1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda tak tady byli dva doktori hladina hcg je 26 tisic coz odpovida 7tt dneska jse. Presne 7+0 dneska mi sice udelaji utz ale srdicko mam pry cekat nejdriv v pondeli . Tak aspon jsem o neco klidnejsi

kive76
19. zář 2012

@pawlla no tak vidíš...že to bude dobrý

danny38
19. zář 2012

@mmirunda Miruš, potichounká gratulace, krásně je vidět 😵
@pawlla Kočko, já vím že je jednoduché radit, ale opravdu se snaž uklidnit ... slzičky nechceme 🙂 Brouček bude určitě v pořádku 😵 Pročítala jsem na netu podobné případy a určitě to bude v pořádku. Je možné že to byla buď cévka nebo někdy se vytvoří hematom. Ten se ale buď většinou vstřebá nebo odejde touto cestou. Některé holky psaly, že měly i jakoby kousky sražené krve, to právě bylo z toho hematomu a miminko bylo v pořádku. Nejdřív počkej co ti řekne doktor, čekání je na prd, ale už brzo se dozvíš co a jak. Léky ti zatím žádné nedali?

danny38
19. zář 2012

@pawlla Tak teď jsem akorát přečetla jaké máš krásné hCG 😵 Já viděla srdíčko také až někdy v tom 7tt 🙂

andrejta
19. zář 2012

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu - v piatok ma čaká prvé OPU a dnes večer si mám dať pichnúť Pregnyl a Diphereline. Ale dočítala som sa, že niektorým babám po Diphereline odložili ET, tak sa toho trošku obávam. Máte niekto skúsenosti s takouto kombináciou liekov na konci stimulácie? Ďakujem krásne za odpovede

saraha2
19. zář 2012

@zelvik gratuluju ke ketíku a čekám jen ty nej zprávičky!!!!

kive76
19. zář 2012

@motley ahojky, tak co tvoje 1. IVF? já jsem včera po odběru vajíček...a je jen jedno...dneska nám bude volat embryolog, jestli se oplodnilo..

kive76
19. zář 2012

@andrejta ahojky, tak to nemám zkusšenosti já měla jen na píchnutí ovitrelle

pawlla
19. zář 2012

@kive76
@danny38 doufam ze to bude dobre uz jsem se trochu uklidnila zitra mi prej udelaji dalsi odber na hcg aby se vedelo jak to roste, podle ms jsem v tom 7 tt ale dr rikal ze kdyz mi to vkladali az 19 dc ze je to jeste brzo a tak si tu asi jeste polezim, uz jsem od 4 vzhuru a na netu hledam zase kde co ...

saraha2
19. zář 2012

@pawlla bude to dobré!!uvidíš!!já měla 11tý den po ET jen 74..a vidíš..miminko to vybojuje!!!!!!právě včera jsem se o tom bavila s manželem a musím říct,že v tomto je lepší obilňák,jdeš na krev 12tý den po ET-KET a pak každý týden..však víš,že já díky nízkému HCG chodila dvakrát do týdne....kontrola až za tak dlouho v unice není nic moc...já kdybych nešla,tak kdoví,jak by to dopadlo.....tak je dobře,že si tě ohlídají a tady opět vidíme,že vše špatné je k něčemu dobré a mimi se podle mě jen dovrtávalo pořádně a ted to rozjede!!!!!!!!!!!!!pěkně odpočívej!!!!!

saraha2
19. zář 2012

@andrejta já píchala jen pregnyl,tak taky bohužel neporadím ☹

saraha2
19. zář 2012

@pawlla vzpomínám,že mě dr říkala,že na ultrazvuku je něco vidět až při hcg nad 1000.....takže podle mých zkušeností je u tebe vše na nejlepší cestě!!!

saraha2
19. zář 2012

@pawlla jo 26tisíc??až ted jsem to pochopila..blondýna opět nezklamala 😀 to máš krásnou hodnotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak ted myslet pozitivně a hladit bříško!!!

andrejta
19. zář 2012

@kive76
@saraha2
Ďakujem baby aj tak, asi zavolam do centra... asi na mňa budú pozerať jak na debila 😀 , ale aspoň budem vedieť

pawlla
19. zář 2012

@saraha2 jo v tom je to u vas lepsi sice mi dr v car rikal ze kdyby neco mam jit ke svemu gyn. Je ze to je tezke bez papiru z caru a bez nejake propousteci zpravy co mam vlastne zasebou. Takze do pristiho tydne tu budu a pak se uvodi na utz je videt vacek a jeste neco ale dr rikal ze lepsi bude jeste pockat
Jinak beru ascorutin a svoje leky z car to je estroferm a ten gel milsto utrose

evikj33
19. zář 2012

@pawlla Pavli to je krásná hodnota a špinění ustalo,takvěř prdelce že to vybojujete spolu až do porodu.Myslíme na vás a posíláme objetí a malé pohlazení k babičce. 😉

saraha2
19. zář 2012

@pawlla no vidíš!!!jak je váček,tak je to v pořádku!!!já věřím,že vše dobře dopadne!!!!uvidíš!!!

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda To je paráda a co mamka odhalila tě včera 😀 ?Tak se hezky rozmazlujte 🙂

saraha2
19. zář 2012

@pawlla mě právě říkali,že pokud cokoliv,tak přijet do caru..že oni vědí,co a jak a ne ke svému gyn..tak si vyber,že???

danny38
19. zář 2012

@pawlla Uvidíš, že to bude dobré, už jen proto, že na tebe všechny myslíme a držíme hoooodně pěsti 😵
@saraha2 A jak se cítíš ty, mamino? 🙂

saraha2
19. zář 2012

@danny38 já dobrý,nemít fotečky na ledničce,tak ani nevím,že jsem těhotná....tak jsem ráda,že žádné nevolnosti a nic..mám trošku strach z toho screeningu,tak uvidíme..únava už taky ustoupila a ještě zítra doberu utroš a hotovo!!hurá!!

pawlla
19. zář 2012

@saraha2 no jo ja nez bych tam stihla prijet tak by taky mohlo bejt pozde mam to daleko, co ty mas nejake nevolnosti ?

pawlla
19. zář 2012

@danny38 diky moc no jsem zvedava na ten dnesni utz ja bych tam mohla sedet celej den a cucet na to male mimi 🙂

saraha2
19. zář 2012

@pawlla jasně..máš to daleko...já jsem tam autem za 20min a vlakem za 40min...žádné nevolnosti,právě se cpu 😀

danny38
19. zář 2012

@saraha2 Já měla tyhle pocity také, že asi snad nejsem vůbec těhotná ... teď je to už ale jinak, přes břicho se už pomalu skoro neohnu a prcek už si mě zevnitř oťukává 😀 Já měla při dobrání utroše brutální radost, jásala jsem jako kdybych vyhrála ve sportce 😀 Screeningu se neboj, určitě to bude v pořádku 😉

danny38
19. zář 2012

@pawlla Je fakt, že je to až neuvěřitelné vidět co se v bříšku děje 😵 Pavli, dělali ti vnitřní UTZ nebo přes břicho?

mmirunda
19. zář 2012

@andrejta Já jsem píchala dipherelin a nic mi neodkládali, on jen odkládá ms, aby nepřišla 😉

saraha2
19. zář 2012

@danny38 však už počítám kuličky,kdy bude poslední 😀 já si to neumím představit,jak budu spát,jak se budu holit atd...já usnu jen na břichu...už ted teda na břichu moc nespím,protože mě bolí poprsí..manžel jde se mnou na ten screening,tak jsem zvědavá,jak se bude tvářit..mimi uvidí poprvé 😉

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 Jasně že mě mamka odhalila 😀

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Beruško moje, to je krásná hodnota, to bude všechno dobré 😉 Opatruj se a drž se 😉