1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
28. bře 2012

@zana21 no, oni mě objednali na 15.5. a říkala nejméně 3 týdny předem jít na odběr, tak jdeme raději 5 týdnů předem 🙂 a to je hnedle po Velikonocích, já věřím, že nás vezmou oba

ahoj @vall83 taky na tebe budu zítra myslet!!! tak to jsem měla teda asi štěstí, taky jsem během stimulace vůbec netrpěla, až mě znepokojovalo, že mě ani netlačí vaječníky, jen dva dny po OPU břicho pobolívalo ale jinak fajn. Tak ať je brzy dobře!

saraha2
28. bře 2012

@verry já taky!máme stejnou dávku! 😉 to jsou dva prášky smíchat s jednou vodičkou..všechno vím,jen sama neudělám 😀 bude píchat manžel,dali mě malou jehlu-je stejná,jak u puregonu...tak uvidíme!no já zavřu oči,jako vždy a nějak mě to tam musí píchnout 😀

vall83
28. bře 2012

@verry
@saraha2
@marmina
holky moc vam dekuju a dneska se uz loucim....
PS: ale ste sa rozpisali, len hodinu som citala 😀 😀 😀

verry
28. bře 2012

@saraha2 to seš dobrá! já to radši přenechám....ikdyž jak jsem viděla jak jsem si dobala ty injekce v pohodě, tak si myslim,že bych to taky zvladla

verry
28. bře 2012

@vall83 zítra nám písni, jak to probíhalo 🙂 ale určitě to bude v pohodě 😉 tak dobrou, pěkně se na to vychrupej 🙂

rory_g
autor
28. bře 2012

@zana21 ještě jsem zapomněla - chtěla bych si míchat sama, takže bez pera...a chtěla bych Menopur nebo Merional, jsou bez nebo s minimálním doplatkem a srovnatelné kvalitou s Puregonem a Gonalem...jen je tu to nepohodlí bez pera. Tak uvidím, co na to Langerová 😉

saraha2
28. bře 2012

tak jdu do spršky a připravovat se na píchanec ☹ dobrou noc vám všem přeji a vall zítra at to dopadne úplně nejlépe!!!!!!

saraha2
28. bře 2012

verry já mám píchnuto!!!nešlo nám to odlomit,tak to chvíli trvalo,manžel se i trošku řízl tím,pak se mále píchl jehlou 😀 tak se prohlížel a říká:já jsem teda doktor,jak sviňa..dopíchanej celej 😀 já tady úplně brečim smíchy...hlavně,že už to máme za sebou 😀

saraha2
29. bře 2012

@vall83 moooc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
29. bře 2012

@verry tak jak ty jsi zvládla píchanec????????vall už to bude mít dnes za sebou a nás to teprve čeká ☹ bojím,bojím

verry
29. bře 2012

@saraha2 jo joo, kamoška píchla! tak dobrý 🙂 🙂
to jo, ta se má-už to má za sebou a chrupe si 😀 ale my zejtra touhle dobou už to budeme mít taky za sebou 😉

nemorosis
29. bře 2012

@plumeria Kampak jsi se ztratila? Doufám, že druhá čárka zůstala a všechno se uklidnilo!

nemorosis
29. bře 2012

@saraha2 @verry Holky, držím pěsti, ať to máte zítra rychle za sebou a hlavně hodně vajíček! Budu na vás myslet. 🙂

verry
29. bře 2012

@nemorosis ahoj,jak ty?? máš už potvrzené tehu od dr.??

saraha2
29. bře 2012

@verry no doufám,že to půjde rychle a nevezmou mě třeba až po obědě!ale to asi né,že??
@nemorosis moc děkujem!!!!

nemorosis
29. bře 2012

@verry Nene a ještě dlouho ne. Jdu až příští pátek. V našem CARu mají na všechno času dost, ale aspoň už bude vidět malá ještěrka. 🙂 Testy už si nedělám, protože žádné doma nemám a do lékárny jsem se nedostala, takže čekám a čekám. 🙂

zelvik
29. bře 2012

@saraha2 Jejda, koukám, že nás teda čekají pěkné věci🙂 Já mám zatím zážitek jen s Pregnylem, z loňska. Před IUI. Že jako doma to zvládnem. No já určitě ne, tak že se toho chopí manžel. Zkoumal to, co teda jako zvolí za postup a když mu ampulka s tím práškem upadla - NAŠTĚSTÍ - na koberec(takže do měkkýho), řekla jsem DOST a mazali jsme na gyndu (večerní pohotovost, naštěstí 5 minut od baráku) a nechala jsem to píchnout profíky 🙂🙂🙂

zelvik
29. bře 2012

@vall83 Čekám s ostatníma na zprávičky? Jaký to blyo? Povídej, přeháněj. 🙂 A hlavně odpočívej

saraha2
29. bře 2012

@zelvik oo!!takže můj manžel je vlastně úplný profík,že to tak zvládl 😀 no machroval,že to píchne,že na tom nic není,tak musel... 😀 ale to bylo:podrž mě to,at na to vidím..toto mě podej...no chlap.. 😉

saraha2
29. bře 2012

@zelvik taky čekám,až se nám ozve!!!!!!!!!to jsou nervy toto!!jen doufám,že už to má za sebou!!!!!!!

verry
29. bře 2012

@saraha2 mě dr. říkala že ty zákroky u nás v CARu dělají pokažde hned rano v 7.20 začínají. a vím,že když jsem tam byla včera kolem osmé, tak jsme čekali na dr. protože sestřička říkala,že má Dr. 2 zákroky... takže akorát dělala OPU
no, už abysme to měli za sebou.. 🙂 říkali ti kdy budete mít ET???

verry
29. bře 2012

@nemorosis aspon už to budeš mít zpečetěné! 🙂 až tam půjdeš 😉

verry
29. bře 2012

holky musím do prace, ale večer sem juknu,tak zatím pa paaaaaa 😉

saraha2
29. bře 2012

@verry Et?,tobě to říkali?,mě nic!§já ani netuším,kolik bude vajíček..no nic nevím ☹ ET asi až podle toho,kolik toho bude a jak se to oplodní,ne?no mám tam být do 8.30hod..takže po sedmé vyrazíme a budeme tam po půl osmé...protože zase materiál se už bere od 7.30hod,tak at tam manžel nemusí stát ve frontě 😉

verry
29. bře 2012

@saraha2 neříklai kdy bude ET, jen včera ten embriolog říkal,že tak 4-5dní po OPU. asi teda. Tak počítam asi v utery nebo stredu. Jinak já včera měla 6 bublinek z pravýho vaječníku, z levýho to asi nestihne povyrůst. No,kéžby se aspon oplodnili všechny 😵 😵
jinak my budem vyjizdet už v šest,taky máme hodku cesty.

saraha2
29. bře 2012

@verry tý br´do ty máš info teda!!já s embryologem ještě ani nemluvila!!prý s nama bude mluvit až po OPU-asi až podle výsledku a podle toho,až uvidí spermiogram...jinak asi budeme chtít prodlouženou kultivaci,takže počítám ET taky út-st..no nejpozději se to dělá pátý den od OPU,jen nevím,jestli jako první den se už počítá den OPU,nebo až druhý den od..tak ve finále budeme mít ještě i ET ve stejnou dobu!to by bylo super!!!!! 😉 kolik chcete zavést??

saraha2
29. bře 2012

jdu ke kamošce píchačce na čajík,tak doufám,že až přijdu,že už tu bude info od vall!!!!!!!

bes22
29. bře 2012

Ahoj holky, tak domluvena konzultace na IVF na pondělí, tak doufám že už to teďka půjde jak po másle, jak se říká 🙂 Bude nás to stát cca 15000,- což jde. Vyslíte, že bych mohla v květnu už jít na IVF? nebo jak to chodí? díky

rory_g
autor
29. bře 2012

@bes22 Ahojky, určitě 😉 Bude se teď už jen čekat na MS a dr určí, jestli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol, podle toho buď stihneš ještě duben, nebo to bude květen. Držím moc palečky!!! Kam chodíš do CARu?

bes22
29. bře 2012

Půjdu do Jihlavy. menstruace by měla přijít kolem 20.dubna, takže to bude až ten květen. Jen aby to vyšlo, zrovna v květnu to budou 2roky snažení a 2roky od svatby 😉 Co znamená dlouhý a krátký protokol? Když jste šli na konzultaci, dělali vám prohlídku?