1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
24. zář 2012

@pupidu To je neuvěřitelný. Co to bylo za kapičky? Klidně písni do IP, jestli můžeš a nechceš to psát veřejně.... Já už taky nevím, čeho se chytit

pupidu
24. zář 2012

@saraha2 Děkujuuuuu 😵

petruska83
24. zář 2012

@pupidu Teda to je mazec. A neříkala jsi, že máš úplně neprůchodné vejcovody? Moc ti gratuluju. Já byla v pátek na uzw vejcovodu a už mi několikrát řekli v jiných nemocnicích, že vejcovod není nic moc a na OBI mi řekli, že to krásně prošlo, tak si děvčata myslím, že můj problém bude asi v hlavě.....A tobě ještě jednou moc gratuluju....

petruska83
24. zář 2012

@pupidu Jo, jinak mi doporučili iui, což jsem měla jít dnes, ale dnes to nešlo kvůli manželově práci, což mě šte a tak se máme dnes snažit dnes doma, kdyby byla náhodou ovulace už dnes 15.DC, když jsem měla v pátek 16mm folikul a pregnyl mám píchat zítra ráno a iui ve čtvrtek. Moc to nechápu, ale vysvětlovala mi to tak, že v úterý by měla být ovulace, ale tím pregnylem se měla posunout....Tak mi držte palce, já tak nějak věřím, že tento měsíc to vyjde. Když už byl zázrak při uzw vejcovodu tak proč ne i s tím, že se to konečně po 2 letech povede....🙂 Máte s tímto zkušenost jít na iui až 18.DC?

danny38
24. zář 2012

Tak prďolíny, v rychlosti info 😀 Jsme v pořádku, máme vše tam kde to má být a večer až budu z práce doma vám sem hodím fotku, pokud půjde tak i video, něco málo bych měla mít na DVD 🙂 A jinak zvědavky, pindíka nemáme, takže potvrzená holčička 😀

zelvik
24. zář 2012

@danny38 Jéééé jéééé, jupííí, to je krásná zprávaaaaaa

ivapo
24. zář 2012

@danny38 ahoj... Si byla na velkým ultrazvuku ? A v artu nebo kde?

ivapo
24. zář 2012

@danny38 krása krása.. Budeme mít holcicky obe!!!!

danny38
24. zář 2012

@ivapo Byla jsem na genetice a hádej koho jsem vyfasovala na ten UTZ 😀 až budu doma, kouknu ještě jak dopadlo to DVD, snad na něm něco bude 🙂

malinka_02
24. zář 2012

@b.bardyova myslim ze je to spis vadny test..
@pupidu je to je super gratuluju!! Nemas odkaz?

malinka_02
24. zář 2012

@danny38 jeee tak se tesime!

b.bardyova
24. zář 2012

@malinka_02 uvidime v pondelok :D mam normalne obavu ako pred statnicami :D

ivapo
24. zář 2012

@danny38 koho? Čutku?

ivapo
24. zář 2012

@danny38 a platila jsi něco?ja se tam chci objednat .. Protože mi ten ultrazvuk velky udelali během 5 minut a chci si připlatit video.. Tak tam budu zitra volat.. Někde jsem četla že tím muzu jít bez doporučení doktora

danny38
24. zář 2012

@malinka_02 Ty hlavně hlavu vzhůru a ještě nic nezahazuj, posílám strašně velkou spoustu těhu bacilů a to by bylo, aby nebylo 😉

danny38
24. zář 2012

@ivapo Jj, Čutka starší, pěkně mi to břicho zvalchoval, přišlo mi že na to tlačí zbytečně moc, ale alespoň umí vytisknout lepší fotku než jeho syn 😀 Já jsem si přinesla svoje prázdné DVD a než jsem ulehla tak jsem se jich ptala a oni že to není problém, měla jsem to vše zadarmo 🙂 Zkus tam cinknout a zeptej se na to. U mě se hodně zaměřovali na srdíčko, protože synovec měl srdeční vadu. Viděla jsem zase jak se kříží tepny, byly barevně odlišené. Maličká pořád máchala ručkama kolem sebe, určitě se jí to nelíbilo. Viděla jsem i všechny čtyři komory srdíčka., močový měchýř, žaludek a tak dále 🙂

evikj33
24. zář 2012

@danny38 Gratuluji ke zdravé slečně 😉

malinka_02
24. zář 2012

@b.bardyova ja uz ani obavu nemam..
@danny38 v caru mi rikali ze hnizdi za 24-48 hodin tak to uz by tam neco muselo byt..

danny38
24. zář 2012

@malinka_02 No, já myslela že u mě se zavrtávalo 8.den po ET, protože jsem jeden den trochu špinila 😕

danny38
24. zář 2012

@evikj33 Děkuji moc 😵

malinka_02
24. zář 2012

@danny38 no myslim ze 8 den je hodne pozde..co by tam delalo tech 7 dni 😲

saraha2
24. zář 2012

@petruska83 já měla taky vejcovody průchozí,vše o.k...nenašli chybu,proč to nejde........

saraha2
24. zář 2012

@petruska83 držím moc,moc,moc už ted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
24. zář 2012

@danny38 jů!!!!gratuluju moc,moc!!!!!a ted budu zvědavá,jaké máte v plánu jméno 😉 my se s manželem jen tak bavíme a není den,aby nás nenapadlo nové jméno,takže jsem zvědavá,jak se nakonec dohodnem 😀

melisska
24. zář 2012

ahojte 😀 konečne po náročnom dni doma🙂

saraha2
24. zář 2012

@malinka_02 si vem,jak dlouho se vrtalo u mě!!!!!!!!schválně se jdu podívat na testy,mám to popsaný.. 😉 tákže..ještě 16den po ET mám ducha..koukám na to..proto jsem to sem ani nedávala,protože nevím,jestli by to bylo vůbec vidět..tak jak dlouho se hnízdil prcek?!ted babo raď.....a ani to nesílilo..mám to tady před sebou a :9,11,a 16 den je duch stejnej..nezesílil ani o kousek....krásná čárka je až 24den po...

melisska
24. zář 2012

@saraha2 supeeeeeeeeeeer, mame stale nadej🙂)) 😉

melisska
24. zář 2012

no jasne, ked som tu ja, nie ste tu vy 😀

melisska
24. zář 2012

@saraha2 chceme vidiet tvoje testy 😀

saraha2
24. zář 2012

@melisska já to zkoušela fotit a nic nebylo vidět..ale doma v reálu to vypadá tak,jako ten můj první 9den...