1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radula12
4. srp 2012

@saraha2
ahoj a kolikátý seš den 🙂 ?

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 jo ja jen doufam ze mi daj jen novyej rozpis a bude to teda o tech 5 dni drve a ne ze zas budu cekat mesic... A co miminko kdy mas jit na krev nebo tak? 🙂

saraha2
4. srp 2012

@pawlla neboj se!!tentokrát to dopadne určitě výborně!!!!!!!
@radula12 já jsem testila 9tý den po odpoledne 😉 a to byla sobota..

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 no ja uz se nenecham zas odbyt proste uz je to naplanovane tak to bude proste ted nebudu kvuli neschopne babe cekat zase mesic.

rory_g
autor
4. srp 2012

@saraha2 fakt se neboj, udělej ten test a budeš se hned cítit jistější 🙂 Zrovna dneska jsem viděla ve statusek holku, co měla hCG 24 nebo kolik a potom normální fotku z UZ 😉 Zkus si to projít 😉
@pawlla co to s Tebou pořád vymýšlejí? Za ty prachy by si Tě spíš měli předcházet...

pawlla
4. srp 2012

@rory_g no ja nevim nejspu schopni mi rict an kdy mam brat jake leky pac jsem se nejak nevesla do tabulky a dostala jsem ms o 5 dni drive coz by nemel byt prece problem

saraha2
4. srp 2012

@rory_g tak to já měla víc teda!!!!!! 😉 😀 v ten čtrvtek jsem měla o nějakých 30méně,než by mělo být,tak to zas taková hrůza není,tak doufám.....no pokud se dnes uskuteční ten nákup,tak určitě test koupím a nevydržím to..

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Beruško, chtěla jsem tě poprosit o to pero Puregon, jestli mi ho teda půjčíš ( a jestli se teda dá, jako že půjčit. tam se jen mění jehličky a náplně nebo jak? 🙂 ) Mohla by jsi mi ho v to pondělí donést, co ty na to 😉 Byla bych ti vděčná, aspoň bych nějakou kačku ušetřila. Vzala bych si ho rovnou do CAR sebou 🙂

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 a kdy jdes na dalsi odbery nebo tak, jasne urcite testni at vidis jak pekne to roste 🙂

saraha2
4. srp 2012

@pawlla já jim dám tabulku!!!!!!!!ať mě neštvou!!u nás je jedno,kdy to dostaneš..jestli dřív,nebo později..každopádně první den musíme zavolat..a je jedno,jestl MS přišla dřív,nebo později.....

saraha2
4. srp 2012

@pawlla v pondělí se dozvím další ortel..

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda ahojky jakpak to jde kdypak mas dalsi kontrolu ja musim zase v pondelu na utz asi me z toho trefi slak 😖

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda ahoj!!vezmu ti to!!!ano,ano..měníš jehličky a náplně jak do propisky 😉 vezmu ti to a ukážu.mám i jehličky nový u toho,tak ty vezmu taky,jo?vezmu to celé a ty si to probereš..

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 no tak urcite t bude uz pekne vysoke hcg mimiscimpotrebujou jen trosku casu 🙂 drzim palecky no ja se taky dozvim v pondeli co a jak ampritom uz jsme to meli tak krasne naplanovane

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Děkuju beruško, jsi zlatá, aspoň ěnco málo ušetřím 😉 Jehličky ti zaplatím 🙂 Snad mě v CARu nevytahají za uši, že jsem se na ně vyzbrojila 😀 😀 ale srát mě nebudou, zybtečně bych za to platila 😖 Pokud teda nakonec nebudu mít něco jinýho, ale ve zprávě mám Puregon, Menopur a Dipherelin, takl uvidíme. Ať jsem připravená na vše 🙂

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla Ahojky Páji. Jde to na h.vno, jsem v práci a strašně mě to tady neutíká a nebaví 😠 😠 . Já mám kontrolu ( nebo spíš snad začátek stimulky ) 13.8.. což je od pondělí za týden. To už mám donést zálohu, jen nevím kolik to je, budu tam muset volat. Tak oni tě takhle zase ženou na UTZ, jako by nemohly jen přepracovat protokol o pár dnů 😠

radula12
4. srp 2012

@saraha2 pevné nervy a hooodně štěstíčka !!!

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda no to tim ze jsem volala asistentce na ivf kterou mam uvdenou v rozpisu ja vedela ze mam radeji zavolat doktorovi pac ona byla uplne mimo nevedela ani kdo jsem kdybych tam nevolala 3 krat jak blbka tak by me proste nechali tak ja mam zacit brat leky 9 DC takze ve ctvrtek pac ms byla 1.8 a ket by teda mel byt o 5 dni drive teda 19.8 tak jsem zvedava co mi tam zase budou kontrolovat na utz uz me to nebavi jezdit furt sem a tam a ted kvuli takove babe co si neumi ani poradek udelat ve vecech od ted vse resim jen s doktorem

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda co chceš platit?? 😀 😀 😀 to mě dali vše k tomu!!!se z tebe picnu!!!!!!!!!!máš tam i letáček,nic jsem nevyhodila 😉

evikj33
4. srp 2012

Ahoj kecky 🙂 @martina_81 Tak co vzal tě dr. a co špinění už ustalo?myslíme na tebe a bublinku 😉 @saraha2 Tobě Hcg určo roste a za par týdnu poroste i pupík 🙂

saraha2
4. srp 2012

@pawlla u nás mluvíš vždy jen s doktorem-doktorkou...o těch asistentkách jsem četla na netu-koordinátorky,nebo co to..ale ani jednu jsem zatím u nás v caru nepotkala....

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda a nemas to napsane na zprave co jste dostali kolik budete platit? My to tam meli sup vzali nam kartu a hned jsme ted zaplatili za ket zase nejakejch 10 tisic a uz to vse mame zaplacene tak to snad kvuli 5 blbejm dnum neodlozi o mesic pac jestli jo tak od nich odchazime

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla Noo tak to potěš, jestli ji vyfasuju taky, se zlou se potážou 😅 😅 Já když se naseru, tak to jenom lítá 😀

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 no ja ji mela na tom rozpisu tak jsem myslela ze zavolam a ona mi proste posle nover rozpis o par dni posunutej no neeee vubec nevedela kdo jsem a uz mi chteláodebirat vajicka 😀

saraha2
4. srp 2012

@evikj33 kéž by.....uvidím,jestli dnes pojedem,tak koupím testík,at vím,na čem jsem..holky poradíte,jestli si mám v případě,že testík bude sílit koupit nějaké vitaíny??kys.listová,nebo něco?nic neberu...a ani jsem nic nebrala....tak něco na podporu?

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda vubec s nikym takovym nemluv nejlepsi je rvnou volat doktorovii kdyz se neco deje i kdyz je to jen blbost dr se jukne do pocitace a hned vi co a jak

saraha2
4. srp 2012

@pawlla je vidět,že ji tam platí na hov...no ne???nerozumí tomu,ale hlavně,že je asistentka 😀 baba jedna...

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla To bych se ti nedivila, kdybyste odešli 😖 tohle je fakt na palici. A hele dá se zaplatit kartou nebo musím mít u sebe hotovost?

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla Však já si nechám volat k telefonu jenom doktora a fertig

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda u nás se dá platit kartou,tak myslím,že i tam určitě!!je to tam novější a modernější 😉