1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda mala mela bezmala 5 kilo byl to mazec 😀 😀 me taky u prvniho tehu nic nebylo ale vubec nic byla jsem z toho pak uz nervni a dr se mi smsl ze mam bejt rada 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla Tak snad máš pravdu 😉

pawlla
2. říj 2012

@saraha2 no ja jsem zas premejslela ze bych sla v patek misto pondeli ale doufam ze to vydrzim 😀

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda jasneee, ale jinak je to fakt na prd ze se tak dlouho ceka na utz

saraha2
2. říj 2012

@mmirunda ted jsem se akorát dozvěděla,že kamoška je v 5tt..a píše,jaké má stavy,že je protivná sama sobě,že ten její už je na nervy..já jí píšu,že nic...tak buď ráda,že jsi v pohodě a že se cítíš dobře!!!já nemít fotky,tak ani nevím,že mám v bříšku luldu 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla No to jo, protože mi přijde že jsem daleko vynervovanější než kdybych měla kontrolu teď a pak třeba zase za 14dnů

mmirunda
2. říj 2012

@saraha2 A tobě ze začátku nic nebylo?

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda jo meli by to dat aspon dvakrat to by je nezabilo 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla No jo, ale smůla, musím si počkat. Tak snad je všechno v pořádku ☹ Bojím se že třeba ne, když mi fakt nic není

saraha2
2. říj 2012

@mmirunda ne!jen sem tam bolest.ale chvilková,jako na MS..

saraha2
2. říj 2012

@mmirunda nezlob a bud ráda,že ti nic není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
2. říj 2012

@saraha2 Tak to mám taky, ale jen občas 😖 třeba ráno jsme měla pocit, že to dostanu a ne 😉

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda jasne ze je vsechno v poradku neboooj 😉

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla ♥♥

mmirunda
2. říj 2012

No nic, jdu rychle uvařit ten oběd, ať se Martin může naobědvat než odejde do práce 😉

danny38
2. říj 2012

@mmirunda Miruš, já ale měla to samé 🙂 Akorát později mi pak po ránu bylo trochu blbě, ale stačilo se nasnídat a bylo to ok 🙂 Škoda, že nemůžeš být v práci, je to myslím dost velký rozdíl, protože já vůbec na těhotenství nějak nestíhám myslet, akorát Anička mi to velmi ráda připomíná, když sebou začne šít v bříšku 😀

evikj33
2. říj 2012

@pupidu Někde holky psaly že do toho mohly vymačkat 1/2citronu ,někde že jim to dali do čaje(černého,ovocného)někde to měly v ledové vodě-já při mé smulůe to budumít jako u maleho ve vlažné vodě a nic tam nebudu moct přidat Brrr už mám ted husinu. 😝 Stajně pak nechápu jak mohou být ty hodnoty prukazne,když všude maj jinej postup a jiné podmínky,já třeba nemohla po vypití až do ukončení testu nikam odejít,max na wc a ani se napít vody,někde zas holky psaly že se šly projít ,nebo že mohli sem tam loknout čistou vodu 😕

zelvik
2. říj 2012

Zdravím všechny, ráno jsem šla do Podolí na krev. Po 11. mám volat, já to asi nevydržím!!!! Nehledě na to, že mě dneska začlo bolet břicho jak na mrchu, do včerejška trochu bolely prsa, dneska už ani trochu a mám zase ty svý malý jedničky🙂 Myslela jsem, že už r´trochu natekly a teď je to zpátky. Tak si říkám, že se toho za hodinu asi moc dobrýho nedozvím 😒 A jak na mě jde ta rýma, tak při kýchnutí mě vždycky šíííleně píchne vpravo - buď vaječník nebo vejcovod. No nic příjemného. Tak aby tam nebyla cysta nebo kdovíco...

saraha2
2. říj 2012

Ve 2. trimestru přiberou maminky nejvíce za celé období těhotenství. I když budete mít neovladatelné těhotenské chutě, snažte se nepřejídat. Uvařte si lahodný čaj (například zázvor s citronem nebo čerstvou mátu s pomerančem) a ten v průběhu dne popíjejte. Nejenže zmírníte Vaši touhu po jídle, ale také zajistíte, že budete mít správný pitný režim. pozor na to děvčata 😀

saraha2
2. říj 2012

@zelvik šmarjáá!!držím vše,co jde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

absti
2. říj 2012

@zelvik hele já jsem teprve třetí den po KEt a taky cítím občas pichnuti na právo. K tomu mi napravo dneska začalo skubat..

absti
2. říj 2012

@zelvik
já také držím palce, ale neboj budes volat uz za hodinu. Tak si uvař cajik či kávu, mrknu na net a za chvilicku bude čas na telefon 🙂

zelvik
2. říj 2012

@absti Káva už je skoro vypitá 🙂, břicho bolí fest, jak na potvoru dneska... Haúúúú. Díky za palečky.

absti
2. říj 2012

@zelvik
Tak hned den vědet!!! Držím palce!!!!

juliana30
2. říj 2012

Dievčatá prosím o radu,ideme na 1.ivf v Iscare, máme 18 mrazáčikov, z toho 8 je metódou Icsi a ostatné normálne.Čo je podľa vás lepšie, Icsi metóda?A mám si dať aj predĺženú kultiváciu?Koľko ste za ňu doplácali?Idem zajtra k lekárke,ale chcela som vedieť aj vaše skúsenosti a rady.Ďakujem 🙂

danny38
2. říj 2012

@zelvik Držím strašně moooc pěsti a posílám těhuuuu bacilyyy 😵

mmirunda
2. říj 2012

@zelvik Beruško, držím všechno co mám 😵 a taky si dovoluji jeden menší fluuuuuuuuus 😀

mmirunda
2. říj 2012

@juliana30 My prodlouženou kultivaci měli a platili jsme za ni 4500,- jinak my měli jen ICSI 😉

juliana30
2. říj 2012

@mmirunda ďakujem 🙂

rory_g
autor
2. říj 2012

@zelvik tak COOOOOOOOOOOOOO??? 😵 🙂 Držím vše co mám!!!
@mmirunda Miri mě taky vůbec nic nebylo 😉