1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda dobre rano jakpak ses vyspala? Ja jsem celou noc nezamnourila ani oko

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Ahojky, copak to? Jak to že jsi nespinkala? Co se stalo? Já jsem docela spala, v půl páté mě vzbudil chlap a pak jsem nemohla usnout a v šest jsem zase usnula u knížky a spala do půl osmé

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda aleee chlap..... Asi tak nejak zapomina na to ze chtel byt otec , videli jsme se naposled minulej vikend a tenhle ani neprijel protoze jsem se v palet pohadali ores skype a vcera znova

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Promiň spadnul mi počítač ☹ To mě moc mrzí, že máš takové trápení. Jde vidět, že chlapi mají zase silný období. A kvůli čemu jste se porafali? Že není doma?

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda no jen jsem naznacila ze o vikendu tam praci nema at prijede at se moc neprepina a odpocine se a on ze nema naladu protoze jsem zase blazniva protom jsem jen napsala ze je mi s miminkem smutno tak to konstatoval ze to neni zadne dite ze kdovi jak to dopadne ze dite bude az ho bude drzet v ruce. To jsem uz radeji mlcela a nejhorsi na tom je ze z trucu vzal zakazku v usa ktera je na pul roku.... A uz se to neda zrusit no co ja jsem zvakla ze jsem sama ale mohla jsem se na neho vykaslat a udelat si dite nekde jinde bez te zateze kolem ivf ja uz dite mam on ne. Ale co uz no pobrecela jsem si ted uz to bude dobre. Jsem zvedava na tvoje bojivnicky jak se jim dari v kolik tam budes volat?

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Jééé Pavli, to mě moc moc mrzí, kočko. A to jako pojede na půl roku pryč a ty budeš na děti sama? Ach jo. Oni si fakt nevidí do pusy, kreténi ☹ Přesně tak, oni si neuvědomují, že jsme děti mohly mít i někde jinde a bez všech těch stresů a starostí. Tak třeba se mu to rozleží

zana21
10. zář 2012

@mmirunda Hlavně si nenech zkazit psychiku náladami chlapa, teď jsi na 1. místě jenom ty a potřebuješ být silná i psychicky, aby se ET podařil. Tohle my ženský neumíme, ale musíme se to od chlapů naučit a to je jedním uchem sem, druhým tam. A nic z toho co padlo nám v hlavě nezůstane. 🙂 Tak se o to pokus. A jen chlap ať si zvyká, že teď jsi doma v klidu a moc toho nezastaneš, tak musí zabrat on. Alespoň pozná, co to pro nás obnáší. Já už v domácnosti nefunguji 4 měsíce, občas sice přijedou naši pomoct, ale spoustu věcí musí zastat manžel. A ono jim to neuškodí, spíše naopak 🙂 Tak se drž a přeji moc štěstíčka 🙂

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda jo no bude pryc pul roku a to jeste jestli se vsechno podari jak ma jestli ne kdo vi jak to bude dlouho jestli si mysli ze prijede k hotovemu a dite bude v kocarku tak to se teda spletl, jo ono se mu to asi rozlezi ale me uz to nebavi ja chci nekoho kdo semnou bude kazdej den. Ono ho to bude jeste moc mrzet az uvidi brisko. Ja mam na to stesti prvni tehu jsem taky byla sama ale ted si to pokazit nenecham

zana21
10. zář 2012

@pawlla Pavli, tak to je mi líto ☹ Ale snad ty slova nemyslel vážně, jen to tak plácl. Hlavně se tím netrap, soustřeď se na toho prďolu vedle sebe i v bříšku 🙂

pawlla
10. zář 2012

@zana21 jo snazim se nechci aby tem v brisku bylo taky smutno jako me tak delam co se da 🙂 no jo s chlapama je to tezke

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Ty jo, takhle by o všechno chtěl přijít. ☹ To máš pravdu, mrzelo by ho to, ale ať je to jeho boj. Pavli, co na to říct. To že máte peníze taky prostě není všechno, já ti rozumím jak moc nechceš být sama, kór když jsi u prvního těhu byla ☹

mmirunda
10. zář 2012

@zana21 Děkuju moc, kočko, každý slovo útěchy potěší 😉

zana21
10. zář 2012

@mmirunda
@pawlla Holky držte se a nenechte si to nikým zkazit 🙂

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda no mala byla neplanovana brala jsem HA ale jsem rada ze ji mam od prvniho dne kdy jsem ji uvidela na utz no jo proste budm moc zaplatit celou hypoteku a takale zase setak casto neuvidime ale na to jsem si uz zvykla jen me mrzi ze na me musi byt h usny jeste kdyz vi ze uz tak to tezce zvladam

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla protože je to chlap, můj mě ráno taky zase nasral. Sice se zeptal na bublinky ale pokazil se nám počítač, prostě se vypíná a může za to kdo?? No mjasně že já 😠 😠

evikj33
10. zář 2012

Hezké ráno všem 🙂 @mmirunda Tak už jsem jak na trní kočko,jak se dnes bublinkam daří,ale určo jsou to rváči a frčí dál 😉 @pawlla Nesmutní sama nejsi a nebudeš,máš tu svou Berušku a možná dva broučky v bříšku,a on se připravuje o ty krásné okamžiky,ty si je hezky užívej,jo a ještě máš nás 🙂 Já jsem konečně povytírala barák a jdu žehlit 1várku pidi oblečku,včera to na sluníčku krásně uschlo,nechci to nechávat na potom,protože nevím jak to u 2budu zvládat další měsíce,už ted mám občas problém.Tak at se nehoní pak mamka,protože nikdo jinej by to neudělal.Tchyna tak max přijede na kafe a objed a udílet chytré rady,ale pomoc ani náhodou.A chlapi maj asi své dny manža sliboval co vše uděla a včera strávil skoro celej den v lužku,prej se potřebuje dospat,chudáček v sob.do 1.h čuměl na box ... 😠

pawlla
10. zář 2012

@evikj33 dobre ranko jeee pidi oblecky uz se tesim az mi tu budou viset 🙂
@mmirunda jasne my prece muzeme za vsechno 🙂

mmirunda
10. zář 2012

@evikj33 Krásné ráno, za chvilku tam budu volat 😉 Vidím že chlapi zase bodovali 😠 😠

kive76
10. zář 2012

@mmirunda ahojky, tak ultrazvuk nic moc...jen jeden folikul prý jen 6 mm...takže kontrola ve čtvrtek... u nějakýho pana doktora 🙂 a dneska jsem si kupovala jiný injekce - prý levnější za 8 ampulek jsem platila 2304 kč...to nám to pěkně začíná...

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 Jééé kočko, to mě moc mrzí ☹ Tak snad to bude lepší .... pořád držím palečky

kive76
10. zář 2012

@mmirunda jojo díky , jen prý jeden folikul a to jen 6mm...takže ted dávám 4 ampulky...dá se případně IVF dělat kdyby tam byl jen ten jeden folkul, a jak velkej má být? 15-19 mm? a prostě to nechat náhodě jestli se pak oplodní? anebo se dělá při větším počtu?

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 tak ve folikulu rostou teprve ty vajíčka a těžko říct kolik jich tam vevnitř je, já měla na jedné straně folikuly 24mm a na druhé kolem 20, tak nevím 😖 Ty jo, už 4 ampulky ☹

kive76
10. zář 2012

@mmirunda hm právě. 4 a to si píchám/ ted já ne / už od pátku....dík, že jsi mi to vysvětlila, já tomu vůbec nerozumím...a nevíš není lepší pokud v ten čtvrtek tam pořád nic nebude, prostě s touhle stimulací skončit, nechat se odmenstruovat, a holt to zkusit v dalším cyklu? já tomu teda nerozumím, ale asi na to že od 3.9 už píchám tam je ten folkul jen jeden, tak asi to bude chtít nějakou změnu...co ty ? už jsi si volala na embryologii nějaké nové výsledky?

evikj33
10. zář 2012

@kive76 Tak IVF se dělá i s jedním,nebo 2folíkama,ale otázka je zda to má smysl,protože folík muže být prázdný,nenavrhl ti třeba IUI pokud by se jich neudělalo víc,at nestratíš pokus.I když to ještě není ztraceno na jiné diskuzi měla kočka taky jen dva malé a cystu,tu jí odsáli a píchala dál a nakonec měla 11vajuch.Píchat se dá až do cca 18DC.Držím pěsti at se ještě vajka vzpamatují a rozrostou se 😉

kive76
10. zář 2012

@evikj33 já na IUičko nemůžu, mám alergii na spermie...už nám bylo dvarkát děláno , ale bez výsledků - je fakt, že dřív se nevědělo, že mám tu alergii n a to se přišlo až v Podolí ..díky se držení

mmirunda
10. zář 2012

Holky, tak bublinek je stále 5 😵 😵 😵

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 To fakt nevím,aby ti to nepočítali jako pokus už stejně ...

rory_g
autor
10. zář 2012

@kive76 ahojky, já měla původně folíky dva a na OPU jsem byla, získali jedno vajíčko. Dr i embryolog mě uklidňovali, že stačí jedno vajíčko 😉
@mmirunda jsem zvědavá a moooc držím palce 🙂
@pawlla koukám, že ten Tvůj má taky právě MS 😝

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda tak to super vidis jsou to bojivnicci, moc jim drzim pesti

kive76
10. zář 2012

@mmirunda no to určitě by počítali...tak pořád by ještě byli 3 .možnosti IVF...no uvidíme, co ten čtvrtek