1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 včera mi říkali před ET v CARu že u někoho nastupují nevolsnosti okamžitě třeba 5 den po ET 😉

martina_81
28. črc 2012

@danny38 když mně to přijde fakt hodně brzo. 😒 No uvidíme, třeba se fakt zadařilo. 😉

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 tak to už je teda sakra brzo. 😀

danny38
28. črc 2012

@martina_81 Stále držím pěsti a samozřejmě i @saraha2 😵

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 to víš že jo, to už je jasný 😉

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 do pondělka tomu prostě neuvěřím. 😉

mmirunda
28. črc 2012

@evikj33 No já to tady vůbec neznám. Chlap má barák na Palhanci, to je vedle curkovaru a u mrazíren Nowaco takže tady si teď lebedím. Vědět to včera, že tu kousek bydlíš, tak na kafe zajedu, včera jsem se celý den nudila ☹ Zítra už jedeme domů ...

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 A beruško, ty už jdeš v pondělí na krev? 😵 😵

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda no jasně, v pondělí to bude 14 dní od KETu. 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 tyjooooo to tak rychle uteklo? Doufám že i mě to bude takhle rychle utíkat 😉

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda taky mi přijde,že to uteklo rychleji, než poprvé. 😉 A jestli to vyjde, tak to bude vážně síla, protože ještě den před KETem se mě Jirka skoro snažil přesvědčit, že to nemá cenu, když jsem při zavádění Utroše vyjekla bolestí. Že když mám bolesti a uvnitř taky asi není všechno v pořádku,že to jsou vyhozený prachy. Tak jsem teda zvědavá. 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 že ten chlap tomu teda rozumí 😀 😀 že se tím neživí 😀 Já jen doufám, že si tady potom budeš hladit bříško a podporovat mě aby mi to rychleji teklo 😉

janulkaa23
28. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Moc Ti držím pěstičky, aby ses v pondělí dozvěděla pozitivní zprávičku 🙂 Já se v pondělí dozvím zda mi vajička dorostla na 10 mm a můžu jít na OPU..

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda a jak ráda Tě budu podporovat a vracet Ti (snad úspěšně) držení palečků. 😀 😀 Jinak Ti můžu říct, že díky těm bolestem jsem sama ten Ket považovala za ztracenej, nepřišlo mi to moc normální. 😖 Ale zase jsem si říkala,že když už je mají rozmražený, tak je nenechám jen tak vyhodit. A Jirka mi říká: "to zase zamrazej,ne?" No děs. 😀 😀

janulkaa23
28. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Prosím Tě kde na netu tohle všechno čteš o té MS do 10ti dnů atd?? děkuji

martina_81
28. črc 2012

@janulkaa23 díky a přeji též jen samé dobré zprávy. 😉 😉 Na 10 mm je málo,ne? Nebo Ty to máš nějak jinak?

janulkaa23
28. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 jjjj, já jdu na IVM víš, takže mi budou odebírat ještě nezralá vajíčka, která dozrají v laboratoři.

briuska
28. črc 2012

zajímavý sestřih videa z Pronatalu....od odběru vajíček po transfer....tak teď už si to umím představit, jak to asi vše probíhá 😉
http://www.doctor-tv.cz/play/video-ivf-od-ziska...

mmirunda
28. črc 2012
saraha2
28. črc 2012

@janulkaa23 tak různě 😉 zadám něco do vyhledávače a pak pročítám a nacházím 😉 😀

mmirunda
28. črc 2012

@briuska ty jo, mě teda to video moc neuklidnilo, vypadá to docela hrůzostrašně. Holky co už to máte za sebou, bolí ET?

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda neee to vubec neboli max jako bezne gynekologicke vysetreni

martina_81
28. črc 2012

@briuska tak to je fantastický!!!! Úplně mě přitom mrazilo. 😀 😀 Jen teda na konci se mi nezdá,jak si ta ženská lehá na lehátko, mě by přizabili už, kdybych si lehla na bok a ona se celá otočí a leží na břiše??? ale jinak to mají fakt moc krásně udělaný. a navíc hudba z Odložených případů, to taky nemá chybu. 😀 😀

briuska
28. črc 2012

@mmirunda mě zase naopak ....když vím, co mě čeká, jsem trochu klidnější 😉

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda co Ti budu kecat 😀 😀 , pro mě bylo nejhorší, když do mě strkal to zrcadlo, bylo to horší,než normálně na gyndě, asi tam potřebují hodně prostoru,tak to trochu bolelo,ale dalo se to. a když tam dával ten katetr,tak to jsem nic necítila.

mmirunda
28. črc 2012

@pawlla No na mě všechny ty přístroje a tak působí hrozně ☹ Jsem posera. Ale gyn.vyšetření mě nebolí, takže to snad přežiju a OPU prospím tak to bych to snad měla zvládnout

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Ty jo, to jsi mi neměla ani psát ☹ Mám strach jak sviňa ☹ ale tak jak bych potom chtěla rodit, že jo

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 A jak si teda po ET je potřeba lehnout? A hlavně to tam taky nějakou dobu musíš ležet že jo?

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda no právě,jak bysme pak chtěli rodit,že? (můj největší strašák - a že já vydržím ☹ ☹ ) Tak jestli zbožňuješ zrcadla při gyn. prohlídce, tak v poho. Já to nesnáším a tohle bylo trošku horší. No nechají Tě chvilku ležet na zádech (aspoň u nás), přisunou postel, srovnají ji do výšky lehátka a pak si opatrně přelezeš - celou dobu na zádech. No a pak tam ležíš, u nás v Sanusu nechávají 2 hodiny, ale někde jsem četla,že v jiných carech je to i míň.

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda právě,že z přístrojů mít strach nemůsíš, protože TY stejně žádný neuvidíš. 😉