1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
8. zář 2012

@briuska já chci taky dopředu napraska těhu bacila...anebo pak těsně až pak taky budeme mít před výkonem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zatím první ultrazvuk při stimulaci nic moc ☹ ale mám v píchání na víkend zvednutý dávky, tak snad v pondělí to už bude lepší...

evikj33
8. zář 2012

@mmirunda To je super,neboj oni zabojují,vždy to prořídne a zustanou jen ty nej do peřinky.Ted už si hlavu nelamej,už to není v našich rukou.Věř a ono to dopadne skvěle 😉

mmirunda
8. zář 2012

@briuska Děkuju moc, děkuju za podporu, tak snad se to opravdu povede a prcci vydrží ...

mmirunda
8. zář 2012

@evikj33 Přesně tak, teď už to stejně nijak neovlivním, jen jim musím věřit ...

briuska
8. zář 2012

@kive76 tak jsem ti poslala první dávku 😀 😀 😀 ...a na pondělí držím všechny palce co mám 😎

evagy
8. zář 2012

ahojte bola som na 1ifv, včera mi vyberali vajíčka, z 9 vajok 7 schopných a len 1embryjko sa vytvorilo,
chceme isť na 2 ifv neviete kolko sa čaká..? lebo mne ide embryo na iui a jedno je velmi málo.

pawlla
8. zář 2012

@vall83 ahojky ja se pridavam a take gratuluji k holcice... Ono souziti s rodici neni nikdy jednoduche taky jsme meli neco podobneho a jsem rada ze jsme ted sami mam klid a nestresuju se porad s nima 😀

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda ahooojky ale neboj to bude dobre ono staci jen jedno pekne embryjko ale urcite to bude dobre a bude neco i do mrazacku 🙂 Drziiiim moc pesti

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla pavli děkuju moc, jsem ráda že je aspoň tohle za mnou. A co ty? jak to s Tebou vypadá?

mmirunda
8. zář 2012

@evagy Ahojky, já včera měla taky OPU, odebrali mi jich 11, oplodnilil 9 a zbylo mi 6 embryjek. Neboj se, stačí jen jeden bojovník. Jinak to čekání je cca 3 měsíce, ale ještě neztrácej hlavu, ET klidně může být, třeba to jedno je šampion 😉

mmirunda
8. zář 2012

@kive76 Taky ti držím na pondělí palečky seč můžu 😉 neboj, určitě povyskočí 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no tak z me v pohode teda aspon se tak citim jen jsem kapek unavena citim prsa obcas podbrisek jinak nic ten utz necham az na toho 20 ale uz se nemuzu dockat az poradne uvidim co tam vlastne je

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Ty jo, jak já ti závidím 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda nebooj za chvilku na tom budes taky tak tehotne 🙂 ale mam porad strach no dokud neuvidim srdicka tak nebudu v klidu

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Tak strach už budeš mít pořád. Ze mě hlavně spadl obrovskej balvan, že to nejhorší mám zatím za sebou 😉 Jen ta @saraha2 mě trápí, snad je v pořádku ...

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no taky si rikam co s ni je proc nepise .... No jsou to nervy musim to vydrzet, porad se ko troluju jsem uz paranoidni 😀

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Taky budu, neboj se, už teď se sleduju 😀 😀 ale je mi o dost lépe, tak jsem ráda 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no narkozu mas zasebou a ted jen transfer a to uz je brnkacka, jak ted nedelam testy tak si nejsem jista ze tam vubec neco je pac nic moc necitim 😀

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Ale furt, mamino, bude to o.k 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda nekdy jsem uz odhodlana jit ke gynekologovi a videt aspon zecku nebo tecky ale oak si zase rikam ze pockam 😀 😀 A dalsi info o embryjkach budes mit zitra?

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Jojo, zítra mi zase zavolají co a jak, ale bojím se bojím, kolik jich zůstane. Co když se všechny zastaví?

evagy
8. zář 2012

@mmirunda embryjká mali isť na iui, bez toho nejdem do et. bohužial jedno je málo, len moja dg je 50% dedičná, a to je vela. radšej počkám na druhé ifv.

mmirunda
8. zář 2012

@evagy nechápu jak embryjka můžou jít na IUI, to je nějaká hloupost ne? Nemyslíš spíš na ICSI? Při IUI se přece vstříkává sperma přímo do Tebe. Nějak tomu nerozumím 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda ale nezastavi dr rikal ze z kazde varky je tak jen pulka vajich dobra a ted uz se budou jen pekne vyvijet taky mi jich zustalo 5 a na mrazeni 3

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Snad máš pravdu, snad aspoň čtyři zůstanou ....

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jasne zustanou ver jim trosku 😉 a kdy presne bude et?

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Dneska mi embryoložka říkala, že to vypadá na středu, ale uvidíme 😉 Už abych je měla v bříšku 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jasne a chvilku se uz budou hrat u tebe v brisku 🙂 a davate si AH ?

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Ano dáváme, myslíš že je to blbě?

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda myslim ze je to dobre taky jsem ho mela, proc si nezvysit sance kdyz to jde