností klidná-vím,že se to pěkně píše a radí a hůř udělá,ale i tak!!!!!a za chvíli napíšeš,že startuješ!moc se na to těším!!!

saraha2
11. črc 2012

já vás prosila,at toho moc nepíšete a vy vůbec neposloucháte děvčata!! 😀 😀 😀 sestřičku jsem před chvílí vyprodvodila,tak si jdu něco podělat a dočtu zbytek 😉 včera se dívala,jak manžel píchá,tak koukala! 🙂 dnes to bude nadvakrát..chjoo..ale už poslední před pregnylem..

janulkaa23
11. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy jj už se těším a doufám, že to bude pozitivní zprávička 🙂

zana21
11. črc 2012

@sheronka Tak už máš výsledky krve? 🙂 Jsme nedočkavé 🙂