1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
24. zář 2012

dávám ho sem,at to nemusíš hledat x stránek zpět 😉

mmirunda
24. zář 2012

@pupidu No jo, snad podařilo a snad bude všechno v pohodě 😵 Zatím mám obrvoský strach ...

saraha2
24. zář 2012

@mmirunda jediný strach můžeš mít,že neprojedeš futrama 😉 😀

mmirunda
24. zář 2012

@saraha2 😝

pawlla
24. zář 2012

@mmirunda a kdy mas teda volat do car uz ted nekdy ze ?

mmirunda
24. zář 2012

@pawlla Jojo ve středu a kontrolu tipuju kolem 15.10 dřív asi ne ...

saraha2
24. zář 2012

@mmirunda až??????????to je hrůza ☹ to mají blbě udělaný toto...

pawlla
24. zář 2012

@mmirunda jeeeeej no ja uz se tesim na tu tvoji fotku tech dvojcat 😀 Ja mam dalsi utz 8.10.

malinka_02
24. zář 2012

@saraha2 kdyz me se ten tvuj duch zda velkej ..myslim ze kdybys testovala tak uz bys tam mela i driv..
@danny38 tak na vsech centrech sem nasla ze blastocysta se hnizdi 1-2 den..

mmirunda
24. zář 2012

@saraha2 No joo, až, dřív se to prostě nedozvím ... tak nevím ...

pawlla
24. zář 2012

@saraha2 jo tohle je fakt blbe udelane noo, jeste ze uz tam nemusim

mmirunda
24. zář 2012

@pawlla Já ti dám dvojčata 😀 😀

pawlla
24. zář 2012

@mmirunda to uz je jasne ze budou dva 😀 Nekdo je musi mit kdyz ja mam jen jedno 😀

mmirunda
24. zář 2012

@pawlla Nooo mě se ale nezdá, že ty testy nějak moc sílí víš ? tak nevím ... ještě ty dva dny budu testovat a pak už na to peču, za ty nervy mě to nestojí. jen se asi toho utz nedočkám ...

malinka_02
24. zář 2012

Holky me cely vecer boli bricho jak na MS..

pawlla
24. zář 2012

@mmirunda ale prdlajs sili 🙂 no jo to je nejhorsi taky to cekani kdyz uz mas na testu // a cekas na utz tak dlouho

melisska
24. zář 2012

@saraha2 to su uz // nie duch 😀

hasalovak
24. zář 2012

Ahojte holky, můžu se zeptat? Mám pozitivní test po KEtu. Zítra jdu na krev k mému gynekologovi. Pak mám zavolat do Caru výsledek. A oni by mě měli objednat na Uzv, snad. Chci zeptat za jak dlouho mám počítat, že mě objednají. Díky Katka

danny38
24. zář 2012

@saraha2 Sáruš, tak nějak jsme se dohodli snadno 🙂 Moje dcera Eliška řekla prostě a jednoduše Anička a my na to, proč ne 🙂 S příjmením Řenčová není možné dávat nějaká exotická nebo složitá jména a Anička Řenčová zní docela pěkně 🙂

danny38
24. zář 2012

@malinka_02 Ono se zahnizďovat může, ale pak záleží na tom, v jakém množství a kdy se začne uvolňovat hCG 🙂

pawlla
24. zář 2012

Ja jsem dnska jako strelena 😀 porad koukam na ruzne tehu veci malem jsem si obednala olejicek na pupik kterej chci ale pak jsem si rikala ze radeji pockam do prist kontroly az to bude jiste. Bojim se neco nakupovat ..Abych to neka nezakrikla..... Hlavne ze mam doma postylku 😀 😀

darazv
24. zář 2012

@hasalovak tak potichučky gratulujem 😉 u nas v caru je po 14dni od transferu na krv a ak je pozitivna tak 14 dní na to UZ 😉

zelvik
24. zář 2012

@malinka_02 Mně pořád píchá kolem vaječníku, což je taky docela blbost, co? Když to má hnízdit trochu jinde...Ach jo, to jsou nervíky...

adriene
24. zář 2012

@zelvik Ahojky, odpovídám později, protože jsem nebyla 3 dny na netu. Na vinobraní jsme nebyli, nějak po tom delší dobu už netoužím a kor teď. Byla jsem doma, u našich a vyklízeli s mámou jednu místnost, postupně to připravujeme, aby bylo kam pak dávat všechny ty děti 😀

rory_g
autor
24. zář 2012

Ahoj holky, nestíhám, nestačím...ráno mi vzali krev a výsledky budou snad ve čtvrtek. Jinak kočárek jsme po delším prostoji vyzvedli (prodavačky vůbec netušily, která bije 😀 ), odvezli do úschovy ke známým, potom jeli pomoct jiným známým, kterým se porouchalo auto a domů jsme se dostali až před hodinou.
Moc děkuju, že jste mi držely palce, @zelvik Ty mě vůbec nezlob a neštvi s těmi pesimistickými řečmi!!!! 😠 Prostě se to povede a hotovo! @malinka_02 Ty to prosím nevzdávej, holky měly některé ducha až 9. den po KET, některé i později. Teď se Ti vstřebal Orvitrelle a za dva dny bude už druhá čárka miminkovská!!! @danny38 moc gratuluju k holčičce 😵 a samo k tomu, že jste obě zdravé 😵 @pupidu jestli můžeš, klidně sem napiš, u jakoho šarlatána jste byli 😵 a mooooooc gratuluju!!!! @pawlla Tobě gratuluju k průkajdě 😵 @saraha2 Beruško Ty vůbec nesmutni, já v prenatal boxu měla jednu pidi plínku, vzorek krému a olejíčku, staré číslo Betynky a hromadu letáků 😀 Takže jsi fakt o nic nepřišla 😀

Tak a jestli jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám...

danny38
24. zář 2012

@zelvik O píchání kolem vaječníku mi ani nemluv, s tím jsem se potýkala téměř od začátku. Občas to bylo celkem dost bolestivé, tak jsem z toho byla i vyděšená. Teď už obavy nemám, když je vše ok. Myslím, že když jsem se na to doktora ptala, že mi říkal něco ve smyslu roztahování dělohy, ale fakt si nejsem jistá, jestli řekl opravdu toto.

malinka_02
24. zář 2012

@danny38 no tak 6 dni by to asi netrvalo ☹
@zelvik me taky pichalo u vajecniku a jakoby vedel pupiku a pry je ro utrogestanem..u me uz to ani nejsou nerviky,proste vimze to nevyslo,ale robe drzim palce..ja si zkusim poprosit o tu imunologii.
@rory_g dekuju za optimismus,uz mate kocarek jo..a jakej?

malinka_02
24. zář 2012

@danny38 prej roztahovani delohy..dobrej pokus 😉 Jak do nas nalit optimismu 😀

danny38
24. zář 2012

@malinka_02 Počkééééj, fakt mi něco takového říkal. Já se toho píchání hrozně bála, protože to kolikrát bylo jakoby mnou projelo spousta jehel. Docela často jsem to měla na pravé straně a u pupku.

malinka_02
24. zář 2012

@danny38 no tak treba se zelvikovi roztahuje deloha 😉