1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
25. črc 2012

@malinka_02 Jéé, tak děkuji. Alespoň už vím něco konkrétního. Takže to, že ne dřív než za 3 konzultace je pro nás užitečná informace.
@ivapo Pohlaď bříško 😉

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla ty jo, já když te´d nad tím pořád tak přemýšlím, tak mám větší a větší strach 😖

malinka_02
25. črc 2012

Holky tak 6 embryek se porad drzi, maji 4 bunky.Ale embryolozka mi rikala ze tenhle den je kriticky a ze je mozne ze do zitrka se nektere vyvijet prestanou ze s tim mame pocitat, ze to je priroda.A pokud bude zitra vse ok budeme jeste cekat aby se vybralo to nejlepsi.

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda nooo mi to mluv a pripadam si blbe jak tak furt volam teda volala jsem tam jen v pondeli a ted ale stejne si pripadam blbe a mam strach at uz je patek nebo me klepne pepka

ivapo
25. črc 2012

@mmirunda to mi povidej.. Jak začarovaný kruh.. Nepochopím..

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Neboj pátek je tady coby dup 😉

mmirunda
25. črc 2012

@ivapo To já taky ne, ale už se ani nesnažím. Chlapská mysl je mi neustále záhadou a nikdy mě nepřestane udivovat. To já na sebe vždycky hned všechno prásknu, aby se mi ulevilo

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda taky nekd tem chlapum vubc nerozumim ale to same rikaji ono o nas 😀

malinka_02
25. črc 2012

@mmirunda ja se obavam ze ted se budeme bat uz furt..nejdriv co bude na dalsi konzultaci, pak testu pak IVF, narkozy, kazdy den o embryo, pak jrstli se chyti a kdyz jo tak cele tehu, pak porodu a nakonec se bojis cely zivot o sve dite 😉

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Jo to máš pravdu. Můj byl na mě včera neskutečně hnusnej. Má dnu a včera měl dnový záchvat a strašně ho to asi bolelo. takže já jsem byla na raně, na mě se vyřval ☹ a přitom já včera taky trpěla. 1DC je pro mě vždy utrpení, ale přišlo mi, že já nemám nárok na to aby mě něco bolelo a navíc se válím doma ( dovolená) a on chudáček malej musí pracovat 😠 😠

ivapo
25. črc 2012

@mmirunda viď.. Já taky.. Večer šel spát.. Ani neřekl dobrou.. Natož pusu... Ráno dává pusu dceři .. Popřeje ji je ji dobré ráno dcera se ozvala.. A co ma mince.. A on.. Později!!! Mala teda koukala! Ňo nechápu.. Myšlenky mi lítají teda 😖

mmirunda
25. črc 2012

@malinka_02 To máš svatou pravdu, tak raději na nic nemyslet a žít tím co je, teda přítomností a ne tím co bude 😉 Stejně to člověk není moc schopen ovlivnit

mmirunda
25. črc 2012

@ivapo To věřím, chudinka to v hlavičce asi nechápe co? A tobě to akorát přidává starosti. zatracená chlapi 😠 😠

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda noo zo ja jsem zase porad sama pac ten muj je v zahranici a vcera mi bylo tak s utno a kdyz jsem mu volala tak mi akorat rek ze vsak prijede ze nemam hystercit no fakt uklidneni jako blazen

ivapo
25. črc 2012

@mmirunda přesně.. A ona mami.. On tě uz asi nema rad? A já to nevím.. Snad Jo .. Jen že ty chlapy jsou občas divny... A představ si že slyšela od jedne tety jak si stěžovala moji segre že ji ten jeji mlátí.. Že na nej byla drzá... A mala mi povídá.. Mami a nesmí š taťku štvát. Aby tě pak taky nemlátil.. A já ji říkám .. I kdybych na nej křičela tak přece mě nemůže bit.. To se nesmí to se nedělá... Vidíš a ona by to brala že proste asi to on muže!! Mazec co? Ňo kdyz ho mala zlobí tak ji dá na zadek.. Tak vlastne proc nemůže dat na zadek ma mince ne? Pro ni logicke.. Vlasně ji by taky nemel dávat na zadek.. Logicky.. Deti se trochu smi podle něho bit.. Dat jim trochu na zadek a maminky ne? Ted v tom ma asi guláš mala!!

mmirunda
25. črc 2012

@ivapo To asi jo, fakt bych chlapovi liskla. Takhle malé akorát plete hlavu. Je to jasný, tohle je prostě dětská logika ☹ tak snad se chlap umoudří a vyklopí co ho trápí, jinak bych na něj asi uhodila ...

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla To mě by bylo taky strašně smutno ☹

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda no ja uz si zvykla jsem doma porad sama jen s malou moc znamejch tu nemam pac tu nebydlim dlouho a on je furt v trapu ale co uz ted je nejhorsi ten stres

ivapo
25. črc 2012

@mmirunda ňo já jsem jako včera večer uhodila.. A mlčel a mlčel.. Nebýt těhotná tak snad vyskočí z postele at mu dám pokoj a vypadni.tecka.. Ted nevím az přijde.. Jestli se mám dál vyptával nebo mlčet.. On jede po obědě s malou na ryby do zítřka..jenže mlčet... Já vím že přijde a nic neřekne .. Bude delat jakože nic včera. Dá pusu možna .. Rozloučí se.. Ale city nikde.. Je mi úzko. Fakt sem mu nic neudělali.. Nejsem protivná..byla jsem doted veselá.. On naopak ovikendu byl ten zlý opilec atda já nakonec jsem ta špatná... To mě poser 😎

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla A malá nechodí do školky??

mmirunda
25. črc 2012

@ivapo Noo tak to tak bývá i u nás ☹ chjoo děvče, to je mi líto, takováhle nálada je na prdlačku. Tak bych asi taky mlčela, ať si to probere v hlavě sám. U nás to někdy pomáhá. On se odejde projít, vyčistit hlavu a pak je to lepší ...

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda ne ne jeste je doma aspon ze tak jinak bych se zblaznila uz uplne

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Tak to jo a asi je hodná, když jsi tady tak často s náma 😉

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda jo ona je zlaticko je moc hodna a pekne si vydrzi hrat a miluje animovane pohadky to musim poustet porad dokola ..... No a taky se porad pta kdy bude mimi v brisku pac slysi jak o tom mluvime no nejak nevim jak ji to vysvetlit aby to pochopila

petris82
25. črc 2012

Dobre rano,preji vsem na dnesek hodne stesticka. @pawlla uplne jsme na tom stejne. jsem sama jako kul v plote,nikoho tu nemam a manzel furt pryc. Nesu to spatne,protoze 7 let to bylo obracene- byla sem pryc porad ja,jenze v lednu sem prisla o praci. Kamaradky jsou vsechny hoooodne daleko a rodina jeste dal ☹ Ale zase musim rict, ze vztah mame jako cerstve zamilovani. Ani si nepamatuju posledni hadku 🙂 jsme si vzacnejsi, kdyz se nevidime kazdy den. A uz jsme spolu pres 8let.

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Tak jí vysvětli, že chodíš k doktorům aby ti spravili bříško a tys tam mohla mít miminko 😉 princezna malá

pawlla
25. črc 2012

@petris82 no taky to tak mame ale na druhou stranu je mi hrozne smutno a nesnasim to vubec dobre
@mmirunda no prave nechci ona to pak bude vykladat na potkani a nechci aby se to vedelo pak by se kazdej jen vyptaval

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Hmm to je taky fakt, to mě nenapadlo 😖

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda no co uz chtelo by to zlepsit naladu a ne porad depkarit to ue uz neda

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Tak já ale nevím jak si jí mám zlepšit. Ufff naštěstí už mám doma vše hotovo, jen si umyju hlavu a prdím na všechno 😀