1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 No porod je taky můj velký strašák, jsem prostě posera a bojím se bolesti, ale tak jinak to nejde a přežijeme to všechny, tak to holt zatím nebudu řešit. Zrcadla mi nevadí, ani mě to nebolí, tak to snad vydržím 😖 Ale i tak se teda bojím. Prvně injekce a to všechno a pak takovýhle hrůzy, no děkuji pěkně

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Ale teď díky videu si to budu moct představit 😀 😀 jsem koza, že jsem se na to dívala 😀

mmirunda
28. črc 2012

Holky, taky Vám přijde, že tu chybí @marmina ( maminka naší diskuze i když ji založila @rory_g ) Myslím na Tebe a přeji ať se máš fajn ♥

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda bolest mi až tak neva, když vím,proč to bolí. To je fakt,snad to přežijem. 😉 Náhodou mně se to video líbilo,hned jsem to poslala kámoškám,ať vidí, jak to probíhá. 😀 😀 Fakt to v poho zvládneš, Miru, neboj. 😉 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 S Váma určitě 😵 😵

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda jj, chybí, snad aspoň občas nakoukne. Ráno jsme tady přemýšlely o @rox, že už tady strašně dlouho nebyla. 😒

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 vidíš, tu jsem tady taky dlouho neviděla ☹ A hlavně spousty holek s tabulky, ani nevím kdo to je ☹

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda to si říkám vždycky, když na tu tabulku kouknu,že tam jsou holky, co mají napsaný něco v květnu a dál pak o ni není ani zmínka. Měla by to Pavla přefiltrovat. 😀 😀

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Taky si myslím, že by to @pawlla měla pěkně protřídit, ať se v tom vyznáme, protože se přidávají i noví lidé a tabulka už je přes půl stránky

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 aspoň budeš mít v pondělí o to větší radost 😉 Můžu se tě zeptat na takovou osobní otázku? Jak daleko ten utroš zavádíš, prostě normálně jako jiný čípky? Mě to nikdo neřekl ale když čtu že si vyjekla bolestí tak nevím jestli ho nestrkáš někam dál? A taky dost ze mě vyteklo 😝
@mmirunda mě teda zrdcadlo není příjemný nikdy ale mě teda zabolel ten katetr, uplně sem vyjekla a pohla se ale málo protože sem si rychle uvědomila že neníé dobrý pro mimi v katetru se hýbat..
Já sem si teda přelézala docela normálně, nejdřív nohy pak tělo, nikdo mi neřel že mám nějak extra opatrně ☹ to si vyděsila mě.. no a pak sem ležela hodku a čtvrt..

malinka_02
28. črc 2012

@mmirunda víš já už sem po tý době na tom tak že přetrpím cokoliv a myslím, že mi s vymodlenýma dětma pak přežijem i porod, když se konečně nějakého dočkáme..
Hokky sem se zamilovala 😀 http://kouzelnypelisek.cz/detske-pokoje

rory_g
autor
28. črc 2012

@mmirunda taky si myslím, že tu @marmina moc chybí..ale chápu jí...a doufám, že po čase nabere síly a vrátí se, nejlépe s těmi nejlepšími zprávami 🙂

mmirunda
28. črc 2012

@rory_g Taky jí chápu, samo že jo, ale je mi to docela líto. Snad se jim všem dobře daří 😉

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 Ty jo holky, neděste mě, jedné nejsou příjemný zrcadla, druhé katétr a teď se budu bát obojího 😀 😀 CO já kvůli tomu chlapovi ( samozřejmě i touze po miminku ) nepřetrpím 😔 😔

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 ty pokojíčky jsou krásný, ale ty ceny 😕

malinka_02
28. črc 2012

@mmirunda já vím ale třeba postýlka je transformer takže pak vydrží dítěti dlouho. A normálně skříň taky nestojí 3000..Tak to víš něco přetrpět musíme..

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 Já spíš přemýšlím, kde na to vezmeme penízky 😀 😀 ale tak budeme muset "obtáhnout" babičku 😀

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 si ně vyklepala, doufám, že sem toho mrnouse nevyklepala ještě při přelezaní na lehatko.. 😲

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 když mým snem je toto http://www.kocarek.cz/kocarky-Klups-Drevenapost... jen provedení s medvídkem 😉

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 normálně, kam dosáhnu. Ale já měla před KETem bolavej celej spodek a cítila jsem to i při zavádění toho Utroše,víš? Teď je to v poho. Ty jsi ten katetr cítila???
@mmirunda to je vážně v poho, to zvládneš. Já dneska psala Jirkovi,že mi je blbě a on mi na to odepsal "si teda ještě užijem,co?" chápeš to? a když jsem reagovala,že jaký my, když on je v poho, tak prý on pak bude muset snášet moje nálady. to mě teda zase dostal. 😀 😀 😀 A ve čtvrtek, když mi koukal přes rameno na test a viděl tam ty //,tak jeho reakce byla "takže to teď budeš 4 roky doma,jo?" co bys mu na to řekla? 😀 😀 😀

herbie
28. črc 2012

ahojte holciny zdravim vas mam sobotu rano tak jsem nakoukla a hned docetla saraha2 tak co? ja jsem napnuta na tebe jak ksandy 😀 jinak u nas nechavaji po transferu lezet jenom pul hodiny a pak sup domu, ale potom jsou narizeny prisny 3 dny lezeni jenom lezeni chodit jenom curat a sprcha nastesti jsem doma tak to bude dobry celej mesic budu doma haha pro jistotu. ten ultros se taky bojim zavadet auu dobry videa jak se ma pichat atd jsou na www.youtube.com doporucuju a napsat tam ivf injection ja se ucim z tech videii jak to vypada tak prvni tyden me bude pichat kamoska a pak tri dny pritel nastesti tu tyden nebude takze bude klid a nebudu mit nervi na nej. holky ted je tak protivnej ty chlapy to fakt nechapou cim si prochazime si pokady rikam ze chlap ma taky mrchu 😀 😀

herbie
28. črc 2012

jezis martina_81 tak ten tvuj je taky dobrej se tu smeju takze to ted budes 4 roky doma jo 😀 😀 😀 😀 😎 on je presne jak ten muj ale uplne ....

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 to má strach asi každá, ale určitě tam vydržel a hezky se zavrtává, neboj. 😉 😉

martina_81
28. črc 2012

@herbie ono nám ještě nedochází, že by to třeba fakt mohlo vyjít, víš? 😀

herbie
28. črc 2012

jak treba mohlo vyjit? TO UZ VAM VYSLO!!! neboj jsi tehu!!!

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 zabila bych ho 😀 😀 Ten můj mi to taky závidí, že se jako budu válet doma a on bude doma 😀

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda ty budeš doma zvracet a užívat si to,viď? 😀 😀

herbie
28. črc 2012

ty chlapy jsou fakt stejny ten muj to same rekl me ze miminko chci proto abych mohla bejt doma a prej se boji kdyz me on nasere tak abych ho neodvezla do ceska 😀 😀 😀 obcas neco vypusti, ze se nestacim divit.

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 No právě a až se miminko narodí, tak prý mi bude furt jenom spát a já budu vysedávat na koníkovi a kecat a budu mít veget 😔

mmirunda
28. črc 2012

@herbie a Tvůj chlap je Čech?