1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
6. srp 2012

@pawlla je mi mizerne..Mrazacky by sme meli mit ale ted v srpnu do toho nrpujdem a v zari mam jit na pitomej veletrh a to vychazi presne na termin ket a nemuzu v praci rict ze ne..
@evikj33 vetsine lidi vysli testy driv a ja nemam ani ducha...
@radula12 a ty si stejnecjako ja 10 den po ET?Promin plete se mi to.Ja citim prsa jen ze spoda nq dotek a to mam pred ms a bricho v spbotu na ms vcera a dnes min a to taky mivam posledni cykly..Ale 10 + 4 pk to uz by minimalne duch byl.

evikj33
6. srp 2012

@malinka_02 Né nadarmo v car říkají testovat až 14den po ET asi ví že někomu se hcg rozjíždí pomaleji.Skus zas za 2dny testnout pokud mrcha nedojde,není nic jisté. 😉

pawlla
6. srp 2012

Tak jedu dom zbrna tak to nakonec dopadlo KET by mel byt v nedeli 19.8 vsichni meli radost ze tam budou muset byt v nedeli hlavne sestricka 😀 tak mam najednou takovy strach jestli to vyjde

evikj33
6. srp 2012

@pawla Huš už nezačínej s žádnejma negativama,nebu bude na holou.Hurá ket je zarohem,tak se hod do pohody a zrelaxuj 😉

mmirunda
6. srp 2012

@evikj33 Ona šla teprve z krve a fakt teda vypadá jak feťoška, má ruce plné modřin ☹

pawlla
6. srp 2012

@mmirunda takze jeste nevi vysledek jo ? Ja taky vypadam jak fetak uplne koukali v caru to mam od blbe sestry jeste z te nemocnice 😖

radula12
6. srp 2012

holky já mám na testu slabý stín 🙂 sice uplně slabý,ale něco tam jeeeeeeee 😀

danny38
6. srp 2012

@malinka_02 Určitě to ještě nevzdávej, dokud není ms tak stále nějaká naděje je 😉

danny38
6. srp 2012

@mmirunda Chudinka ☹ Taky na @saraha2 myslím a držím pěsti, očekávám dobré zprávy 🙂

evikj33
6. srp 2012

@radula12 NO tak sláva že by další těhu vlna,tak se drž a nepouštěj. 🙂

danny38
6. srp 2012

@radula12 To vypadá nadějně 😉

radula12
6. srp 2012

@evikj33 děěěkuju držím a budeme bojovat 🙂

radula12
6. srp 2012

@danny38 děkuju, ale je to fakt slabéééé,ale důležité je že mám naději 🙂 a je mi nádherně 🙂

radula12
6. srp 2012

@petris82 taky džím palce .... já dneska testla a je tam duch 🙂 ale to jsem nevydžela, nervy zapracovaly 🙂 ty jsi kolikátý den ?

danny38
6. srp 2012

@radula12 Určitě bude čárka sílit 😉

strapula
6. srp 2012

@radula12 drzim palce!!!! velmi silno!!! ktory den si po ET?

strapula
6. srp 2012

baby ja som len stvrty den po ET a strasne,ale strasne ma bolia prsia..mali ste to aj vy???

strapula
6. srp 2012

@pawlla urcite to vyjde,nepochybuj o tom a naopak tes sa z toho🙂

radula12
6. srp 2012

@strapula devátý 🙂 a moooc děkuju!

radula12
6. srp 2012

@strapula mám to od začátku prsa+podbřišek 🙂

strapula
6. srp 2012

@radula12 to aj ja a to je dobre znamenie,ci nie??

pawlla
6. srp 2012

@strapula diky no snazim se myslet pozitivne ale mam strach no,me prsa bolely taky uz par dni po ET

petris82
6. srp 2012

@radula12 to asi nebylo na me. Ja teprv cekam na mrchu abych mohla zacit dlouhy protokol. Ale moc gratuluji k dusikovi 🙂

mmirunda
6. srp 2012

@pawlla No vidíš, asi se zalekl, toho že bys je chtěla opustit 😉 Nám se to už taky blíží 😖

pawlla
6. srp 2012

@mmirunda no najednou se to zkratilo a uz jen 13 dni zacinam mit docela strach 😖 ... Tak tam byl google a s nim se slo normalne domluvit nez s nejakou asistentkou 😠

mmirunda
6. srp 2012

@pawlla Tak já se s Googlem taky vždycky na všem domluvím. Taky mám strach beruško 😖 Ani nevíš jakej

pawlla
6. srp 2012

@mmirunda jj on je rozumnej a vedel kdo jsem a co po nem chci ted mam strach z te horecky doufam ze to rychle vypotim

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak už jsem po ET doma 🙂 A děj se vůle boží 🙂

saraha2
6. srp 2012

@pawlla jů!!!tak gratuluju!!!!!!konečně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@mmirunda já ti dám fetoška 😀 😀 😀
@evikj33 jsem doma..se to trošku protáhlo,ale hned startuju pc a píšu 😉 táákže..hodnota je 580!!!!paní dr.říkala,že je spokojená,že po tom.... ted si nemůžu vzpomenut na to slovo,jak to řekla..začátku se to rýsuje moc pěkně a že je spokojená...dostala jsem ještě píchanec do zadnice - agolutin,že už by nebyl potřeba,že progesteron je dobrý,ale že radši..že to neublíží,tak raději že to píchneme...další kontrola v pátek a to bude ultrazvuk!!!!!!!!!!!!!ale že budeme rádi,když tam uvidíme tečičku..že pokud by se jí něco nezdálo,tak i vezmem krev..jsem kaput z toho vedra,tak jdu do vody-má 32st 😉

saraha2
6. srp 2012

@janulkaa23 pěkně odpočívej!!!!!!!!!!!!!