1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
18. zář 2012

@pawlla Musime mu trochu verit, spuntovi 🙂

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Kočičko moje, myslím na Tebe a držím palečky ☹ Bude to dobré, musíš věřit 😉

mmirunda
18. zář 2012

@rory_g Nooo ze včerejška trošku jo, jen mám jinej test, tak se to blbě poznává, o kolik je silnější. Teď budu testovat jen tím jedním a hotovo

rory_g
autor
18. zář 2012

@mmirunda jj to se říká, že nemáš střídat značky, aby to bylo objektivní 😉

pawlla
18. zář 2012

@rory_g @saraha2 dr rikal ze tam vidi vacek jeden a ze jeste neni srdicko ale ze to muze byt klidne pozdeji kdyz jsem mela vklad 19.8 ze to je v deloze a ze to krvaceni neni tak velke. Ze vezmou krev a z vysledku hcg uvidi jestli ma cenu cekat preventivne nemam nic jist ani pit 😢 Kdybych musela na revizi 😢 jeste ze vas tu mam jinak bych to ani nemela komu rict, volala jsem tatkovi at mi prinese veci a to zas bude vedet cela rodina jako minule a budou desne otazky 😒

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda strasne s bojim to cekani na vysledek je desne

mmirunda
18. zář 2012

@rory_g Takže já teď jedu jenom v mamatestech a včerejší mamatest je evidentně slabší než dnešní, uvidíme jak to bude dál ...

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Věř mu bobečkovi, i kdyby tam byl jeden, vybojuje to!!! Musí!!!

rory_g
autor
18. zář 2012

@pawlla jj to ještě může být brzy...ničeho se neboj, hlavní je, že je v děloze a ne mimo 🙂 Testy máš ukázkové, bude to dobré, uvidíš 🙂

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda
@rory_g no podarilo se mi prestat brecet musim mu verit proste nic jineho se neda ted delat. I kdybych tady mela lezet 8 mesicu

rory_g
autor
18. zář 2012

@pawlla přesně tak, snaž se mu domluvit, co ho čeká, ségra, postýlka, kočárek...mysli na hezké věci, hlaď bříško a bude fajn 🙂

malinka_02
18. zář 2012

@saraha2
@rory_g tak to pisete obe presny opak !!
@pawlla Pavli to bude dobry uvidis!! Spousta lidi krvaci i cele tehu!

rory_g
autor
18. zář 2012

@malinka_02 no jo, každý CAR to má jinak 😉 Ber to podle toho Tvého a je to 😎

pawlla
18. zář 2012

@malinka_02 ja vim taky si rikam ze to musi byt dobre ale po te posledni zkusenosti jak jsem uvidela tu krev i kdyz hnedou myslela jsem ze je konec ze to semnou sekne ted se bojim i dychat

malinka_02
18. zář 2012

@rory_g prave muj ma 2-0-2 ..ale taky sem si rikala ze 1 navic nemuzu nic zkazit..
@pawlla musis verit!! Hlad brisko a mysli pozitivne. Miminko urcite pozna ze mu u tebe bude dobre!

saraha2
18. zář 2012

@pawlla na srdíčko je ještě brzy!!mě problikávalo teprve až 21den po Et..bud to bojovník!já věřím!!

pawlla
18. zář 2012

@saraha2 ja jsem ted 31 den po ket , dr rikal ze uvidime ze se muze srdicko obecot ted prisla sestra dala mi napit a taky leky takze je to asi v nrme hcg mi nerekla ze to musi az doktor zitra rano ale kdyz uz muzu pit tak asi dneska zakrok nebude

malinka_02
18. zář 2012

@pawlla kocko mysli pozitivne!

saraha2
18. zář 2012

@pawlla tak to žádný zákrok nebude!!uvidíš!!!!!!!!!

evikj33
18. zář 2012

@pawla Holka co to zase čtu ☹ Drž se a věř mimiskovi.Musí to být dobré a srdíčko taky určo bude,akorát v těch nemockach je většinou jinej přístup nežv car,moc to neřeší -neví čím člověk projde než se k nějakému HCG dopracuje.Držíme pěstičky a ty odpočívej a bude lépe. 😉

evikj33
18. zář 2012

@malinka_02 Brala bych utroš dle dr.já taky brala jen ráno a večer.Maj to rozpočítané a co když by ti pak nezustalo dost než pujdeš k dr. 😕 Tou jednou tabletou nic nezachráníš ani nezkazíš,ale pokud by ti nezustalo na pár dnu nic bylo by to horší,bere se až do 12tt,tak ho ještě budeš mít plné kecky 😉

adriene
18. zář 2012

@evikj33 Souhlasim, braly jsme obe 2-0-2 a unosily s nim dvojcata... takze pohodicka. A do toho 12 tt je spousta casu, ver mi, ze ten zvuk, kdy ho vylamujes z blistru budes pak uz nenavidet 😀

adriene
18. zář 2012

@pawlla Jestli ti dali napit, tak vykon neplanuji. Asi je hodnota hcg vysoka, zitra rano vezmou znovu krev, aby ji porovnali. Mne byla videt srdicka u dvojcat v 6 tt, ale zalezi na kvalite sonografu, v CARech je mivaji citlivejsi kvuli folikulometrii. Drz se a bojuj! 😉

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 napsala jsem ti vzkaz a adresovala ho @evikj33 , cti u ni 🙂

pawlla
18. zář 2012

@adriene jaem zvedva jake jsem mela hodnoty hcg to zjistim zitra dr rikal ze tm vidi jen jedno mimi ale ze se uvidi co dal podle toho jestli hcg poroste

adriene
18. zář 2012

@pawlla Nevypada to, ze by zvolil spatny postup, zda se mi to OK. Jinak hodnotu HCG ti muze rict i dnes, mas na to pravo vedet, stejne tak jako mas pravo nahlizet do sve dokumentace. Ale pro klid bych to nechala az na rano, any ses zbytecne nenervovala 😉

kive76
18. zář 2012

@pawlla drž se uvidíš, bude to v pořádku

malinka_02
18. zář 2012

@evikj33 me utros zbyl jeste z minula takze ho mam mraky a nejak mi nevadi nejsem ani unsvena nic jen jak to tece ale to je jedno zda 2x nebo 3x denne. Kdyz to vyjde budu ho zavadet treba 3 roky 😀
@pawlla i jedno mimi je prece super!

saraha2
18. zář 2012

@pawlla já to popletla!!!!!!!!!!!28den po ET to tam teprve problikávalo!!promiň ☹ jsem popleta!!!!!!!!!!!!!!hned jsem ti to musela napsat a uvést na pravou míru!!!

saraha2
18. zář 2012

@malinka_02 já už počítám kuličky,kdy bude poslední 😀