1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
3. říj 2012

@micha1a 🙂 děkuju, no jsem netrpělivka netrpělivá...

micha1a
3. říj 2012

@zelvik To mi povidej 🙂 Taky kdyz tak dlouho clovek ceka na miminko, tak to daleko vic proziva a nervuje se....kdyby sem otehotnela bez problemu, tak me to mozna az tolik nenervuje....ale takhle :( .....Drzim palce na ten ultrazvuk!

kiwisek
3. říj 2012

@mmirunda @pawlla holky jak řešíte váhu, tak já bohužel ani nejsem těhu a mám ze 2 stimulek od ledna 8 kg nahoře!!!! 😠 😠 a to - jím méně, skoro vůbec sladké, spíš častěji menší porce a chodím víc cvičit a fakt si dávám do těla... a váha pořád stejná. hlavně se do ničeho nevejdu ☹ 😒 😝
naví jsem vždy měla velmi štihlý pas a te\´d mám špeky z těch zasr... injekcí 😢 a kdyby to aspon k něčemu bylo, ale nan NIC!... chjooooooooooo

absti
4. říj 2012

@micha1a
V pohode 🙂

saraha2
4. říj 2012

@micha1a tak super!!mám velkou radost!!!!to bych asi nevydžela se nezeptat,co to bude 😉 ,ale důležitější samozřejmě je,že je vše v pořádku!to brzy musíš do porodnice teda!!,ale co..raději dřív,než později,ne? 😉 když to musí být,tak se nedá nic dělat 😉
@mmirunda vydrž prťka,vydrž!!my už jsme taky moooc netrpělivé,co schováváš v bříšku 😉

saraha2
4. říj 2012

@kiwisek já po první stimulce nic..po druhé jsem nabrala 5kg ☹ prednison je potvora..ale taky to bylo tím,že jsem byla doma a ono pořád honí mlsná.. ☹

pawlla
4. říj 2012

Dobre rano holky. Tak jsem prisla od dr. rano takovy sok zase spineni krev sice hneda ale stejne tak jsem se vydesila pac me bolel podbirek tak jsem sla ke svemu gyn. 😒 udelal mi utz a nastesti je mimi ok ale je dost dole takze zadna zmena nemam delat nic ale rikal ze jak se zvetsi deloha ze se to prej upravi. No oddechla jsem si mam i fotecku 🙂

evikj33
4. říj 2012

Hezké ráno všem.Já byla ráno na odběr na štitku a za týden mně čeká poslední kontrola v těhou. @pawlla Tak šup do pelíšku at se má bublinka dobře ...dr.se musí poslouchat.Mně už pár dnu docela tlačí spodek,jsem zvědavá co mně v pondělí řekne. 😕

pawlla
4. říj 2012

@evikj33 ja lezim porad bud u tv nebo v posteli obcas sice musim nekam zajit ale zadne prepinani ale ja mela rano strach jako blazen

adriene
4. říj 2012

@evikj33 @pawla tak to tedy jolky odpocivat ale obe a sup!! 😉
Me dnes ceka obed u kamosky, dela pstruha 😀

pupidu
4. říj 2012

Ahoj holky, nevíte, jak je to s injekcemi proti bolesti (lokální u zubaře) v těhotenství? Nerada bych něco zvrzala... 🙂

adriene
4. říj 2012

@pupidu U zubare delaji anestezii obstrikem Mezocainu... pokud jsi ho mela uz drive a nemas na nej alergii, tak se v tehu muze 😉

radina
4. říj 2012

@malinka_02 Ahoj, nakoniec mam chripku s teplotami, bola som aj u obvodnej, lezim do konca tyzdna v posteli 😉

pawlla
4. říj 2012

@adriene uz lezim u tv na gauci 🙂 Ale zase mam strach ze se neco stane

pupidu
4. říj 2012

@adriene Já měla lokální anestezii, akorát když mi šili ruku a obočí, u zubaře nikdy, takže nevím, čím to dělali... 😅

pawlla
4. říj 2012

@pupidu no myslim ze se nesmi lokalni umrtveni v tehu, no zubar me ceka co nevidet mam z toho docela vitr

kive76
4. říj 2012

@kiwisek ahojky, já mám od března kvůli tomu blbýmu prednisonu taky 8 kg..a taky to dolů nejde..takže zatím jsem na nic nepřišla..

pawlla
4. říj 2012

@adriene me dr rikala ze mi nic nepichne , ale snad to vydrzim musim tam kvuli razitku do tehu prukajdy

kive76
4. říj 2012

@kiwisek no přesně kdyby to aspon na něco bylo..taky jsem se hrozně rozkydla..a to cvičení jsem vzdala v červnu, protože jsem chodila pravidelně 3x týdně cvičit..a nic...jen jsem pořád přibírala..tak jsem usoudila, že to cvičení je nanic..

zelvik
4. říj 2012

@kive76 @kiwisek Ahojky, no já se od dubna od stimulky taky pěkne "vypásla" a teď nezapnu zimní sukně a kalhoty. Měla jsem v plánu začít chodit cvičit a plavat teď od podzimu. No jestli bude všechno OK a bublinka u mě zůstane, tak mi to bude teď už trochu jedno a obuju se do toho až až až... za rok🙂 Ale je fakt, že mě štve ten Prednison, psa mi zmizel úplně už dávno a taky stehna nakynuly. S tím vším jsem počítala a ž v průběhu těhu a me ještě před ním. To bude práce to pak shazovat:(

pupidu
4. říj 2012

Tak děkuju za rady s tou injekcí, holky.
Jooo, a jinak téma hubnutí je aktuální i u mě - tlustá su jak ... ehm... Měsíce sedím doma a váha se nehýbe a když se konečně dokopu k tomu pořádně změnit návyky, tak najdu na testu //. Ale neeee, že bych si stěžovala, to ani náhodou 😀 Akorát se bojím, že se dostanu přes metrák ☹

radina
4. říj 2012

@andrejta Ahoj, ja som 4 den po ket. Mne vkladali dve embryjka, a viem, ze ich predtym mrazili hned na druhy den, to kolko buniek mali pri vklade vobec netusim a radsej sa tym ani nezaoberam, lebo z vlastnej skusenosti z ivf som sa poucila, ze cim viac patras, tym viac sa stresujes, vzdy je sanca, ze to preziju, a ziadna statistika na toto neplati. Cim viac budes zistovat co a ako , tym viac sa clovek len stresuje, najdolezitejsia je pohodicka. 😉

adriene
4. říj 2012

@pupidu na siti trznych ran a jinych zraneni na rukou se nic jineho nez Mezocain nedava... takze by to melo byt OK 🙂

adriene
4. říj 2012

@pawlla Nenervuj se, uz takhle pro to male delas co muzes. Pokud by se melo neco stat, tak se to stane a ty tomu nicimnezabranis. Tak bud hlavne v klidu a lad si psychiku 🙂

adriene
4. říj 2012

@pawlla Oni se boji u tehotnych temer vseho, samozrejme i injekci... nicmene delaji se obstriky zad Mezocainem pri blokadach bezne... tak nevidim duvod, proc by nemohl dat injekci na umrtveni. Samozrejme je ale lepsi, pokud maminka trosku prekona sama sebe a zvladne to bez toho 😀

zelvik
4. říj 2012

Ahoj všem. Tak už je to tady. Sotva mi krev potvrdila těhu, už se ze mě stává blázen 😀 a pozoruju se co pět minut. Dneska například mě zase začlo bolet břicho jako na mrchu. Tak jsem vyplašená. Že to nic neníííí??????

pupidu
4. říj 2012

@zelvik Kočko, nic to nenííííí. Taky jsem ty bolesti měla a hrozně jsem se bála, že je něco špatně, ale spousta holek mi řekla, že je to normální. Mám z tebe veeeeeeeelkou radost!!!

adriene
4. říj 2012

@zelvik Ne, nic to neni 😀 😀 😀 miminko si hleda misto, deloha se roztahuje 😀

zelvik
4. říj 2012

@pupidu
@adriene Ještě že tu všechny jste!!! A člověk se má kde uklidnit. Dííík!!!!!

pupidu
4. říj 2012

@zelvik Taky jsem ráda za každý uklidnění 🙂 Hezky odpočívej, ať se prcínek pěkně usadí, a užívej si to 😵