1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
16. črc 2012

@malinka_02 no embryoložka říkala,že když jsme AH posledně neměli,že by ho te´d dala..takže pokud bude na co to dát,tak bude 😉 vůbec se nezmínila,že obal už je porušený od ICSI...
@zana21 no minule bylo taky 8vajíček...takže zatím stejně...
@ramdy mooc pěkně jsi to napsala!!taky jsem byla taková plná elánu,že hurá do dalšího boje hned..ale jak jsem v tom,tak to víš,že červík hlodá....
@martina_81 tak přeji to nejlepší uhnízdění a samozřejmě //!!!!!!!!!!
@rory_g krásná hodnota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ramdy
16. črc 2012

@pawlla no tak doufala jsem, to vyjde, ale to je život a k němu to rpostě patří a možná to je lepší, když to není tak snadné, aspoň si to tak nějak víc uvědomujeme a pak k tomu přistupujeme i jinak, tak nějak líp. 🙂

ramdy
16. črc 2012

@saraha2 ale to víš, že hlodá, to by asi nebylo ani normální, ale ty to zmákneš, uvidíš a za chvilku tady budeš mít fotky miminek

evikj33
16. črc 2012

@saraha2 Gratuluju k snušce,tyto budou určo supr kvalita,zrály pořádně.Držím pěsti at máte krásná Embryjka 😉

zana21
16. črc 2012

@rory_g Jé, tak to ti závidím, krásně roste 🙂 Určitě je vše v pořádku, také mě občas píchne, pořád si říkám, hlavně neplaš 🙂 🙂

rory_g
autor
16. črc 2012

@saraha2 děkuju, bylo to 24DPO 😅 Ať už je příští úterýýý 😀

pawlla
16. črc 2012

@ramdy no jo ja vim ja taky ted cekam na druhy pokus po to prvnim jsem teda byla dohne znicena a jsem rada ze uz muzem jit do druheho cekam uz od dubna

pawlla
16. črc 2012

@saraha2 ahojky 8 vajuch je super moc drzim palecky at se oplodni a at se jim u tebe libi

saraha2
16. črc 2012

@evikj33 děkují! 😉 a co ty??jak se cítíš???jak se připravuješ na dvojitou radost????????
@rory_g nebooj!to uteče,jako voda! 😉 já bych tď čas trošku pozastavila nejradši... ☹ ☹ 😒

saraha2
16. črc 2012

@pawlla ve středu mám volat kolem 12-13hod..tak buete první,koho budu informovat 😉

rory_g
autor
16. črc 2012

@saraha2 vůbec se neboj 🙂 A jakto, že až ve středu??

saraha2
16. črc 2012

@rory_g jsem říkala,proč ne zítra a že by to bylo zbytečné,že by to byly teprve prvojádra,či co ☹ že nic konkrétního a zajímavého se zítra vědět nebude ☹

ivapo
16. črc 2012

@pawlla já měla byt v tě dolni tabulce 😉

evikj33
16. črc 2012

@saraha2 Cítím se stále stejně 😝 rano jsem musela na lačno na krev na Endo,jednou jsem objímala wc hned ráno doma a podruhé málem po vylezení z autobusu a to jsem jela jen 2zastávky.Jinak mám zatím dole 5kg a drží se to taky dobře nejsem žádny suchárek.Jsem celkem nervozní na UTZ + zhodnocení screningu jdu 23.7.Tak se začínám bát at je vše Ok.Jinak už jsme celkem srovnani se dvěma mrnouskama,už mám i tip na kočárek a čekám s drobnostma zda bude alespon 1holčička,už se začíná rodina sázet 🙂 .Ty bud optimistka bublinky budou ukázkové a 2pokus bude 100%Budete dávat 1či2?Moc držím pěsti a po tom supr silikonu to musí klapnout 😉

rory_g
autor
16. črc 2012

@saraha2 já myslela, že Ti aspoň zavolají, že se všechny oplodnily...

pawlla
16. črc 2012

@ivapo jej n jasne vidis zitra te tam supnu nejak jsi mi tam utekla 🙂

saraha2
16. črc 2012

@evikj33 dáme opět dvě..pokud budou 😉 a jaký kočárek se ti líbí??já kdyby byly dvě,tak mám vybraný icandy..ale už dávno teda..prot jedno je favorit joolz.. 😉 jsi ještě zhubla,jo???
@rory_g nevolají..posledně jsem měla OPU v pátek a měla jsem volat až v pondělí!a to mě řekli,že zůstaly 4 a že transfer bude v úterý..a to už byly jen dvě..

saraha2
16. črc 2012

@ivapo se ti s nama nahoře nelíbí??nebo co???třeba nám tam dodáš aspoň těhu bacílky,tak nespíchej pryč..jasný?? 😀 😀 😉

malinka_02
16. črc 2012

@zana21 jé už ve středu budou další dobré zprávy 😉
@saraha2 ono když tak strčí tu jehlu tak by měli vajíčka tím narušit a pak není třeba je "nařezávat"

evikj33
16. črc 2012

@saraha2 nam taky ze 13 oplodněných nakonec zustaly jen ty dvě vložené,ale jsou to šampioni 🙂 Ja mam v merku Tako duo Jumper,je širší 93,ale nás stejně do autobusu ani městské nikdo s dvojkama neveme a máme barák s garáží,tak ten prujezd nějak neřeším. 🙂

malinka_02
16. črc 2012

Holky já jdu ve středu na UTZ to budu 7DC tedy 6den simulace, jsou už tou dobou vidět folíky?

saraha2
16. črc 2012

@evikj33 to je to!!že s tím neprojdeš ani futrama! le ze 13ti dvě..že??já bych brala nějaké zmrzlíky...když už jsme dali icsi i picsi..já chci taky šampionky 😀 😉
@malinka_02 no jo,ale to by AH nemuseli dělat vůbec..víš jak..vyzkoušíme,uvidíme.... 😉

saraha2
16. črc 2012

@malinka_02 jo,jo..už se tam bude něco klubat,neboj 😉

ivapo
16. črc 2012

@pawlla o.k 😉

malinka_02
16. črc 2012

@saraha2 no právě nám říkal že to je spíš pro IVF bez ICSI. Já porávě nevím a ty už si měla vidět kolik folíků v tuhle dobu?

rory_g
autor
16. črc 2012

@saraha2 nám hned druhý den volali...no ale to nevadí, věřím, že se oplodní všechny a hlavně, že to dobře dopadne!

saraha2
16. črc 2012

@malinka_02 já jsem byla na ultrazvuku dvakrát..a pokaždé jsem napočítala 11...různých velikostí.pak už jen dorůstaly

ivapo
16. črc 2012

@saraha2 klidně budu tam i tam..... Dole klidně az se to narodí 😉

darazv
16. črc 2012

Ahojky holky napíšem vám moju skusenost,mam za sebou 1vf - 5 neuspešnych transferov pred ivf mi robili len genetiku a vyšetrili priatelove spermie- našli problem u neho že má malo pohyblive spermie tak hned hrrrrrrr do ivf,1ET-biochemicka gravidita,1KET- neuspešny,2KET- biochemicka gravida,,,tak doktor mi nasadil na 3KET prednison bez ohladu toho že nemam urobene imuno- neuspech,tak som si povedala a dost do piateho transferu nepojdem kým mi neurobia komplet testy že nekradnem tolko penazí!!! samozrejme mi na imuno,hematologii a znovu genetike nič nenašli tak mi navrhli 4KET- zase neuspech!!!som so silami v haji davam dlhu pauzu,,,idem niekde na dovolenku uplne vypnut,,,a to ani nehovorím že som z toho prednisonu za mesiac zbytočne pribrala 5 kí 😠 l takže holky vždy radšej urobit komplet testy a potom sa vrhnút do ivf pretože zbytočna strata penazi a o psychike ani nehovoriac,,koncom 8 mesiaca idem ešte na laparku a hysteroskopii a čo bude dalej iba ten hore to vie držte sa a budte silné inak to ani nejde,,,prajem vam uspešny transfer pa 😉

pawlla
16. črc 2012

@ivapo dneska nas nakazis jeste tehotenskym bacilem a zitra uz budes dole 🙂 a pak tam budem postupne vsichni