1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. črc 2012

@saraha2 my tě tady nedáme 😉

herbie
27. črc 2012

saraha2 snad se mrcha hnusna nerozjede drzim palce at v pondeli mas testik s // kurna musi!!!!

malinka_02
27. črc 2012

@mmirunda snažím se, ale už s enudím jak ležím 😀
@radina mě teda nenafukuje, ani moc ospalá po něm nejsem ..
@saraha2 držím palce aby mrcha NEpřišla! 😉

mmirunda
27. črc 2012

@malinka_02 Tak to si ještě pár dní hezky poležíš a budeš odpočívat 🙄 🙄

pawlla
27. črc 2012

@malinka_02 to je teda mas me utros uplne odrovnava at uz ho polykam nebo zavadim pokazde prosim cele dny a noci taze vecer ho zacinam brat tak jsem nadsena 😒

strapula
27. črc 2012

@malinka_02 ano dlho,lebo rastli pomalinky,ale dr povedala ze je to tak lepsie,lebo mnoho krat sa to uponahla a potom vznika aj ohss..tak som dala na jej radu..

strapula
27. črc 2012

@saraha2 drzim silno palceky a cakam na dobre spravy 🙂

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Modlím se, aby vajíčka měla v pondělí 10mm a já mohla jít na OPU. Dneska měla 4-5 mm a v pondělí by těch 10 mm mít prý měla.. tak uvidíme.. Vajíček mám hodně, takže potřebují pouze aby se zvětšila...

malinka_02
27. črc 2012

@strapula a to míváš normálně tak dlouhé cykly? Aby ti nepřišla MS mezitím?
@mmirunda no už mě to nudí, navíc zítra mi odjede manžel na celý den, to se ukoušu nudou..
@pawlla já sem ještě nezaváděla tak třeba to bude horší?

pawlla
27. črc 2012

@malinka_02 ja ho muzu uzivat jakkoliv a stejne je mi soufl jsem jako po 2 litrech vina ani auto ridit nemuzu jen spim 😀

evikj33
28. črc 2012

@saraha2 Tak co čekatelko,špinění?mrcha?nebo se to kapku zbrzdilo?Moc držíme pěstičky a prskáme bacilky 😉

saraha2
28. črc 2012

@evikj33 ahooj!!no na noc už jsem dala klasik okřídlenou..a byla čistá..ted mám intimku a zas..sice málo,je to světlé,ale je ☹ potvora...červená to zatím není...manžel je v práci,tak uvidím,jak to bude dál a frkla bych pak s ním do lékárny někam..jsem mu o špinění zatím nic neřekla,jen vám..tak bych musela s pravdou ven a že chci teda vědět,co a jak...pokud by tam něcco bylo,tak bych žhavila car,co dál.. ☹ ☹ pupek mám nafouknutej,natlakovenej..ale jestli to spíš nebude tím řízkem,kterým jsem se večer na žal nacpala 😀 😉

evikj33
28. črc 2012

@saraha2 Ja bych asi testla at vím,ale je to tvé rozhodnutí,někde v Car pokud špiníš přidávaj Utroš,nebo bodnou Agolutin(případné těhu podpoří,nebo se mrcha rozjede)Umně to trvalo 5dnu.Moc držíme vše co máme at se jen roztahuje ta opravená děložní peřinka,možnost to je že se po tom zákroku zakousávaj a peřinka trošku zašpiní,praskne cévka atd. 😉

radina
28. črc 2012

Ahojte kocky, tak po vcerajsom ubolenom dni s desnymi krcmi, zvysenou teplotou a bolestami, dnes to vyzera lepsie. Snad mi to vydrzi cely den. 🙂 .... drzte palce, dnes sa dozviem, kolko bubliniek prezilo od opu.

saraha2
28. črc 2012

@evikj33 kdybych měla test doma,tak už bych testila 😉 jsem si blbka schválně nekoupila,ať netestím zas jak šílená od 6tého dne a tak to dopadlo..no...uvidím,jak manžel přijede a frkneme tam...to víš,že taky chci vědět,co a jak 😉

mmirunda
28. črc 2012

Krásné ráno berušky 😉

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 Kočko myslím na Tebe od té doby co jsem protřela oči. A stále mačkám pěstičky jak o život 😉

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda to jsi moooc hodná!děkuji! 🙂

rory_g
autor
28. črc 2012

Ahoj holčinky, tak jak jste na tom?
@saraha2 jsem jak na trnííííí 😀 A co vy @mmirunda a @pawlla depky na ústupu? 😉 Pavli mě po Utroši nic není, když zavádím...
@radina až budeš volat, radši se na to zeptej, zatím hodně pij a jez hodně bílkovin, abys předešla OHSS...
@janulkaa23 určitě povyrostou 😵

mmirunda
28. črc 2012

@rory_g Ahojky zlatíčko, ale jo depky jsou na ústupu, ono je to fakt jak na houpačce, jednou nahoře a jednou dole 😉

radina
28. črc 2012

@rory_g Ja som vcera bola pre istotu v care, ohss nemam, nastastie. 🙂

rory_g
autor
28. črc 2012

@mmirunda no to jo, ony ty hormony a napětí a všechno, je to na psychiku hodně...ale jsme silné holky! 😎
@radina tak to je dobře 🙂 Já měla děsnou křeč po IUI a zrovna se stal zázrak 😀

radina
28. črc 2012

@rory_g Kazde telo je ine, neviem , ake bolesti by som mala, kebyze mam napr. 20 vajok, ked teraz pri 10 to bolo take zle 😖 ... tak ale co si my zeny nevytrpime pre babatko 🙂 chlapi by toto urcite nevydrzali 😝

pawlla
28. črc 2012

@rory_g ahojky jo dekpa pryc ale za to jedu na pohotovost boli me zub a dva dny jsem uz z te boleti nespala cekala jsem ze to prejde a ono nic tak tam proste budu muset tak mi drzte palce at to preziju 😖

rory_g
autor
28. črc 2012

@radina přesně tak...a asi to je ten důvod, proč mají děti ženy 😝 😀

rory_g
autor
28. črc 2012

@pawlla áááuuuu ☹ Chudinko, ať Tě to moc nebolí...já zubaře nesnáším 😖

pawlla
28. črc 2012

@rory_g no ja taky ne ale chtea jsem pred tehu mit vse v poradku tak jsem sla pred tydnem k zubarce a takhle jsem dopadla uplne mi znicila zub boli to jako cert a ted ma dovolenou tak jedu do nemocnice uz to proste nemuzu vydrzet

rory_g
autor
28. črc 2012

@pawlla no já nad tím také přemýšlela, ale nakonec jsem nesebrala odvahu a už teď se děsím, až tam budu muset...a ještě bez umrtvení 🙄

saraha2
28. črc 2012

@pawlla chuďátko!!tak držím palce,at to máš brzy za sebou a bezbolestně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malinka_02
28. črc 2012

@mmirunda se unudím! Manžel dnes odjel na chatu na turnaj co mají kdaždý rok a já se nudím!!! 😀 😀